Deimuzas

Ps2 žaidimai iš išorinio 500gb hdd

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Nesmerkit už ,,noobišką,, klausimą. Seniau 12 metų paromis žaisdavau ps2, tikrai viską iki kaulų smegenų apie tą konsolę žinojau. Dabar man jau 23 ir visiškai nieko nebesuprantu.. tad..

 

Turiu ps2, kurį 2013 pirkau prisiminti žaidimams, nuenšiau atrišti , atrištas jis iš usb veikdavo kaip kurie žaidimai puikiai apart filmuku.

 

Nutariau vėl viską prisiminti. Pirkau šiandieną išorini HDD kur per usb jungiasi, su maitinimu.

 

Kaip man į jį isirašyti žaidimus, kad veiktu Playstatione? Gal turit tutoriala kokių programų reik? Noriu bent jau 100gb žaidimų isirašyt.

 

 

Be to kaip pastebėjau, neleidžia to HDD man i fat 32 formatuoti, o lyg tokio formato ps2 reik.

 

Labai dėkui jums už atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose


 

smerkt nera uz ka bet elementarus google padeda. 

is usb visad lagins video arba letai kraus nes ps2 usb 1.1, nepakanka jam pralaidumo. is tiklo zaist gal ir greiciau gaunasi nezinau, nesicackinu, vidini hdd isistaciau ir tiek.

 

sekmes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, jeigu konsolė yra FAT'as, tai dėti vidinį IDE HDD ir network adaptorių ir loši kaip karalius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.