Paulius5

Nėra BLES,BLUS aplankų.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki ir vėl. Parsisiunčiau žaidimą, o jame yra tik PS3_GAME aplankas ir PS3_DISC.SFB. Aš juos į aplanką aplenkiau ir ftp bandžiau. Man jį rodo multimane, bet kai krauna, mane numeta į paprastą menu. Tada spaudžiu Playstation3 tą folderį, kuris yra ps3 xmb menu, bet man nepasileidžia. Tiesiog menu tą patį užkrauna. Kaip jį kelti reikia? Matyt netinka paprastas folder.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma turi buti folderis su Bles ar Blus ir skaiciai, o tik tada jau tavo minetas turinys. Jeigu folderio tokio nera, suzinok koks turi buti, sukurk folderi su pavadinimu ir tada kelk visa turini, PS3_GAME, PS3_UPDATE (gali ir nebuti update), PS3_DISC, i sukurta folderi. Jeigu vistiek nepasileis, sakyk koki CFW naudoji, koks zaidimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma turi buti folderis su Bles ar Blus ir skaiciai, o tik tada jau tavo minetas turinys. Jeigu folderio tokio nera, suzinok koks turi buti, sukurk folderi su pavadinimu ir tada kelk visa turini, PS3_GAME, PS3_UPDATE (gali ir nebuti update), PS3_DISC, i sukurta folderi. Jeigu vistiek nepasileis, sakyk koki CFW naudoji, koks zaidimas

NPEB00816. Gali toks būt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NPEB00816. Gali toks būt?

Jeigu zaidimas Resident Evil tai gali. Koks pas tave CFW PS3?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, žaidimas Resident Evil The Darkside Chronicles, o ps3 System: firmware 4.78 BD-EMULATOR.

Redagavo Paulius5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Folderio pavadinimas nera svarbus, visa info vis tiek yra PARAM.SFO faile. Sukurk bent koki folderi ir ten sukelk zaidimo failus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Folderio pavadinimas nera svarbus, visa info vis tiek yra PARAM.SFO faile. Sukurk bent koki folderi ir ten sukelk zaidimo failus.

Įvyksta mano minėta problema. Žaidimas tiesiog neužsikrauna. O iš kitur šį žaidimą susirasti labai sunku. Na, teks kažką bandyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blackcatsuose yra

 

Installation Instructions

1 - Copy the game on the external HD or Internal in GAMES folder
2 - Run the game with your favorite Manager
3 - enjoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.