Mldc

Tepalų parinkimas

Rekomenduojami pranešimai

Pigiai atsieini su tepalais @scalman Man reikia tokių dviejų vien į variklį http://www.motul-shop.lt/lt/alyva-automobiliams/sintetine/motul-alyva-8100-eco-clean-5w30-5l-2.html gerai kad tepalo filtras centus tekainuoja :D

O šiaip čia galit pasitikrint kokia alyva jums tinka https://www.motul.com/lt/lt/products/recommendation

matyt per brangu perki . as tiesiog kazkoki mobil super 3000 atrodo .kam moket tiek daug .  :blink:

bet man dar i priekini ir galini reduktorius reikia, tai gerai kad ten nedaug pilasi. jei keist tai visur.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ne Transit'a, tiesiog 8.5l pilasi + dar palieku dapylimam. Tiem varikliam vis dar norma skaitosi jeigu tenka 1l tepalo dapilti kas 1500km :D


@scalman na man reikia LL04 specifikacijos, o pigiau nelabai yra ką pirkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pigiai atsieini su tepalais @scalman Man reikia tokių dviejų vien į variklį http://www.motul-shop.lt/lt/alyva-automobiliams/sintetine/motul-alyva-8100-eco-clean-5w30-5l-2.html gerai kad tepalo filtras centus tekainuoja :D

O šiaip čia galit pasitikrint kokia alyva jums tinka https://www.motul.com/lt/lt/products/recommendation

Na ir kainos lietuvoj. (Kaina vokietijoj). @cheburator sutinku su tavim , motul vieni is geresniu tepalu. Pats i savo varikli pilu GM SAE 5w30 Dexos2.

 

Temos autoriui juos ir rekomenduociau. Nes opelio tepalai atitinka visus opel varikliams reikiamus standartus.

 

P.S Eco-clean+ 45 Kainuoja.

Redagavo bigisk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na @FUZA, tuomet kažkas skleidžia erezijas. Nustebau,kad žiemą pusiau sintetiniai geresni,jei sintetiniai. Gal ir yra žmonių,kurie nesupranta,ką reiškia sintetiniai,pusiau. Juk sintetinius,kaip ir daugelis čia minėjo,supylus varikliui darbą palengvini, ypač žiemą,prasukt daug lengviau varikliui. Ir bėda ta,kad ne į visas mašinas gali pilt pusiau sintetinius,nes kai kur yra tokios mažos skylutės tepalui pratekėt,kad su pusiau sintetiniais neilgai pasivažinėtum, YPAČ žiemą. Pas mano tėtį 0W30 A5/B5 , tokius rekomenduoja pats gamintojas. Nė kiek neiškreipsiu tiesos,bet šią žiemą (pirma žiema,kai ši mašina Lt) mašina užsikurdavo labai lengvai net ir prie -20+ šalčių su šiais,sintetiniais tepalais.

Kalbant apie automatą, tai jo, brangus malonumas. Rekomenduojama keisti tepalus daliniais keitimais,t.y per kokius du kartus po ~3-4 litrus kiekvieną kartą nupilant.

Redagavo Nos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas dėl automatų tai čia daug nuomonių, pats esu turėjas automatą, audi a4. Pravažiavau kokius 100K, pasikeičiau diržus ir galvoju reik tepalus pakeist, kai pirkau tai ir neikeista. Prieš tai buvau girdėjas kalbų, kad kai pakeiti tepalą prasideda bėdos, na pasikeičiau aš tą tepalą, filtrą na ir prasidėjo visos linksmybės, pradėjo mušt bėgsiu permetant, kartais neperjungdavo išvis bėgių, tai šiaip ne taip pardaviau aš tą mašina ir ramu buvo, nes jau automatą remontuot, tai ruoškis nemažom išlaidom. Tai dabar susidariau nuomonę, kad geriau dapilinėt tą tepalą, čia aš aišku apie senus trantus kalbu, naujom mašinom gal taip ir nebūna :) o kas dėl sintetinių žiemą tai čia faktas, kad lengviau mašinai yra prasukt varikli negu su pusiau sintetine ir išvis gyvenimo mačiusiai turbinai sinetika geriau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku automatas automatui nelygu, as is tikro labai nenoriu ten jo keist, bet reikiani tepalo spalva paziuret ir galima mazdaug nustatyt jo bukle . Bent jau subaru 4eat tai skaitomos tokios neuzmusamos dezes jei gerai priziuresi. Taip sakoma kad viso tepalo vistiek nepakeisi kad ir nupili nebent taip kazkaip nusiurbtum ji .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku automatas automatui nelygu, as is tikro labai nenoriu ten jo keist, bet reikiani tepalo spalva paziuret ir galima mazdaug nustatyt jo bukle . Bent jau subaru 4eat tai skaitomos tokios neuzmusamos dezes jei gerai priziuresi. Taip sakoma kad viso tepalo vistiek nepakeisi kad ir nupili nebent taip kazkaip nusiurbtum ji .

Jo, geras tepalas yra rausvos spalvos, kai išleido sena, tai buvo pilkas jau gerokai, jokio net rausvumo nesimatė, tada jei gerai pamenu pirkau dexron ar kažkas tokio, tai b** b** kaina kosminė už litra buvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ziurejau man tipo tas kur rekomenduotas tai po 10 euru litras kazkur. Gal as geriau pirma paziuresiu kokia pas mane spalva lol . Tiek moket ir neaisku ar pades

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Raudona spalva automatinės pavarų dėžės tai gera, o jau kapėc,kai būna juoda,tada tokia spalva pasako,kad ir dėžei jau dienos suskaičiuotos būna. O @Rolazz tavo situacija,tai ta,kad tam tikros APD dalys nusidėvėjo ir liko tokios mažos metalo drožlės,kurios užkemšą išėjimus. Dėl to dėžė pradėjo durniuot,greičiausiai. Šiaip kas dar dėl automatų,tai jeigu jų nesklandus darbas būna,tai dar yra išeitis dėžės adaptacija per kompą. Kartais padeda ir tai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasikeičiau tepalus į pilnai sintetinius 5w40 kaip nurodo gamintojas, taip pat pasikeičiau tepalo nuleidimo varžtą, nes anas tragedija buvo, per ji man tik ir leido. Tad niekur man niekas nepramušė jokių salnikų, tad matyt nesuklydau, kad pyliau kaip nurodo gamintojas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.