Jeisonas

Retromanai! Flash Cardai Uz it Pries?

Rekomenduojami pranešimai

griežtai už ! :D

man išvis visos konsolės reikalingos ne kolekcijai ,o žaidimam. ir būkim griežti ,bet teisingi ,kad gal tik kokia 1 - 10% žaidimų yra kažkuo ypatingi. tai rinkt visus tuos plastiko ar silicio gabalus yr tikrai nelogiškas laiko bei pinigų švaistymas :D turėt bebejo smagu .bet tikrai pvz jei kažkokios konsolės tokį kartridžą turėčiau ,tai nei kiek neabejodamas visus tos konsolės žaidus išmainyčiau į  kažką kitą ,ką noriu pažaist :D

dabar visi sakys ,kad ne hardkorinis kolekcionierius :D bet taip ir yra :D kaip sakiau man pats žaidimas svarbiausia. jei būtų kompui sukurti tikrai pilnaverčiai emuliatoriai ,tai net nesidomėčiau konsolėm - jungčiau pultelį prie pc ir žaisčiau viską iš eilės :D bet bėda ,kad nesutikau nei vieno emuliatoriaus ,kuris tikrai gerai veiktų kompe .. :/ :(

gal tik su psp nes emuliatorius visai patiko. bet kažkodėl ne visus žaidimus irgi vež korektiškai..

Nu dar tamsta nelabai uzhsirekomendavot kaip kolekcionierius, ka jau ten apie hardcora sneket :). As ir mielai pasiimciau flash cardus visom turimom konsolem, bet brangoki dar jie man. Nes pradet kartridzhus dar rinkt tai jau nuproteciau visai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu dar tamsta nelabai uzhsirekomendavot kaip kolekcionierius, ka jau ten apie hardcora sneket :). As ir mielai pasiimciau flash cardus visom turimom konsolem, bet brangoki dar jie man. Nes pradet kartridzhus dar rinkt tai jau nuproteciau visai

 

tai ir sakau ,kad ne kolekcionierius ;):P  ašai ŽAIDĖJAS !

tarp kitko man net ir nepatinka dauguma kolekcionierių :) jie kaip iš tos mįslės - nei pats valgo ,nei kitiem duoda :D  tarkim turi kokią atminties kortelę ar pultelį ,kurio aš neturiu ir man tiesiog būtinas ,nes turiu konsolę ,o to priedo ne. bet va toks kolekcionierius niekad jo nemainys ,nes ,matai , jo spalva kitokia :D ar skaičiukas ant korpuso :D  žodžiu geriau turės 20 vienetų analogiškų gaminių ,kai kitas nei vieno neturi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir sakau ,kad ne kolekcionierius ;):P  ašai ŽAIDĖJAS !

tarp kitko man net ir nepatinka dauguma kolekcionierių :) jie kaip iš tos mįslės - nei pats valgo ,nei kitiem duoda :D  tarkim turi kokią atminties kortelę ar pultelį ,kurio aš neturiu ir man tiesiog būtinas ,nes turiu konsolę ,o to priedo ne. bet va toks kolekcionierius niekad jo nemainys ,nes ,matai , jo spalva kitokia :D ar skaičiukas ant korpuso :D  žodžiu geriau turės 20 vienetų analogiškų gaminių ,kai kitas nei vieno neturi :D

Tai jau jo, jie tokie, ir as toks :). Bet visus priedus galima nuspirkti, taip kad jaustis blogai kad kitas turi 20, o tu ne, tai tau tiesiog maziau reikia nei jam. Ta progo foto su PS2 priedais.

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man flashcardai tikrai ne šūvis pro šalį. Aš nekolekcionuoju, tik žaidžiu, turiu cardus GBA ir NDS handheldams. Vienintelis minusas gal tik tas, kad kai ten prisimeti ROM'ų virš 100, tada jau galima susiblaškyt, ir tą bandai ir tą, ir dorai nepažaidi, pakol ant kurio nors užkimbi rimtai ir suloši iki galo :) Anksčiau gi būdavo, ką pavyksta gaut zilitonui, tą ir lošdavom :) dabar pilnos akys visko. 

 

O jei flashcard pilnai atlieka vaidmenį, nelagina, tai žaidimas sakyčiau autentiškas, naudojamas juk originalus HW. Tad aš vienareikšmiškai už, juk originalių žaidimų kai kurioms konsolėms po kiek laiko ir rasti bus visai sunku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei zaidimas irasytas ne i flash diskete, o i kompakta ar i USB fliasiuka ar i HDD? :) Smagu rinkti originalias disketes, bet... Lietuvoj praktiskai ju nebuvo, o is ebay ir kitur pirkti uz didelius pinigus nezinau ar apsimoka. Imant disketes, tai siais laikais turint priemoniu nesunku pagaminti paciam identiskai atrodancias. Ir tik saziningas pardavejas nurodo, kad tai reprodukcija. Bet juk ne visi zmones saziningi. Tad flash diskete manau teisingas ir geras sprendimas. Tiek taupant laika, tiek pinigus, tiek vieta.O ir tu zaidimu kurejai, kad ir nusipirksi kokia diskete uz 1000€ ne cento negaus. Tik godus pardavejas :) ir tai dar neoriginalia gal gausi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.