scalman

Top Gear 2019 (new team)

Rekomenduojami pranešimai

_90284620_chrisevanssad_gettyimagesjpg.j

 

Chrisas Evansas pasitraukė iš „Top Gear“

Chrisas Evansas savo „Twitter“ paskyroje pranešė, jog pasitraukia iš „Top Gear“ laidos vedėjo pareigų. Jis jas užėmė praėjusiais metais, iš laidos pasitraukus žymiajai trijulei su Jeremy Clarksonu priešakyje.

Ch.Evansas rašė, jog pasitraukimas yra geriausia, ką jis gali dabar padaryti.

Praėjusią savaitę žiniasklaidoje pasklido gandas, jog kitas „Top Gear“ vedėjas Mattas LeBlancas laidos prodiusieriams pateikė ultimatumą – arba laidoje lieka jis, arba Ch.Evansas. Šaltiniai teigė, jog Ch.Evanso arogancija nepatenkinti ir kiti laidos vedėjai. Jo pasitraukimas sutapo su rekordiniu „Top Gear“ reitingų kritimu – praėjusį sekmadienį laidą stebėjo 1,9 mln. žiūrovų, maždaug dvigubai mažiau nei ankstesniais metais. Britas tęs veiklą BBC2 radijuje, kur veda rytinę laidą, ir tęs kitus vykdomus projektus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau susifailino top gear naujas  :yao:  as net neziurejau su tokiais vedejais isvis. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

5-10min pasižiūrėjau ir perjungiau kanalą 
Geriau palauksiu aš Amazon The Grand Tour

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jau tikrai kad palauksim. arba US top gear paziuret dar galima ir bedos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandžiau žiūrėti ir US top gear irgi ne tas 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Extra Gear vedejai  man daug geresni, Rory Reid naturaliai atrodo, visai idomu ziuret jo reportazus. Harris irgi nieko.

 

Evans manieros, balsas tiesiog erzina, pavargsti ziureti, LeBlanc aplamai kvailai atrodo.  Atrodo, anglai turi gera humoro jausma, amerikieciai irgi, bet sitiem niekas neisipaiso, juokeliai gaunasi, kaip pas kokius retardus. Eddie Jordan, Sabine ikisti, tik nesuprasi kam. 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

25 sezonas nusimato geras velgi. sita nauja komanda nup pernai metu man tai labai gerai tinka. siaip ir Top Gear America 1 sezonas gerai susiziurejo

 


pirkti pieno

 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip laida apie masinas tai labai gerai. Tikrai daug lediniu parode per praeita sezona ir pratestavo. Visada ziurejau top gear ir fifth gear kaip laidas apie masinas ir plius fun. Pries tai buve vedejai tikrai nelipo man, bet leblancas man gerai su tais dviem. Viskas tvarkoj is tikro . daug fun, daug masinu, daug ispudingu vietoviu. Granteriai suseno reikia pripazint ir labiausia man suseno tas jauniausias kaip nekeista. Arba jau nusibodo vest laida jam.

Granteriu special isvis labai silpnas buvo. Prisiminus kokie special pas juos budavo per top gear.

jei kam 1 epizodas su tais V8 monstrais nepatiko tai nezinau . 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Clarkson, Hammond And May kai jau nebe top gear vedėjai taip ir baigėsi mano žiūrėjimas top gear, dabar aš žiūriu tik The Grand Tour, plius 4k video

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kam taip save apsiribot...Pirmas sezonas naujo top gear gal nebuto toks geras, bet kuo toliau tuo geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog man nauji vedėjai netinka top gear, o Grand Tour man geriau yra nes aš pripratęs prie senu vedėju top gear, plius tai kad žiūri 4k video o ne 1080p, aišku jei bbc transliuotu 4k video vistiek ne žiūrėčiau, nebent jei būtų seni vedėjai, tai galėčiau žiūrėti net ir 720p

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir as ziuriu grand tour, bet tuo paciu ir top gear ir nera toks blogas tas top gear.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandžiau žiūrėti bet pažiūrėjus kelias minutes išjungiau. Vimdo nuo tokių vedėjų. Kadaise senai senai žiūrėdavau Youtube "DRIVE" laidas su Chris Harris, bet ilgam netrukus, kaip geras apžvalgininkas susirinko didelį gerbėjų bagažą ir sužvaigždėjo. Pasidarė į save nebepanašus. O naujajam top gear senojo Chris Harris išvis nesijaučia. Šikau ir tapšnojau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.