scalman

Legend of Zelda: Breath of the Wild

Rekomenduojami pranešimai

Gal iki to laiko emule pageres ir pasikurs sita geri. Dar laukt teks iki 2017 greiciausia iki naujos nintendo konsoles isejimo ir kartu sio zaidimo pagerinta versija parodys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

61393701.jpg

 

Zaidimas taip pat pasirodys ir ant naujos Switch konsoles. Smagu!

 

 

 

 

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The-Legend-of-Zelda-Breath-of-the-Wild-1

 

ant dienu jau pamatysim ir tikra Switch gameplay ir daugiau info. isleidimo data greiciausiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia matyt kiekvienam savo,bet man tai sitas zaidimas atrodo tuscias,neidomus,kiek video ziurejau,tai nesuprantu ka cia hypint reiketu :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WiiU 720p vs Switch 900p . uzims 13.4gb switch ir 13gb WiiU

 

..

 

hzzTQvl.png

 

pc0nd4D.png

 

q3W8xXE.png

 

Jt7wr2L.jpg

 

Of0xWFA.jpg

 

LulByu4.png

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man didziausias visu nintendo zaidimu trukumas,jog dialogai neigarsinti,murma kazka ten ir skaityt dialoga turi:/

Kita beda ,jog labai i vaikiska auditorija taikosi. Zelda, kritiku labai gerai vertinamas zaidimas,na bet jau kvestu monotoniskumas nepakenciamas,pagauk kiaule laukuose ir nunesk,surink grybus ar surask dingusi vaika...

Turejau wii u ir isbandziau keleta exclusive,tai man asmeniskai tik mario lipo,kiti tiesiog nuobodus del savo paprastumo /vaikiskumo.

Taip pat manau bus ir su situo. Tikrai netures Witcher 3 side questu lygio ir idomumo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man didziausias visu nintendo zaidimu trukumas,jog dialogai neigarsinti,murma kazka ten ir skaityt dialoga turi:/

Kita beda ,jog labai i vaikiska auditorija taikosi. Zelda, kritiku labai gerai vertinamas zaidimas,na bet jau kvestu monotoniskumas nepakenciamas,pagauk kiaule laukuose ir nunesk,surink grybus ar surask dingusi vaika...

Turejau wii u ir isbandziau keleta exclusive,tai man asmeniskai tik mario lipo,kiti tiesiog nuobodus del savo paprastumo /vaikiskumo.

Taip pat manau bus ir su situo. Tikrai netures Witcher 3 side questu lygio ir idomumo.

Tai, kad zelda ne rpg ten tie pagauk vistas, surask vaika ir panasiai tai tik del smulkiu bonusu :) O siaip zelda linijinis action adventure zaidimas tai nlb iseina su witcheriu lygint :) As irgi galvojau, kad nieko gero is zeldos kol nepabandziau ocarina of time ant 3ds :) db sitas vienas laukiamiausiu mano zaidimu del kurio bus perkamas switch :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad zelda ne rpg ten tie pagauk vistas, surask vaika ir panasiai tai tik del smulkiu bonusu :) O siaip zelda linijinis action adventure zaidimas tai nlb iseina su witcheriu lygint :) As irgi galvojau, kad nieko gero is zeldos kol nepabandziau ocarina of time ant 3ds :) db sitas vienas laukiamiausiu mano zaidimu del kurio bus perkamas switch :)

o tai Witcheris nera Action Anventure RPG? bet kokiu atveju,atrodo sitas zaidimas bjauriai ir kaip kokiu 2005 metu(720p ir 900p eis :/ in da 2017,gal jie juokauja? ),tuscias,neidomus,nuobodus,dar kaip debilas turi tuos subtitrus skaityt lyg cia butu kokie 90ieji :D nezinau,pazaidus dabar witcheri,tai sitas atrodo kaip mazgote kojom valyt Witcheriui.

kaip shaokan sake,tikrai atrodo vaikiskas be kita ko :/

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na rezoliucija cia ne prie ko prikist nintendo konsolem. 3DS kokia reza isvis ten . ir kas ? pardavimai mazi ? kad ne.  720p 6'' ekrane atrodys pakankamai gerai jei galvot apie pixeliu tankuma. o zelda tai parduos daug ir labai , kaip ir pati Switch butent del Zeldos. Witcher yra Witcher o zelda yra zelda . nera ka lygint . man asmeniskai geriausi zelda buvo tie pirmi NES ir SNES . o su situ zelda cia yra pirmo zeldos reebootas toks kaip ir . na kazkas tai tokio . ir siaip visai kitoks zelda nei tie iki siol buve 3d zeldos. nemazai rpg elementu, maisto gaminimu ir pan. o del side questu tai kiekvienam zaidime juos galima vadint monotoniskais nes gameplay elementai tie patys visur. tu begi is tasko A i taska B kad kazka ten paimt ar nukaut ar sunaikint ar dar kazka padaryt. tai visur is tikro yra tas pats. man viskas ok su side questais kur reikia vistas surast jeigu pakeli tai darant man bus idomu , kazka rasiu ar ismeginsiu naujus ginklus ar pan. 


o siaip del grafikos tai zaidimas su naujais fintais kaip apsvietimu, gerais seseliais, paros kaita, orais, zole linguojancia vejy. engine pats tai geras. bendrai atrodo graziai. plius yra tokiu fizikos ar vejo panaudojimu kur joks witcheris neturi ir nenaudoja. ar kopimas i kalnus. galima rast daug dalyku tikrai kas nelabai dar ir naudoja. dar kad visa tai eina ant WiiU isvis kazkoks stebuklas. 

tai cia arba kazkam patinka arba ne rly. jokio pointo nera kazka irodinet. vaikiskas zelda ? lol tai mes vaikiskai atrodanciu nelosiam jau ?  :yao:



10 min handheld mode

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man didziausias visu nintendo zaidimu trukumas,jog dialogai neigarsinti,murma kazka ten ir skaityt dialoga turi:/

Kita beda ,jog labai i vaikiska auditorija taikosi. Zelda, kritiku labai gerai vertinamas zaidimas,na bet jau kvestu monotoniskumas nepakenciamas,pagauk kiaule laukuose ir nunesk,surink grybus ar surask dingusi vaika...

Turejau wii u ir isbandziau keleta exclusive,tai man asmeniskai tik mario lipo,kiti tiesiog nuobodus del savo paprastumo /vaikiskumo.

Taip pat manau bus ir su situo. Tikrai netures Witcher 3 side questu lygio ir idomumo.

 

Man tai tavo komentaras pasirodo vaikiškas, nes pirma matosi, kad nežaidęs serijos visai, kad lygini su kitokio žanro žaidimu (galėjai dar kokį gta prilyginti), paskui koks skirtumas tau? Jeigu nenori, nežaisk, dabar yra didžiausias žaidimų pasirinkimas iki šiol ir kiekvienas gali sau rasti, bet kiti užuot žaide kas jiems patinka ateina skųstis. Tarkim tau patinka witcher, o man jisai nuodobus ir aš geriau žaisiu mass effect, tai dabar man sakyti witcher prastas dėl žaidimas? Be to žmonės netrukdo įgarsinimo nebuvimas, tarkim man nereikia, kad visi anime, filmai, serialai, žaidimai turėtu įgarsinumus, jeigu kūrėjo yra toks pasirinkimas tai tada gerai, tarkim man būna pabosta girdėti tuos pačius aktorius vis įgarsinant veikėjus ir gali atskirti tą įgarsintoja, o ne veikėja. Jeigu dabar pradėsime vertinti kas vaikiška, kas ne, tai žaidimai apskritai irgi vaikiška, nes tu žaidi su žaislai (kurie skiriasi nuo apie kurios gali pagalvoti, bet tai yra žaislai) kaip vaikai, tai tada tu logiškai mąstant esi vaikas. Ir jeigu tau trukdo, kad žmones žaidžia žaidimus kurie gal tau nepatinka, tai manau turi problema ir gal tau reiktu nebe žaisti iš vis. Kiekvienas renkasi pagal save ką nori, tau patinka side questus witcher žaisti, man patinka mario kart, persona arba tarkim fire emblem, tai aš nematau problemos, nes man kaip ir dzin, ir neinu ir nerašau į witcher, kad ten koks fantasty lord of the ring bs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai Witcheris nera Action Anventure RPG? bet kokiu atveju,atrodo sitas zaidimas bjauriai ir kaip kokiu 2005 metu(720p ir 900p eis :/ in da 2017,gal jie juokauja? ),tuscias,neidomus,nuobodus,dar kaip debilas turi tuos subtitrus skaityt lyg cia butu kokie 90ieji :D nezinau,pazaidus dabar witcheri,tai sitas atrodo kaip mazgote kojom valyt Witcheriui.

kaip shaokan sake,tikrai atrodo vaikiskas be kita ko :/

nu zelda ne rpg :D Cia lygint zelda su witcheriu ras pats kas su max payne kokiu lygint :) Ir kaip matau visad ant zeldos stumia tie kurie nera ne vieno zeldos zaidimo zaide :)

Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai tavo komentaras pasirodo vaikiškas, nes pirma matosi, kad nežaidęs serijos visai, kad lygini su kitokio žanro žaidimu (galėjai dar kokį gta prilyginti), paskui koks skirtumas tau? Jeigu nenori, nežaisk, dabar yra didžiausias žaidimų pasirinkimas iki šiol ir kiekvienas gali sau rasti, bet kiti užuot žaide kas jiems patinka ateina skųstis. Tarkim tau patinka witcher, o man jisai nuodobus ir aš geriau žaisiu mass effect, tai dabar man sakyti witcher prastas dėl žaidimas? Be to žmonės netrukdo įgarsinimo nebuvimas, tarkim man nereikia, kad visi anime, filmai, serialai, žaidimai turėtu įgarsinumus, jeigu kūrėjo yra toks pasirinkimas tai tada gerai, tarkim man būna pabosta girdėti tuos pačius aktorius vis įgarsinant veikėjus ir gali atskirti tą įgarsintoja, o ne veikėja. Jeigu dabar pradėsime vertinti kas vaikiška, kas ne, tai žaidimai apskritai irgi vaikiška, nes tu žaidi su žaislai (kurie skiriasi nuo apie kurios gali pagalvoti, bet tai yra žaislai) kaip vaikai, tai tada tu logiškai mąstant esi vaikas. Ir jeigu tau trukdo, kad žmones žaidžia žaidimus kurie gal tau nepatinka, tai manau turi problema ir gal tau reiktu nebe žaisti iš vis. Kiekvienas renkasi pagal save ką nori, tau patinka side questus witcher žaisti, man patinka mario kart, persona arba tarkim fire emblem, tai aš nematau problemos, nes man kaip ir dzin, ir neinu ir nerašau į witcher, kad ten koks fantasty lord of the ring bs.

Nuomone reiksti galiu ne maziau uz tave ponas,tad sorry jei izedziau vaikiska pasamone,bet taip zaidimas kurtas vaikams,nes jokio kraujo,nuogybiu ar prievartos,pagrindinis veikejas taip pat vaikas,kvestai supaprastinti visiskai del to kad vaikam iveikiami butu. Bandziau twilight princes ir wind waker,tikrai nepabaigiau nei vieno, nes labai nuobodu buvo.

O sakyti, jog teksto dialogai geriau nei profesionalu igarsinimas tai labai keistai skamba,nes skaitydamas teksta nei tu emociju jauti nei ka,vargas tik slebizavot...

Vienas su maziau rpg elementu kitas su daugiau,bet tikrai abu ju turi o ir lyginau,nes witcherio side kvestai yra auksciausio lygio o zeldos zemiausio lygio. Nu sorry bet tokiu prastu uzduociu nemaciau zaidime nuo ps2 laiku.

Jei kazkam mano nuomone nepatinka,tai yra jusu problema ne mano, deal with it :)

Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.