Magnitas

Call of Duty WWII

Rekomenduojami pranešimai

2b984dafd077.jpg

 

Kūrėjas: Sledgehammer Games
Leidėjas: Activision
Žaidimo variklis:
Žanras: Action / Shooter
Režimai:
Išleidimo data: 2017 -- --
Reitingas:
Puslapis:

 

'Call of Duty' is returning to World War II roots

After years embracing modern warfare, Call of Duty is revisiting old battlegrounds.

Video game publisher Activision Blizzard confirmed Friday the next chapter in the blockbuster video game franchise will take place during World War II, where the series got its start.

Little has been revealed about the game, beyond a teaser image on theCall of Duty website announcing a "worldwide reveal" on April 26.

The earliest Call of Duty video games spent much of the experience recounting events of World War II, until 2007 with the launch of Call of Duty 4: Modern Warfare. That fueled a surge of first-person action games taking place either in modern times or the future.

Electronic Arts' military shooter Battlefield took a similar approach last year with the launch of Battlefield 1. The long-running series ditched modern combat in favor of warfare taking place during World War I.

The Call of Duty franchise remains a flagship for Activision. It has been the top selling PC and console game in the U.S. for seven straight years, according to data from NPD Group.

But in February, during its quarterly earnings call, Activision revealed sales of the latest release, Call of Duty: Infinite Warfare, did not perform as well as projected. "Sales underperformed our expectations, and it's clear that for a portion of our audience, the space setting just didn't resonate," said Activision Blizzard chief operating officer Thomas Tippl during a February earnings call with investors.

The World War II game will be developed by Sledgehammer Games, which worked on 2014's Call of Duty: Advanced Warfare.

 

79330027.jpg

 

11428900.jpg

 

20612923.jpg

 

07149561.jpg

 

73531216.jpg

 

31659865.jpg

 

 

 

94534906.jpg

 

89113849.jpg

 

06921306.jpg

 

 

Atrodo kas anksciau buvo kalbom dabar virsta kunu. Pagaliau COD susiprotejo, galbut isgirde ir lietuviu balsus, ir sukurs toki COD kokio mes ir norejome. Aisku liks nepatenkinti tie, kurie megsta pikst pokst ir daugiau nieko, bet pofik juos. :D welcome back COD.

 

Sio menesio 26d Bus oficialus zaidimo pristatymas ar daugiau detaliu.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kažkas panašu į Black ops aš už.

Black ops - taip paraukus antaki dar galima butu.. Bet as labiau uz COD 3 ar World at War. Pradzioje dar bande kazkaip realu gyvenima perkelti i zaidima. Man to asmeniskai nereiktu. Uztektu, kad sukurtu normalu karini zaidima kur nera dronu ar skraidanciu priesu.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cod2 buvo geriausias man

 

Pamenu, kad buvau UK, bet nepamenu ar 1 ar 2 buvo dalis. Bet buvo super. To ir reikejo tokiam zaidimui. Senais gerais laikais tiek MOH tiek COD kure gerus zaidimus kol neprasidejo tas nereikalingas Action. MOH dar bande islaikyti ta dvasia, o COD nusivaziavo. Kiek skaiciau tai COD paskutine dalis neuzdirbo tiek, kiek norejo kurejai tai cia turbut del to ir sugalvojo grizti prie saknu. Ka as ir sakiau anksciau, kad jeigu negaus pinigu tai ir susimastys.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uhh ww2 man nesvarbu koks game zaisiu jy vien del to kad ww2 gun ir aplinka mp nesvarbu man del ginklu ir aplinkos zaidimas jau geras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog gavo į kaulus nuo BF 1, tai nusprendė sugrįžti prie ww2

Vat iš BF laukiu kada padarys bf2142 tęsinį, nes man ta dalis labai patiko tuo laiku

O jei šitas Cod bus tikrai geras tik Store mode tai gal tikrai nusipirksiu, nors ir nemėgstu to leidėjo Activision, tai antra gaus iš manęs jie pinigus (gal) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo daugiau ww2 tematikos zaidimu ir filmu tuo geriau ;D Bet vistiek turbut neprilygs tai atmosferai,kokia pajauciau kai issejo pirmas cod, veliau cod united offensive ir cod2. Oi buvo laikai. Net mano tevukas uzsikabines uz jo buvo ;D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie viso sito dar Medal of Honor galetu sugryzti :D bitu isvis pasaka!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu b* tą pirmą screenshotą pamatai ir nu matai grynai tą call of duty generic nežinau net kaip apibūdint, tiesiog iškart vibe iš senesnių geimų, tai kas iš to, kad grafika gerulė, ar kad grįžo į WW2, bet campaign'as vėl bus šūdo krūva 5-6h, įdomu aišku ką gero multiplayeryje sugalvos, nes daugiausiai žaidęs CoD4 ir WaW, bet jeigu atmes jie visus tuos exoskeletonus ir panašų šūdą, prie kurio prilipę buvo pastarus ~5 metus, tai kas lieka? Regresas? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neskubek sprest is screenshotu apie campainga :D jeigu bus toks kaip paskutines dalys tai sutinku, bus eilinis gavno, bet vel jeigu multiplayeris bent kiek panasesnis i cod2 bus visai neblogai zinant koki slamsta jie pries tai isleido

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi dar neskubeciau linciuoti. Aisku nebus kazkoks letas, bent jau 20% strateginis zaidimas. Vien jau Activision reiskia Action. Screenai man primine Brothers in Arms.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi dar neskubeciau linciuoti. Aisku nebus kazkoks letas, bent jau 20% strateginis zaidimas. Vien jau Activision reiskia Action. Screenai man primine Brothers in Arms.

jo, pamates screenus iskart pagalvojau apie hells highway :) svarbu story nesusiktu su nebutais daiktais ir futuristinem nesamonem

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.