Rekomenduojami pranešimai

apie zaidima niekas nezinoma tai leidziam devui kazka paaiskint


leis tau pasakot savo story . na kaip matem bus dauguma skirtingu priejimu.

sako kad mes valdysim skirtingus charus. taigi ne vien ta matyta androida.


keistai cia tas gameplay bus tu valdysi vienu metu kelis charus ir is to po to susidelios tavo story.


tik bijau kad tiesiogiai mes ten nieko nevaldysim , labiau spaudysim knopkes..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panasu I heavy raina ir beyonda savotiskai,ko gero del mygtuku spaudymo busi teisus scalman ir nezinau kodel bet man asociacijos su CSI kyla :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as net rodytam treilerio neatkreipiau demesio kad tu ten ir uz ta kuris su ikaite stovejo irgi sprendei. taigi valdei sita , poto valdei ana bica, dar gal ir mergaite pavaldysi, ir is viso to susidelios story kazkokia...bet manau ilgiau pazaidus bus vis lengviau atspet kokius veiksmus atlikt kad gautum teisinga susideliojima ir viskas vyks greiciau. na ir jeigu tu ten valdysi chara nedaug vel kaip beyond two souls tai nzn ..as taip ir neperejau beyond two souls, kad ir kaip jis ten graziai atrodo .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. Kuriame laike kalba apie Androido ir to ikaite laikancio persijunginejima? Nes as kazkaip supratau, kad scena pletosis tuom, kad tu pasirenki varianta, o tada tas tau kazka atsako ir panasiai. Kaip L.A. Noire buvo. Pasirinkti teisingai. Jeigu ir uz ana dar reikia atsakineti tai biski jau briedas bus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oho emocijos kokios . ka daryt androidui, kistis , nesikist, gintis, ar ne , aisku nepulti ...kaip isgelbet mergaite. 

 

https://www.gamersyde.com/hqstream_detroit_become_human_pgw_trailer-41185_en.html

 

image_detroit_become_human-37022-3428_00


image_detroit_become_human-37022-3428_00


image_detroit_become_human-37022-3428_00


siaip jiem ir nereikia tapti zmogum, nes cia nieko gero tame nera. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tiesa sakant nelabai tokie zaidimai kur reikia rinktis is keletos variantu. Nepamenu kuris cia zaidimas mane "uzkrete". Tiesiog zaidimas pasidaro nebe zaidimas, o galvojimas kas butu jeigu butu. Nepatinka man kai zaidimas is taves kazko reikalauja. Pvz., rinktis teisingus variantus ar daryti kazka, kad po to gautum kazka.

 

Galbut L.A. Noire yra kazkiek kaltas. Kai nori padaryti viska tobulai, o gali praeiti ir ne pilnai viska padares. + tokiam zaidime noresis isbandyti visus variantus. Aisku gal ir ne visiems.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jei ka viskas prasidejo dar nuo ps2 laiku su zaidimu Fahrenheit

51XYVQT2KVL.jpg


kaip kam bet man tais laikais kai ji meginau ant ps2 tai buvo kazkoks kosmosas , nerealus dalykas. 

aisku pirmas ju darbas buvo Omikron : The nomad soul, bet ten buvo labiau normalus gameplay . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kas be ko. Cia tik mano nuomone apie tokius zaidimus. Kiti juos zais ir megausis. Gal panasiu net bus daugiau nei yra dabar. Kaip vakar buvo parodytas zaidimas Erica.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nors praeito ju sedevro Beyond Two souls taip ir neperejau iki galo kaip ir heavy rain tik kad zaides . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.