Impaler

PlayManija.lt 11-asis gimtadienis :)

Rekomenduojami pranešimai

Sveikinimai visiems :D aš jau čia 8 metus, užsiregistravau kai įsigijau PS2, norėjau plačiau pasidomėti apie chip'us, taip ir pasilikau :D tikėkimes šis projektas gyvuos dar ilgai ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su gimtadieniu zinoma, gaila kad ne jubijiejus bet vistiek..! Apie 4m. (tik!) esu narys, kartais kozna diena lankausi, kartais karta i 2 sav. Galerija mano kuda, nes nenoriu jos tersti vejais visokiais.. Labiausiai patiko kad tik prisiregistraves iskart radau daug bendraminciu, netgi gyvai susipazinau, visi su kuriais reikejo turet reikalu yra sitam forume tikrai rimti, nesamoniu nedaro

Redagavo busted

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip visi užsiminėt, kiek laiko jūs čia būnat, pažiūrėjau į savo ir pats nustebau, kad jau pačiam bus gruodį kaip esu čia 10m. wow... Tikrai nemaniau, kad taip greit prabėgo laikas. Forume mažiau reiškiuosi, bet užsuku čia vos ne kas dieną, peržvelgti naujienas ir kokiom temom chebra diskutuoja. Pamenu dar pačią pirmą (jeigu nemeluoju) PLM versija, per tiek laiko daug ištobulėjo ir vis dar juda pirmyn, sveikinu @Impaler ;) O kalbant apie FB, tai man ten š****, kaip ir anksčiau minėjo visiškas balaganas, pilna vaikų ir kitokio šūdo, anskčiau dar permesdavau greitai kas ką kalba ar ką parduoda, bet kuo toliau tuo rečiau ten einu, nes daugiau skaitai vieni kitų pyzdavojimus ir kiek daug nori už žaidimą nei kažkokios naudingos info randi...

 

P.S Pamenu net savo pirmą postą su klausimu kaip PS3 nusipirkti iš game.co.uk... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

happy berzdei to Playmanija happy berzdei to Playmanija! Vat uz tai siandien vakare ir isgersiu :) Ir prisiminsiu visus gerus laikus kuriuos praleidau plm,visas tas nesibaigiancias diskusijas linksmus giweaway :)

Ehh Seni geri laikai nostaligija :) Nieko Prisikelsim mes su Plm kaip Feniksas is pelenu :))

 

P.s as irgi gana ilgai isbuves :)

Užsiregistravo 2010-09-22

As ilgiau Užsiregistravo 2010-09-21  :P Bet greitai laikas bega...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su gimtadieniu Playmanija. :cheers:  Fuza užvedė čia visus, tai ir aš neatsispyriau pagundai pažiūrėti kiek jau čia esu.  :D  Jau 9 metai pasirodo kaip čia. Smagu buvo visa ta laika matyti kaip puslapis tobulėjo ir keitėsi. Džiugu jog turim visi vieta kur galim pasidalinti naujienimis, ispudžiais ir žiniomis. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry, kad prikeliu temą, bet įdomu pasidarė ir pačiam kiek laiko konsolėm domiuosi. Taigi peržvelgiau profilį ir pamačiau, kad jau prieš 9 metus užsireginęs (wattt ? ) ir dariau, tai dėl to, kad sužinočiau kaip atrišti xbox'ą. Per ta laiką vis dar nepastebėjau jokio panašaus portalo su tiek daug aktyvios chebros. Čia už tai ir norėtusi padėkoti Impaler ir visiems kitiems nariams. Tegyvuoja PLM !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.