narkata

28# Mini Konkursas MGS5: Ground Zeroes/The Phantom Pain

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą
Kaip jus zmones tokio gerio nebande.
Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas is megstamiausiu momentu visoj serijoj tai is MGS2, kai pagrindiniui veikejui Raidenui pats JAV PREZIDENTAS griebia uz klyno, nes galvoja, kad moteris, kadangi Raidenas blondinas su ilgais plaukais ir sako "You're... A man?!"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
eee ;D as ir visu nebandes daliu tiesiog neprisiruosiu,mgs4 ten tai nesveikai geras man :) Bet vat tokiam zaidimui man reikia tureti laiko prisesti nepavargus,kad taip tiesiog sedeti ir megautis zaidimu,o ne kaip dazniausiai buna kai paverges prisedi ir uzmingi kokiam cutscene :D yra buve ir taip man ir ne karta kad tiesiog luztu per custscene tai kaip galima taip zaisiti :D
Redagavo Oligarchas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konkursas baigsis rugsėjo 1 diena 08:00 val LT laiku

Papildomas prizas: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (Steam)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug mgs nelosiau, nes man kazkaip valdymas su joysticku nepatiko, bet labiausiai patiko tai, kad ilendi i deze ir priesau mazdaug nesupranta, kad deze juda :-D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai įsimintiniausia vieta būtų MGS 3 pabaiga. Po to kai turi nužudyti big boss. That's Hideo Kojima at his finest. So epic. Deje pats tos dalies nesu peržaidęs, tačiau teko matyti ta vietą gyvai pereinamą. Šiuo metu pats MGS:PW ant psp žaidžiu, tikriausiai geriausiai padarytas psp žaidimas.

Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didelis mėgėjas visų MGS (turbūt mėgstamiausia serija po Demon/Dark Souls), tai asmeniškai labiausiai įsiminę vietos:

MGS 1 - Psycho Mantis, vien tas prikolas, kad žaidžiant per PS1 emuliatorių reikėjo perjunginėt pultelio portus per emuliatorių... apskritai genialiai sugalvotas boss fight. :D

MGS 2 - Susitikimas žaidžiant už Raiden su Snake, ir visi prikoliukai tarpusavy, "Snake Pilskin".

MGS 3 - kas be ko paskutinis boss battle buvo didžiausias highlight, dar labai patiko ta mirusiųjų upė.

MGS 4 - susitikimas su Raiden bei Vampu, god that was awesome, dar bonus Beauty and The Beast Unit, cuz dayum, those bitches sexy.

MGS PW - Net nežinau dabar, tik tiek, kad kaifavau žaisdamas visą žaidimą, o ypač tobulindamas motherbase, tai sužinojus, kad MGS5 dar labiau bus išplėtota tai, džiaugiaus baisiai, nes čia viena geriausių sugalvotų MGS žaidimuos funkcijų. 

 

Tie PSP žaidimai tai šlamštelis imo, jų neverta komentuot net. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labiausiai patiko tai, kad aš nežaidžiu šios serijos :D Tiesa bandęs berods MGS4 Demo ant PS3 ir Grounds Zeroes ant PS4, bet nežaidžiau pakankamai ilgai, kad žaidimas užkabintų. O jei rimtai, tai patiko "Camouflage" funkcija kai bandžiau MGS4 demo. Tik prašau neįtraukit manęs į dalyvaujančiųjų sąrašus, geriau tegul jis atitenka tiems kam patinka :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kotais mažoka čia mgs fanų :)

Nu jo, bet ir žaidimai ne kiekvienam. Tikrai sudėtingi, bet kas su story susiję tai tikrai something special.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai nustebau, maniau apie 80% PlayManu zaide bent viena MGS, ar bent susipazine kaip reikalas :D kazkaip jau i zaidimu "must play" ieina, jei ir nepatinka kam gameplay, tai viiskas verta vien del story ir cinematic.

Asmeniskai nors nesu ten kazkoks tai die-hard fanas, bet zinodamas kokie idomus stories ir visas stilius Kojime'o, esu prazaides normaliai. MGS1- perejes, MGS2 - perejes, MGS3 - perejes, MGS4 - neturiu PS3, MGS:PW - ipusejes nutraukiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu matot, ir per konsoles jie išmėtyti labai, ir eina jau šešiolikti metai, ir dar ne visiem priimtinas gameplay bei story, multiplayerio irgi nerasi (išskyrus keletą versijų) nu bet jo, kad nebūtų išbandę nei ant ps1 nei ps2 nei ps3 nei psp nei HD remasterių tai nustebino truputį, aš irgi nuo MGS4 pradėjau, bet jį perėjus kablys pereit kitas dalis atsirado iškart.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MGS 1 - kova su Gray Fox'u

MGS 2 - endingo mindfuck'as

MGS 3 - kova su tuo boss'u, kai brendi per ta smeklu upe

MGS 4 - be abejo Shadow mosses

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi konkursas baigėsi , tie kurie nenorėjo dalyvauti tuos neįtraukiau į sąrašą ir tuos kurie nieko neparašė apie MGS

 

uoB7cEY.pngDC9tb27.png

@ReiKaz laimi MGS5:The Phantom Pain (Steam) (susisiek su manim ir perduosiu tau cd-key) 

@Prototype laimi MGS5: Ground Zeroes (Steam) (parašai man į PM/AŽ savo e-mail steam, kad galėčiau perduoti GIFT)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.