mantukis5000

Logitech G920 FFFUUUUUUUUUUU

Rekomenduojami pranešimai

https://community.logitech.com/s/question/0D53100006azwCOCAY/g920-autocentering-problem

 

Tingiu rašyt tą patį per tą patį kelis kartus tai linką numečiau. Gal kas nors turit ką patart? Jau gavau iš garantinio trečią vairą ir vis tas pats. Panašu, kad kažkas su PC, bet nlb įsivaizduoju kas. Gali USB portas lagint?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia problema nusinešt pas draugą patikrinti?

Jis nelošia simuliatorių, reikėtų ilgai aiškinti, reikėtų ilgai siųstis ir tai aš jo gal 4 mėnesius nematęs, be to neišspręstų problemos su esamu PC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nelabai koks ir draugas :D Nu kitaip nepatikrinsi ar PC kaltas nenusinešęs ant kito PC. Ieškok naujo draugo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nelabai koks ir draugas :D Nu kitaip nepatikrinsi ar PC kaltas nenusinešęs ant kito PC. Ieškok naujo draugo :D

Realiai pačio PC negalima kaip nors patikrint? Negali būti, kad pelė sukeltų kokį nors micro lagą, nes pas mane dabar Steelseries rival 100 su polling rate 1000Hz. Visi USB portai gale užimti, tai gal kas nors pjaunasi tarpusavy. Per windows neina kaip nors aptikti USB problemų?

 

(Draugo paieškos nedomina, be to garantinis ne begalinis)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekad nejunk tokių renginių į priekinius USB, nes ten tik hubas o ne tikras portas. Labai dažnai mobiliakai su jais nedraugauja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekad nejunk tokių renginių į priekinius USB, nes ten tik hubas o ne tikras portas. Labai dažnai mobiliakai su jais nedraugauja.

Persikišau, pabandžiau ir tas pats. Be to pas mane USB wifi adapteris mėgsta atsijunginėt siunčiant torrentus, bet sumažinus maximum number of connections iki 128 veikia gerai. Vėliau aiškinausi, kad šiaip tie TP-Link adapteriai pigūs neatlaiko daugiau tų connections, tai aš taip ir palikau tuos reikalus, bet dabar Logitechas... Nežinau ar čia susiję, bet sakau kaip man yra.

Išėmiau tą adapterį, bet vis tiek niekas nesikeičia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebandei surases draiverius kalibruoti nuejes i vairo nustatymus per Devices and Printers?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebandei surases draiverius kalibruoti nuejes i vairo nustatymus per Devices and Printers?

Bandžiau, nepadeda. Dar pirmą kartą iš viso kalibruot neleido, reikojo paspaust remove device ir įkišt į USB iš naujo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.