Suveln

Žurnalas PIXELIO GADYNË

Dėl naujo leidinio apie žaidimus, anime ir ne tik.  

32 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar jus domintų tox leidinys?

    • Domintų!
      23
    • Ne. Internete pilna info, kurios man užtenka, o žurnalų laikai jau pasibaigė...
      9


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, visai neseniai man užgimė idėja sukurti nekomercinį, nedidelį naują lietuvišką žurnalą apie video žaidimus, anime, galbūt ir apie fantasy knygas. Leidinys išsiskirtų savo itin kokybišku turiniu (jame rašytų žmonės, kurie jau labai daug metų rašo žaidimų apžvalgas ar anime aprašymus) ir itin minimalistiniu ir menišku dizainu. Kol kas yra tik idėja ir surinka dalis komandos. Svajonė būtų išleisti tikrą, atspausdintą, popierinį žurnalą, tačiau tam neturiu pinigų, todėl jis būtų patalpintas online, kaip kox GAMEON. Be žaidimų apžvalgų, anime aprašymų, retro skilties ir galbūt fantasy knygų skilties, jame būtų ir straipsniai apie žaidimus, fantasy ir pan. Ką tik sugalvojau, kad būtų įdomu rašyti ir žaidimų garso takelių aprašymus... :)

 

Be beveik surinktos komandos jau yra padarytas ir žurnalo vizualus eskizas. Bet...

 

Svarbiausias klausimas būtų tas, ar tox žurnalas apskritai būtų reikalingas? Ar būtų skaitomas? 

Redagavo Suveln

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu popierinį variantą nemanau ar labai jau kas pirktų, bet su skaitmeniniu dar manau galima,bet jau reiktų gerai išreklamuoti,kad bent kažkokia auditorija būtų .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal geriau yuotube kanala padaryti tokia ir leisti video tarkim du kartus i savaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o gal geriau yuotube kanala padaryti tokia ir leisti video tarkim du kartus i savaite

Tokį dalyką jau seniai daro Žaismo DNR. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, manes asmeniskai laikas nepramuse kazkaip ir as visada norejau tureti rankose zurnala nei skaityti internete ta pati ka jame rasciau. Pamenu dar gerus laikus kai galima buvo skaityti Computer Bild ar Computer Active. Zurnalo kvapas, turejimas ji visa kita uzgozdavo. Bet Lietuviska rinka manau yra per maza del to ir dingo visi zurnalai is rinkos. As manau, kad tai yra labai blogai zinant, kad musu tauta prie IT linkusi. Kiti gali pasakyti, kad internete galima pasiskaityti. Galima, bet tai vistiek ne tas pats.

 

Zodziu geriau daryti kokioje Lenkijoje ir vezti zurnalus i Lietuva nes tada sanaudos nebus didesnes uz pajamas. Aisku cia tik pamastymai. O tokie dalykai kaip Youtube ar DNR vistiek nepramus reikalu. Aisku galima bandyti ir kurti kazka geriau negu kiti kuria, bet.. Mane tokie projektai nepatrauktu. Kas dar pamena NKTV tai bande jie prasimusti internete ir nieko gero is to nepavyko. Tiesiog neapsimokejo. O fanu turejo tikrai nemazai.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skambi kaip seneliukas,kad mano laikais geriau būdavo :D
O kodėl neprasimušė Žaismo dnr? Turbūt vienintelis lietuviškas projektas kuris aktyviai ir dažnai daro turinį, plius dar dauguma komandos yra prisidėję prie Gameon renginio,kuris šį rudenį jau trečiasis įvyks. Taip pat vienintelis Baltijos šalyse. Tai manau didelis pasiekimas kaip ypač Lietuvai :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne seneliukas. :D Tiesiog man yra maloniau popierine versija negu skaityti internete. Kai dar buvo zurnalai ir budavo ju kopijos torrentuose sudetos net nesinorejo siustis tu PDF failu ir skaityti juos monitoriuje. Cia manau skonio reikalas kas nori skaityti turedamas knyga rankoje, o kas skaityti ja per skaitytuva/plansete.

 

Siaip DNR ar kiti panasus projektai del manes tegul gyvuoja dar simta metu. Bet as asmeniskai DNR ne vienos laidos neziurejau nes tiesiog netraukia. Dar kazka girdedavau per PHR radija, bet tik tiek. Nezinau.. Galetu leisti mazu tirazu kazka, bet zurnalas vistiek butu geriau. Kaip minejau as tiesiog neprasimusiau is zurnalo i skaitmenini varianta.

 

p.s. GameON toks renginys, kad jeigu jame nedalyvausi tai ir nezinosi apie ka jis ir ka ten zmones ras. Nepaciupinamas dalykas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu dėl knygų skaitymo, tai pritariu, visai kita patirtis :) kad ir tos audio knygos,ne tas pats kas klausytis ir pačiam skaityti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma tu pateik kokių straipsnių ar panašiai, kad žmonės galėtų pažiūrėti į tą kokybišką turinį. O jeigu tikrai vertas dėmesio, tada žmonės galėtu remti per patreon ir, net kokia vieną iš rėmimo pakopų galėtu būti popierinis žurnalas (aišku jeigu būtų surinktas reikiamas kiekis žmonių). Be to asmeniškai bent kai žiūriu ar skaitau apžvalgas, tai man įdomiau ne apie ką jos, o pats rašytojas, dauguma kurie sudomina ir būna seku paskui. Nes turite atrasti savo kažkokį spec kabliuką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie mano komandos prisijungė Vytautas (VA PlayStation buvo žinomas, kaip Dante, PC Klube ir PC Gamer, kaip Kyo), taip pat jcDent, kuris rašė į PC Klubą ir PC Gamer ir dabar rašo į games.lt, kaip ir Vytautas. taip pat prisijungė viena mergina, kuri rašys mokslinius straipsnius, susijusius su žaidimais ir kita mergina irgi rašys straipsnius. šiandien kaip tik vieną perskaičiau. bus ilgas straipsnis apie vieną garsiausių visų laikų žaidimų serijų. prie komandos taip pat prisijungė Ričardas (VA PlayStation žiunomas, kaip Ryčka; PC Klube ir PC Gamer žinomas kaip rezidentas). jis rašys apie lietuviškus žaidimus, nes pats su jais dirba ir tikrai žino, ką daro, kaip ir visi kiti rašantys. 

Redagavo Suveln

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie mano komandos prisijungė Vytautas (VA PlayStation buvo žinomas, kaip Dante, PC Klube ir PC Gamer, kaip Kyo), taip pat jcDent, kuris rašė į PC Klubą ir PC Gamer ir dabar rašo į games.lt, kaip ir Vytautas. taip pat prisijungė viena mergina, kuri rašys mokslinius straipsnius, susijusius su žaidimais ir kita mergina irgi rašys straipsnius. šiandien kaip tik vieną perskaičiau. bus ilgas straipsnis apie vieną garsiausių visų laikų žaidimų serijų. prie komandos taip pat prisijungė Ričardas (VA PlayStation žiunomas, kaip Ryčka; PC Klube ir PC Gamer žinomas kaip rezidentas). jis rašys apie lietuviškus žaidimus, nes pats su jais dirba ir tikrai žino, ką daro, kaip ir visi kiti rašantys. 

 

Gerai suprantu, kad turi kažkokia all-star komandą, jie turi patirties ir maždaug sugalvojo apie ką rašys (aišku įdomu, kaip tai sueis į vieną bendrą ledinį), nes leidinys ir kokybė yra svarbu, nes dabartiniai tavo klausimai kaip "Svarbiausias klausimas būtų tas, ar tox žurnalas apskritai būtų reikalingas? Ar būtų skaitomas? " Skamba kaip abejonės šiek tiek, nes aš nežinau kokie bus Jūsų platinimo kanalai, į ką tokiu orientuosities ir t.t.  Nes logiškiausia manau pradžiai būtų kurti kaip bendruomene lojalių skaitytojų kaip 20/80 taisyklė,  20 procentų skaitytojų atneš 80 procentų norimos naudos. Randate kalba su fanais ir tada jie patys geriausiai jus pritrauks prie kitų žmonių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai suprantu, kad turi kažkokia all-star komandą, jie turi patirties ir maždaug sugalvojo apie ką rašys (aišku įdomu, kaip tai sueis į vieną bendrą ledinį), nes leidinys ir kokybė yra svarbu, nes dabartiniai tavo klausimai kaip "Svarbiausias klausimas būtų tas, ar tox žurnalas apskritai būtų reikalingas? Ar būtų skaitomas? " Skamba kaip abejonės šiek tiek, nes aš nežinau kokie bus Jūsų platinimo kanalai, į ką tokiu orientuosities ir t.t.  Nes logiškiausia manau pradžiai būtų kurti kaip bendruomene lojalių skaitytojų kaip 20/80 taisyklė,  20 procentų skaitytojų atneš 80 procentų norimos naudos. Randate kalba su fanais ir tada jie patys geriausiai jus pritrauks prie kitų žmonių.

jei nebūtų abejonių, tai ir nebūčiau sukūręs tokios temos. aš jau seniai svajoju daryti savo leidinį apie tai, kas man patinka. tik klausimas, ar tas leidinys būtų skaitomas. kad jis bus kokybiškas ir estetiškas, yra faktas, bet ar skaitomas nežinau. todėl ir sukūriau šitą temą. platinimo kanalai bus facebook ir keletas forumų. o įkeltas žurnalas bus turbūt į issuu, kur yra ir GAMEON žurnalai. bent šią minutę aš nelabai žinau, kur dar būtų galima platinti. o kada nors ateityje galbūt pavyx išleisti ir popierinį variantą, jei bus susidomėjimas. bet pats pažiūrėk į apklausos rezultatus. daug kam atrodo, kad žurnalai jau yra atgyvenę ir jų era pasibaigus, dėl ko man yra labai liūdna. aš labai norėčiau imti ir padaryti šiais metais pirmąjį numerį ir stebėti jo sėkmę. taip pat esu padaręs ne tik žaidimų apžvalgų, bet ir viršelio vizualų eskizą. orientuojamasi būtų į brandžius, vyresnius žaidėjus. 

 

Pxhzshj.jpg

https://www.facebook.com/Pixelio-Gadyn%C3%AB-1950219998596604/ - sukurtas fb puslapis. 

 

nepamirškite pasidalinti su draugais!

Redagavo Suveln

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ideja puiki ir skitytoju butu, bet ar jum patiems nepabos, visa ta be atlygio daryti? As taip isivaizduoju, zurnalo leidimas reikalauja labai daug darbo ir pastangu, o skaitytoju tikrai tiek nebus kad butu galima is to pelna padaryti. Skaitydavau visus lietuviskus zurnalus, nuo pat "Sokas" laiku, dabar irgi nusiperku, tik tiek kad jie buna olandu kalba, tai skaityti man vis dar labai sunku. Man popierine versija kazkaip visad maloniau skityt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Popieriniams leidiniams su progresu yra sunkus laikai. Anksciau laukdavai naujo numerio kaip stebuklo. Rinkdavai kisenpinigius, kaulydavai is tevu. Nusipirkes su jauduliu atsiverti ir pamatai nuotrauka is naujo zaidimo ir nesvarbu jog ten sunku kartais buna kazka iziureti. Perskaitai kartais net pora kartu jei zaidimo serija tau patinka. Dabar gi atsidarai youtube, paziuri apzvalga, treileri, gameplay'jaus video ir viskas. Pas mus maza rinka, bet kad ir Rusijoje nekas yra tokio tipo leidiniams. Ir patys jie tai atvirai sako. Zodziu linkiu sekmes, nes tai ka nori padaryti atrodo idomiai. 

Ps: jei dar tam leidinyje lietuviski komiksai bus nors nuotrupomis spausdinami, tai viena pirkeja jau turi. Vien del to pirkdavau "Sluota" :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.