Tukkas

Laisvalaikio veikla

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

taigi pastaruoju metu laisvalaikio praleidimui pradėjo stigti veiklos, tad pasidarė įdomu, kokia veikla laisvalaikiu užsiimate jūs? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zvejyba,gym,uzsiimu photoshopu papaisau kartais kai laisvas esu arba tiesiog su draugais kur nors 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrinde zaidimai yra mano laisvalaikis/hobis. Po to jau krepsinis/futbolas, begiojimas (690km kol kas nubegti ant Nike +) ir sporto sale, tik pritruksta motyvacijos daznai. Atsiranda tinginys ir padarau pertrauka. Buciau bagotas - keliauciau, dabar negaliu sau leisti daznai isvykti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrinde dragon ball, south park, futurama,skyrim, gta 5, wow, battlas 3, portalai ir hl. Ai jo ir dar some real life stuff mašina ir draugai.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Štangine, tai pat krepšinis, žodžiu daugiausiai laiko užiima sportas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziema, stangine, nuo pavasario iki rudens, zvejyba, motociklai, stadionas biski pasportuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi veikia kas patinka , ar ka senai norejai bet iki siol nesiryzai ar pan ...aisku viskas i galimybes atsiremia. masina, keliauji,gamta, fotkini, dviratis.


kiek turi stigti fantazijos kad neturet ka veikt rimtai ? vienas dalykas ko stinga tai laisvo laiko, tikrai jau ne ideju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, aš tai manau, kad geriausias laisvalaikio praleidimo būdas - sportas. Pats važinėju dviračiu ir tikrai labai smagu, plius pasidžiaugiu geru oru ir gerai praleidžiu laiką. Bet man kitas klausimas yra kilęs: kaip jūs po sporto pasirūpinate savo švara? Aš tai naudoju ir dezodorantus ir kvepalus, dar veidą po skutimosi pasitepu specialiu kremu. Man tai tokia kvapų kakafonija gaunasi, kad neįmanoma, bet nesitempti irgi negaliu. Pagalvojau, kad gal vienodus kvapus visus nusipirkti arba suderinti bent jau dezodorantą su kvepalais? Vat čia mačiau, kad yra dezodorantų kaip ir kvepalų: https://www.parfumexpress.lt/katalogas/dezodorantai/vyrams/ Gal yra tekę pirkti? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrinde zaidimai yra mano laisvalaikis/hobis. Po to jau krepsinis/futbolas, begiojimas (690km kol kas nubegti ant Nike + iphone 8) ir sporto sale, tik pritruksta motyvacijos daznai. Atsiranda tinginys ir padarau pertrauka. Buciau bagotas - keliauciau, dabar negaliu sau leisti daznai isvykti.

 

Motyvacijos ne tau vienam trūksta sporte. Čia jaučiu 99% visų geimerių ir apskritai žmonių, kurių gyvenimas vyksta prie kompo su ta pačia problema susiduria.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasportuojam pasportuojam :D ranka paskausta :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Minimum 5 dienas per savaite sportuoju po 8 val. Nuo 18 m. ... dziaukites kas sedit mokyklos suoluose..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.