Rekomenduojami pranešimai

as tai 4 regione, bet bosai lengvai griuna net be sloth, o jei sloth naudot tai net neidomu, nes uzmeti uzsimetu dar water talismana, nes spirit kur 15proc water dmg duoda ir ant low stance nuari daugiau nei puse gyvkiu :D o su 15 magic gali sesis sloth talismanus pasijamt :) o siaip tai ir gerus itemus nera sunku gaut revenants dauzant db pas mane full setas warrior of the west ir 80lvl katana su 662 dmg :) tai krenta visi lengvai :)

nu kur tau nekris su tokia zala? as su 570 berods kardu sedziu 6 regione su 100lvl, misijos jau lyg ir 120-130 eina, bet vistiek gan neblogai visus atkapoju :D as tai revenant jau nekapoju, nes nereikia gaisti laiko, vistiek NG+ zaisiu, tai tas gear bus pasenes. pokolkas man bent jau zaidimas tai vienas geriausiu kuriuos esu zaides, o esu zaides daug :)

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kur tau nekris su tokia zala? as su 570 berods kardu sedziu 6 regione su 100lvl, misijos jau lyg ir 120-130 eina, bet vistiek gan neblogai visus atkapoju :D as tai revenant jau nekapoju, nes nereikia gaisti laiko, vistiek NG+ zaisiu, tai tas gear bus pasenes. pokolkas man bent jau zaidimas tai vienas geriausiu kuriuos esu zaides, o esu zaides daug :)

revenant as db del glory kapoju, noriu transformacijas susipirkt pagrinde, tai taip ir gaunas :) nes revenant lb lengva nukirst , nesvarbu kokio lvl, dazniausiai laikai bloka kol jie savo ki isdauzo, tada padauzai ir priduri gulinti :) ir siaip is ju krenta tas exotic gear tai kai uzsipildo bagazas, tai darai make offer ir gauni kokiu pora lvl ir kokiu 40 elexyru :) tik va nlb suprantu kaip ta clan rank ir overall rank sistema veikia :(

Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, klanai man irgi mistika. Suprantu passive buff'us, bet kas daugiau iš to - velnias žino.

kaip supratau pagal tuos rankus gauni tipo etapui pasibaigus kazkiek glory uz kuriuos ten gali materialus pirkt ir tt, bet idomu tas overall ranking mano tai cia tipo kelintas esu is visu zaidzianciu ar kaip? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gauni passive bonusus ir glory,priklausai klanui,jis laimi,gauni dafiga glori,pats laimejau viena karta,gavau netoli 18k.uz glory gali daug ka ten pirkti,nuo ginklu iki transformaciju.kai viska susipirksi,gali ginklus ar sarvus medziot uz tuos glory.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gauni passive bonusus ir glory,priklausai klanui,jis laimi,gauni dafiga glori,pats laimejau viena karta,gavau netoli 18k.uz glory gali daug ka ten pirkti,nuo ginklu iki transformaciju.kai viska susipirksi,gali ginklus ar sarvus medziot uz tuos glory

as va katik 17 k gavau ir is revenant ismusiau 104 lvl katana su 704 p atk idomu kiek bus kai uzkelsiu familiarity :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as va katik 17 k gavau ir is revenant ismusiau 104 lvl katana su 704 p atk idomu kiek bus kai uzkelsiu familiarity :)

nu matai,kaip ir sakiau :)

pereitas zaidimas :) jau NG+ galiu kapot :)

ispudingas zaidimas,ispudingas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu matai,kaip ir sakiau :)

pereitas zaidimas :) jau NG+ galiu kapot :)

ispudingas zaidimas,ispudingas :)

Aš ir jau perėjau. Na, tiksliau liko dar kažkokia queen eyes misija, kaip ir main suprantu ten ji. Klausimas: kai pereisiu tą misiją iškart permes į ng+ ar galėsiu likti dar savajam playthrough ir vykdyti šalutines misijas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir jau perėjau. Na, tiksliau liko dar kažkokia queen eyes misija, kaip ir main suprantu ten ji. Klausimas: kai pereisiu tą misiją iškart permes į ng+ ar galėsiu likti dar savajam playthrough ir vykdyti šalutines misijas?

gi aiskinu,baiges viska,galesi bet kuriuo metu grizti i the Way of the Samurai.back and forward tarp NG+ ir the way of the samurai.

ta misija yra paskutine misija.gana lengva,bosas palygint irgi nesunkus.

aplamai kalbant apie bosus,tai beveik visi jie nesunkus buvo,galvojau ziauriau bus.bet po vampyres ir juru monstro,visa kita buvo tik piece of cake :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, tuomet reiks bandyt vykdyt tą ir tada liks sunkiausios dvi šalutinės misijos.. nežinau kaip reiks ten vienam kautis prieš du bosus.. :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, tuomet reiks bandyt vykdyt tą ir tada liks sunkiausios dvi šalutinės misijos.. nežinau kaip reiks ten vienam kautis prieš du bosus.. :unsure:

tai gali drauga pasikviest?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gali drauga pasikviest?

Gal norėsi padėt įveikti man juos? Ar gal kas kitas galėtų padėti pereiti tas dvi šalutines misijas, kur po du bosus?

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man rodos turi buti pats pirma perejas kad galetum padeti :) as dar ju neperejau,net nelosiau :D 

NG+ kapoju.pirma regiona greit praslaviau,jau antra pradejau :) nera ko ten uzsibuti. end gear yra 320,tai nera ko ten terliotis su 150 gearu :) esu 130lvl,kapoju visus is eiles 180lvl :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir pradėjau NG+ pirmą regioną, kadangi tų neįveikiu niekaip, tai daugiau nieko nelieka daryti :D Gal kada su rimtesniu gear ir statsai grįšiu ir vienas įveiksiu.. Ech, o galvojau, kad galima pasikviesti į pagalbą.. Dar bereikalo nusipirkau ps+.. :D

Redagavo Flashas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.