Magnitas

Windows 7 - draiveriu irasymas

Rekomenduojami pranešimai

Siaip keistai pasijauciau, 10 puslapiu pravertes, kad nera bendros windows 7 temos. Pasijauciau lyg as buciau vienintelis tebe naudojantis sita OS. :)

 

Turiu keleta klausimu. Gal PC guru galetu pagelbeti/apsviesti. Pagrinde noriu paklausti, kaip jus instaliuojates draiverius? Ieskote per gamintoju saitus? Naudojate kazkokia programa jiems atsisiusti? CD neturiu tai sitas variantas netinka. - Ar reikia atsinaujinti Bios programa? Ir ka tai duoda?

 

Senais laikais instaliavausi win7, tada dar turejau CD, ir PC veike kaip bite. Aisku kiek pamenu su GTA 4 buvo problemos. Tada issiaiskinau, kad del to buvo kalti seni vaizdo draiveriai. Bet cia ir buvo vienintele problema. Na, o dabar kai instaliavau i nauja HDD, problema lenda viena po kitos. + Dar dasidejau Ram 4GB prie esamu. Modelis toks pat kaip ir jau esancios.

 

Zodziu draiverius pabandziau instaliuoti per: Computer > Properties > Device Manager. Ir ten jau Update driver. Ar sitas budas yra tinkamas? Ar idejus papildomus ram reikia kazka dar padaryti? Nes PC meta melyna langa ir kazkaip itariu, kad nuo to, kad papildomai Ram atsirado. Kol kas naudoju 32bit'u windus. Su laiku pereisiu i 64. Bet siaip ar kazka reikia daryti papildomai kai isidedi ir nenaudoji?

 

Kadangi PC uzluzta netiketai ir tel. Nespesi paimti, atsisiunciau BlueScreenView. Ir stai ka jis rodo: ntkrnlpa.exe    ntkrnlpa.exe+6886e    0x82c44000    0x8305e000    0x0041a000    0x56bcc726    2016.02.11 20:38:46    Microsoft® Windows® Operating System    NT Kernel & System    6.1.7601.19160 (win7sp1_gdr.160211-0600)    Microsoft Corporation    C:\Windows\system32\ntkrnlpa.exe    
 

Bandziau googlintis, bet googlas nera mano didelis draugas. :) Zodziu ka zinote ta sakykite nes greitu metu vel bandysiu perinstaliuoti ir reikia kazkaip suzinoti kas cia pas mane kertasi ir del ko. Beje, Ram'us tikrinau su viena programa. Lyg ir nieko blogo. Kaip ir HDD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada einu į gamintojo saita ir siunčiu driver
Nenaudoju aš papildomu softu kad už tave ieškotu driver 
Jei nerandu tinkamo driver gamintoju saite tada belieka google, kartais greit randu kartais užtrunku , bet čia labiau būna problemų su labais senais laptopais 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draiverius per device manager updeitint gerai, pef softus nevisada, geriausiai susirasti pagal savo modeli is intiko. Gali supust ka nereikia, nors jie tikrina pagal vien hardware id, buna tik pagal fragmenta id suranda ir netokio modelio ipucia. Dazniausiai ok, bet kartais blue screen ar win neuzsikrauna. Pirmiausia kokius ramus palaiko motina ir kokie buvo, kokius dasidejai? Gali netikt voltage ar daznis ir tada pjaunasi.

 

BIOS updeitinimas gali padeti, dar pasiziurinek savo motinos perrasyk chipset draiverius. RAM dadejus/pakeitus realiai nereikia nieko ten keisti.

Tau cia gali but ir del ramu nesuderinamumu, tiek del draiveriu bei aisku nuo virusu/malware. Kokia turi antivirusine? Praskanuok instaliaves full scan nuo malwaru.

 

Bei parsipusk HWinfo ir atsires file>save as .html - prisek faila, parodyk ka turi.

Jei neilendi i Win, tai eik per safe mode, pries pat pradedant uzkraudineti Win spaudinek F8 ir pasirink Safe mode with network.

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma leidi windousam patiem surasyt draivus . Ko truksta dasiputi pats. Kam ten vargt su tais ieskojimais. Taip senesniem ten laptopam buna kad neranda tada ir siunti . Bet jei naujesnis kompas tai greiciausiai ieskot nereiks nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ReiKaz, nemazai klausimu. Manau bandysiu i juos atsakyti po reinstall windu, svariu. Siaip buvo kaspersky, po to Eset. Su Malwarebytes irgi esu praskanaves. Pats PC uzsikuria normaliai. Blue ekranas isimeta netiketai ir neaisku del kokios priezasties. Tiesiog narsant po saitus. Na, bet pries viska dar noriu karta perinstaliuoti.

 

Dar vienas klausimas, kokiu draiveriu aplamai reikia? Vaizdo, Garso. kas toliau? Beje, pas mane deze su rinktom detalem. Nelabai buvau tas, kuris megaujasi ieskodamas draiveriu. Aisku SM variantas tinka, bet po install pas mane truksta vaizdo draiveriu, nes vaizdas nesistato i tinkama. Na, o toliau ziurint, per manager, atrodo viskas buna gerai. Be geltonu sauktuku.

 

Bet mane vistiek domina kokius aplamai reikia idiegti? sito nezinojau niekad. bet deze dirbdavo normaliai iki dabar..

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip , reikalingi būna

Network bet bet čia retas atvejis, windows patys jau juos įrašo (PVZ jei laptopas buna taip kad LAN veikia o wi-fi reik jau driver, bet windows 8/10 patis sutvarko su 7 windows tekdavo iš disko driver traukti 
Vaizdo driver tai visada pumpuojiu iš AMD ar NVIDIA
Garso tai visada ieškau pagal Motinine žiūrint kas papuola laptopas ar stalinis PC , bet daugiausiai windows 7 susitvarko su audio

Kai tvarkau kitiems PC tai visa rašau Vaizdo, Network, Audio, kitu driver niekad nerašau, nes nereik ju 

PVZ pas mane visus driver surašo windows 10 ir nereik eiti į dell/alienvare saita siustis driver
tik pats atsinaujinu Vaizdo kortos driver, nes senus įrašo man driver ir dar įsirašau Alienware commander center 


o šiaip tau pagrindas reik žinoti savo motininės modeli ir to užtenka, ten rasi visus driver


@Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neskanuok tada nieko, atkrenta sitas varijantas.

Taip, pagrindinis dalykas susirandi tikslaus motinines modelio draiverius, svarbiausia chipset drivers irasyk, be jo ar ne visai tokio draivo gali but nesuderinamumo/faultinimo problemu. Rekomenduoju dar ir BIOS atsinaujint, bet be to failiuko su tavo detaliu aprasymu negaliu konkreciau padet. Trumpai tariant kolkas rekomenduoju isirasyt MB chipset draiverius, po restart per device manager tiesiog patikrint hardware changes ir automatiskai supus draivus (jei intikas veikia). Tam paciam device manager po instaliavimu pasiziurek ar viskas yra (isskyrus GPU), jei ne tada dasistaliuok draivus is motinines saito kuriu truksta, toliau eik i GPU saita ir parsipusk/instaliauk GPU draiverius.

Labiausiai bijau, kad gali pjautis tie ramai, bet reikia paziuret kokius isidejai ir kokius palaiko motka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.