Haze

PS2 maksimali HDD talpa

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, tai va, man pristojo klausimas - kokios maksimalios talpos HDD galiu įdėti, tai yra tiksliau ar 3TB HDD tiktų į PS2?
Istorija tokia jog paskaičiavau, kad įrašyti 1000 žaidimų į PS2 reikėtų 3TB HDD. Kaip žinia 2TB tinka į PS2, bet vat kaip dėl 3TB HDD? Kažkur girdėjau jog formatas ne toks ir jog pvž ant Windows 3TB HDD susiskaido į 2TB ir 700GB, tai kaip čia dabar?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir noreciau kazka tokio pasidaryt su hard disku, bet va tas Network Adapteris stabdo reikala. Man realiai ir mazo hardo uztektu, susimesciau tik tuos zaidimus kurie pas mane sealed. Gal tu tuo daugiau domejaisi, ar yra tokia galimybe per tinkla zaidimus leisti? Butu daug patogiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

OpenPs2Loader leidzia pasileist zaidimus is kur nori kad ir is pc hdd. Aisku tam reikia sujungt ethernet laidu ps2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Network adapteris ne prie ko, ir SATA ir IDE ju yra, klausimas del HDD palaikymo, ar palaikys 3TB HDD.
WinHIIP be problemu suformatavo 2.5 SATA Western Digital Blue 250GB HDD ir jis be priekaistu veikia per SATA network adapteri.

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kas liecia nefwork adapteri ir ide diskus, tai 750gb yra maximumas. Nes talpesniu ide nebuna. Ir kam tiek daug zaidimu? Vajej, pats turiu 750gb ir nebis tolo ne puses ju liksiu nezaides.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek sudetingas ps2 phat modinimas jog paleistu zaidimus is hdd? Reikia pirkt chipus ir lituot ar softu kazkaip padaroma?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek sudetingas ps2 phat modinimas jog paleistu zaidimus is hdd? Reikia pirkt chipus ir lituot ar softu kazkaip padaroma?

Nieko sudėtingo, tereikia Free McBoot kortelės su HD Loaderiu. Dar rekomenduočiau USB HDD adapterį, kad iš kompo galima būtų kelti žaidimus naudojantis WinHIIP per USB.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane stovi 1TB sata idetas i ps2. Veikia gerai, bet tarkim HD Loader pirmas startas juodam ekrane uzstringa kokioms 5 minutem, Pakol suindeksuoja zaidimus. Kitus kartus greiciau. Siaip OPL naudoju dar pasileisti zaidimus. Tik man buvo jog neiskarto jis veike su sata HDD. Bet suradau po to versija kuri veikia. Dar vienas niuansas tiems pas ka chip'as. Jei noresit suinstaliuoti FHDB (Free HD Boot). Reikes atjungti chip'a jog normaliai veiktu FHDB. Pas mane MODBO ir reikia laikyti starta pries paleidziant konsole. Tada ekrane atsiranda uzrasas jog chipas atjungtas, paspaudziat reset ir vuolia. Tik cia vienkartinis bajeris. Kaskart isjungus reiks ta pati rituala daryt. :)

Pas mane dabar yra sukelta 130 zaidimu kurie uzima 421.50 GB. Ir liko dar 510 GB laisvos vietos. :)

Redagavo Luigi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.