Jeisonas

NES/SNES zaidimu kainos

Rekomenduojami pranešimai

Ar yra forume retromanu kurie nusimano NES/SNES zaidimu kainose, kartais reikia suzinoti kiek tas ar anas zaidimas vertas, o paklaust nera ko. Per simta puslapiu googlint as nesiruosiu, o juolab kainas tikrinti ebajuj man irgi netinka.Tai va jei kas galetu apytiksliai verte nusakyt siu sitemu zaidimam parasykit ce. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip LT kainos pliku orig. NES kartridzu 7.5e- 15e tam tarpe pastebejau, nuo zaidimo priklauso, pataisykit jei kas manot kitaip. SNES kartridzu nelabai susidures, nzn..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek as pastebejau tai kainos nuo 5Eur prasidede, maziau jau tikrai neberasi, bet tai buna dazniausiai sportas arba siaip kokios nevykusios lenktynes. Bet visgi noretusi kad zinotu konkreciu zaidimu kainas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokie kaip sporto ir visokios nevykusios lenktynes man nelabai aktualu, bet tas ko labai noriu ir reiketu man tai dar kart ikelsiu-

 

http://www.ebay.com/itm/Power-Blade-2-Nintendo-Entertainment-System-1992-Complete-CIB-Rare-free-ship-/331770878352?hash=item4d3f15d990:g:tugAAOSwFMZWtFlL

 

Nu nzn, jei kas pasiulytu, duociau 15- 30e iskart, bet pats matai kokia kaina.. :( Nu gal ir daugiau pasiulyciau, vot cia ir prasideda- kas ko iesko, tas uz ta ar ana pasiruoses moket, arba ne.. Zodziu- idomus cia reikalas, as asmeniskai jau linkes prie "everdive" pereiti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokie kaip sporto ir visokios nevykusios lenktynes man nelabai aktualu, bet tas ko labai noriu ir reiketu man tai dar kart ikelsiu-

 

http://www.ebay.com/itm/Power-Blade-2-Nintendo-Entertainment-System-1992-Complete-CIB-Rare-free-ship-/331770878352?hash=item4d3f15d990:g:tugAAOSwFMZWtFlL

 

Nu nzn, jei kas pasiulytu, duociau 15- 30e iskart, bet pats matai kokia kaina.. :( Nu gal ir daugiau pasiulyciau, vot cia ir prasideda- kas ko iesko, tas uz ta ar ana pasiruoses moket, arba ne.. Zodziu- idomus cia reikalas, as asmeniskai jau linkes prie "everdive" pereiti..

Tai kuriu velniu tau tas zaidimas, nusiperki Everdrive ir rami galva. Tokius manau perka arba del prestizo, arba jau tie kurie pasiryze surinkt pilna NES kolekcija ir jau nera kur dingt, tikrai ne tie zmones kurie seip pazaist uzhsimane. O 15-30 euru tai ce turbut kas antras forume duotu. Beje ar domejaisi kodel jis toks brangus, turi gi but kazkokia priezastis. 

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai kainas tikrinu ebay. Geresnio varianto nematau. Įgimto žinojimo neturiu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai kainas tikrinu ebay. Geresnio varianto nematau. Įgimto žinojimo neturiu. :)

Na negali labai pykt kad zinovu nera, na mazai tu retromanu ant lietuvos, aisku butu malonu keleta ekspertu to reikalo turet. Ebay man visai nepadeda tam reikale, as kiek ziuriu tai arba kainu skirtumas labai didelis, arba brangiau nei realybei, arba ieskot as nemoku. Pavyzdziui buvau pakliuves i tokia situacija, labai jau norejosi man Morktal Kombat 3 pazaisti, radau kazkas uzh 8 kilometru parduoda. Komplekte SNES, MK3 plius dar trys zaidimai. Reikia bidint, kiek visa tai verta galiu tik isivaizduoti, radau keliuose puslapiuose MK3, kaina buvo 20-25eur. Kitu 3 zaidimu as nezinau, pavadinimu nera, nuotrauka prasta, pavadinimas tik vienas iskaitomas. Radau vienoi vietoi parduoda irgi uz 20eur. kiek kitu 2 verti nezinau, kiek bidint nezinau, o paklaust ko irgi nera. nubidino mane ant 85eur. Taip ir likau be Mortal Kombato :(, gal ten viskas ir daugiau verta buvo, bet va nejaukiai jauciuosi kai nesigaudau tame.

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na negali labai pykt kad zinovu nera, na mazai tu retromanu ant lietuvos, aisku butu malonu keleta ekspertu to reikalo turet. Ebay man visai nepadeda tam reikale, as kiek ziuriu tai arba kainu skirtumas labai didelis, arba brangiau nei realybei, arba ieskot as nemoku. Pavyzdziui buvau pakliuves i tokia situacija, labai jau norejosi man Morktal Kombat 3 pazaisti, radau kazkas uzh 8 kilometru parduoda. Komplekte SNES, MK3 plius dar trys zaidimai. Reikia bidint, kiek visa tai verta galiu tik isivaizduoti, radau keliuose puslapiuose MK3, kaina buvo 20-25eur. Kitu 3 zaidimu as nezinau, pavadinimu nera, nuotrauka prasta, pavadinimas tik vienas iskaitomas. Radau vienoi vietoi parduoda irgi uz 20eur. kiek kitu 2 verti nezinau, kiek bidint nezinau, o paklaust ko irgi nera. nubidino mane ant 85eur. Taip ir likau be Mortal Kombato :(, gal ten viskas ir daugiau verta buvo, bet va nejaukiai jauciuosi kai nesigaudau tame.

 

Priklauso nuo kiek to nori, tarkim būna, kad sumoki už daiktą ir premium kaina arba jeigu turi noro ir laiko gali laukti. 

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.