Karolinis

ps2 controlleris neveikia

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu 2 ps2 controllerius, abu originalūs. Prieš kelias dienas nusprendžiau neturėdamas ką veikti pažaistu su ps2, bet abiejų controllerių d-padai nebeiveikė normaliai. Kai paspaudžiu jie neveikia, bet kokie laiko tiesiog užsikerta ir spaudžioja d-pada. Kitur skaičiau, kad problema yra su ta guma, bet tiksliai nežinau, nes nevisai supratau. Įmanoma kažkaip sutvarkyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu 2 ps2 controllerius, abu originalūs. Prieš kelias dienas nusprendžiau neturėdamas ką veikti pažaistu su ps2, bet abiejų controllerių d-padai nebeiveikė normaliai. Kai paspaudžiu jie neveikia, bet kokie laiko tiesiog užsikerta ir spaudžioja d-pada. Kitur skaičiau, kad problema yra su ta guma, bet tiksliai nežinau, nes nevisai supratau. Įmanoma kažkaip sutvarkyti?

 

Išardyk tą pultelį, nuimk tas gumeles ir kur liečiasi gumelės tuos juodulius pravalyk su nefrasu, gali ir pultelio kontaktus gal padės :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nevark ir imk naują pulteli. Šiaip įmanoma bet vargu ar tai gumoje bėda, nes logiškai mąstant guma jau turėjo būti senų seniausiai parėjusi ant X mygtuko. 
Kokia raidė dešinėje ties "SONY COMPUTER ENTERTAINMENT" užrašu ant pultelio dugno (A, H ir t.t.) nes mano žinia tam tikrų gamintojų pulteliai turi tam tikras ligas. (tos raidės indikuoja gamintoją)
Taip pat ar ištraukinėdavai pulteli žaidimo metu/esant konsolei įjungtai(kai žalia lemputė dega)?

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išardyk tą pultelį, nuimk tas gumeles ir kur liečiasi gumelės tuos juodulius pravalyk su nefrasu, gali ir pultelio kontaktus gal padės :)Ok 

Ok, reikės pamėgint :)

Nevark ir imk naują pulteli. Šiaip įmanoma bet vargu ar tai gumoje bėda, nes logiškai mąstant guma jau turėjo būti senų seniausiai parėjusi ant X mygtuko. 

Kokia raidė dešinėje ties "SONY COMPUTER ENTERTAINMENT" užrašu ant pultelio dugno (A, H ir t.t.) nes mano žinia tam tikrų gamintojų pulteliai turi tam tikras ligas. (tos raidės indikuoja gamintoją)

Taip pat ar ištraukinėdavai pulteli žaidimo metu/esant konsolei įjungtai(kai žalia lemputė dega)?

Naujo imt tikrai negaliu, nes neįperku :D, o padevėtu irgi nelabai radau. Ant abiejų pultelių yra H. Pats lyg ir nebuvau ištraukęs, bet aš juos abu pirkau išdraugo, tai nelabai galiu pasakyt ar buvo ar ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepasisekė tau, H vienas iš labiausiai gendančiu tipų yra. Pvž turiu H tipo pulteli tai D-padas irgi parėjęs ir blogiausia tai jog PCB neina pakeisti nes prie motininės prilituotas, tai vienintelė priežastis kodėl neišmetu yra ta jog jis sidabrinis. :D
O naujas kainuoja 5 eur tai nematau čia nieko neįperkamo, tereikės tik kokia savaitę nerukyt ir negert.
http://www.skytech.lt/eg106-vairamente-vibracija-esperanza-eg106-skirta-pcps2ps3-corsair-usb-p-273620.html

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepasisekė tau, H vienas iš labiausiai gendančiu tipų yra. Pvž turiu H tipo pulteli tai D-padas irgi parėjęs ir blogiausia tai jog PCB neina pakeisti nes prie motininės prilituotas, tai vienintelė priežastis kodėl neišmetu yra ta jog jis sidabrinis. :D

O naujas kainuoja 5 eur tai nematau čia nieko neįperkamo, tereikės tik kokia savaitę nerukyt ir negert.

http://www.skytech.lt/eg106-vairamente-vibracija-esperanza-eg106-skirta-pcps2ps3-corsair-usb-p-273620.html

Aš nei negeriu, nei rūkau, tiesiog per jaunas darbą turėt :D. O tie neoriginalūs man nelabai patinka... Jau geriau pasitaupysiu ilgiau ir iš amazon užsisakysiu :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nei negeriu, nei rūkau, tiesiog per jaunas darbą turėt :D. O tie neoriginalūs man nelabai patinka... Jau geriau pasitaupysiu ilgiau ir iš amazon užsisakysiu :D.

tik tokio analogo svirtele sunkiai spaudzias,o kartais tesiog prilimpa prie sonu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik tokio analogo svirtele sunkiai spaudzias,o kartais tesiog prilimpa prie sonu :D

Dar viena priežastis taupyt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.