World17

PC Klubo Žurnalai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, draugai, gal kas nors turite PC Klubo visus žurnalus iki pat PC Gamer žurnalo pradžios išleidimo ir gal būtų galima juos įkelti į playmanija.lt tinklalapį. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebent tau tinka šitas 

PC Gamer Magazine Pack [2011-2016, PDF, ENG]
Linkomanijoje yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų žurnalų neturiu, bet daug esu prikaupęs PC Klubo, galbūt, kai turėsiu daugiau laiko, įkelsiu čionai  ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų žurnalų neturiu, bet daug esu prikaupęs PC Klubo, galbūt, kai turėsiu daugiau laiko, įkelsiu čionai  ;)

Būtinai įkelk:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal kas game.EXE turit prikaupę ir irgi norėtumėt/galėtumėt pasidalinti? :) 

 

va tie tai klasika.. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

prikelsiu temą. gal visgi atsiras koks nors entuziastas, kuris turi PC KLUBAS žurnalų ir nepatingės atskenuot? simboliškai galėčiau už vieną žurnalą po eurą pervest, kai algą gausiu, daugiau nelabai galiu pasiūlyti because esu varguolis :D. 

bet jei turite tarkim 20 žurnalų, tai atskenavę gautumėt iš manęs 20 eurų, kas vistiek pinigai. :D 

tai va, lauksiu entuziasto. 

P.S.: Domina visi PC KLUBAS žurnalų scanai arba fizinės kopijos paštu. ypač domina senieji, 2003 metų PC KLUBAS žurnalų scanai.

P.S. 2: PC KLUBAS nėra PC GAMER, tad PC GAMER prašau nesiūlyti, ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na o aš asmeniškai siūlau tokius žurnalus patalpinti į failus amžinam prieinamumui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei man pavyks gauti scanų, pasidalinsiu viešai, arba gal per stebuklą atsiras savanoris koks nors. reikia reikia PC Klubo. VA PlayStation seniausiai yra, o Klubo ne, tad liūdna. kaip jau rašiau domina ir fiziniai, bet geriau būtų scanai, nes nėra jiems vietos pas mane daug, nors priglausčiau kur nors. dabar vienam žmogui parašiau, kuris turi juos visus, gal atsakys. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ten sako... daug geriau padaryt pačiam, nei laukt kol padarytas kažkas kitas. taigi, nesunkiai suradau žmogų, kuris turi visus PC KLUBAS bei game.EXE žurnalus ir jis sutiko man juos duoti skenavimui. belieka sulaukti karantino pabaigos ir pradėti darbuotis. nesu niekad anksčiau skenavęs, bet tikiuosi, kad nesunku ten. vietinėje miesto bibliotekoje tikiuosi rasti scanerį.

tikėkites maždaug gegužės mėnesį (kai baigsis karantinai visi). tik nesu tikras ar jie bus publikuoti šiame portale prie failų ar kur nors kitur (dėl to dar nėra nutarta, bet pasiekiama bus kiekvienam). 

pats negaliu sulaukti.,. mūsų Tautosaka bus tinkamai archyvuota!! 

Redagavo Suveln
  • Cha cha 1
  • Nustebau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera žinia! :)

Manau skenerį tikrai rasi. Kiek žurnalų tavęs laukia?

Jeigu reikės talpinimo - aš prisidėsiu, be abejo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

55 PC Klubai ir dar daugiau game.EXE. Tai kažkur virš 100 žurnalų. užtruksiu keletą savaičių manau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai nemažai veiklos nusimato.

O kokia rezoliucija ir kitais parametrais, kuriais skenuosi jau žinai?

300 dpi? su OCR?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.