Impaler

Įspūdžiai iš Papa Roach koncerto Varšuvoje

Rekomenduojami pranešimai

Kadangi esu ne tik PlayManas, bet ir MeloManas, tai nepraleidžiu progos nuvykti į koncertą, kur būtų viena mano pačių pačiausių grupių. Ir pasitaikyk tu man taip, kad neįvykus vienam suplanuotam koncertui lapkričio gale - HIM - Bang & Whimper 2017 - The Farewell Tour, gavau el. laišką apie PAPA ROACH - CROOKED TEETH albumo turą po europą. Koncertas žiūriu irgi Varšuvoje, tai galvoju, čia visiškas no-brainer'is - JAMAM BILIETUS! Tai buvo birželio pradžia. Šiandien jau praėjo 3 dienos po koncerto.

 

Pigiausia ir patogiausia pasiekt Varšuvą iš Vilniaus buvo su LuxExpress.eu autobusu. Kaina 14 eur į vieną pusę. Autobuse nemokamas ir toleruotinas Wi-Fi, NEMOKAMA KAVA iš aparato ir elektros lizdas kiekvienoje sėdynėje! :D

 

86f61d555776924b39dcf15da306dd2e.jpg

 

Fast-forward 9.30 valandos (kurių 1,5 val buvo viršyta, dėl kelio darbų pakeliui) ir aš jau Varšuvos centrinėje stotyje.

 

a4f5e940658249614314fded55b901fe.jpg

 

3ed0dfefe37d3abe941dde8490e9d83d.jpg

 

Laiko veltui kelionės metu neleidžiu, per Facebook event'o puslapyje susirandu pirkėją antram turėtam bilietui, kuris atsiperka ir dar padengia kelionę. Į stotį atskuba vietinė fanė - parduodu bilietą. Tada judu į butą pasidėti daiktų, radau 1 kambario butą pačiame centre labai arti stoties, para 28 eur. Pasidedu, įsikuriu, laikrodis rodo ~17:00. Koncerto durys atsidaro 18:30 reikia skubėti į vietą dar prieš durų atidarymą, kad užsiimti vietą eilėje, nes aš nusiteikęs būti kuo arčiau scenos. :super:  :dance:

 

Nuo buto iki arenos 5 km, pėščiom nieko nebus, kviečiu Uber'į, po 1 minutės jau sėdžiu mašinoje. Atveža mane iki arenos, prieinu arčiau, o ten jau nusidriekusi nemaža eilė, galvoju, b******, aš atskubėjau čia visas peralkęs, gyvas sumuštiniais, kuriuos pribaigiau vos kirtus Lenkijos sieną, o dar žadėjau eiti į kavinę sočiai pavalgyti, kad būtų energijos ir tada į tūsą. Planas ne toks buvo! :doh:

 

ed3b58a488a5fc360243eee881a7c9a9.jpg

 

c99193f3df39b1c3fe6f3f4edc1ca34d.jpg

 

Nužvelgęs viską bėgu į visas puses žiūrėdamas, kur čia galima gaut maisto ir pamatau kitoj gatvės pusėje Shell degalinę. Jomajo, ne taip norėjau, bet ką darysi, įbėgu į vidų nusiperku dvi dideles sibilas ir porą pintų alaus ir bėgu atgal į eilę, kol ji dar nepailgėjo. :mad2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po 1:20 val., apie 18:45 pradeda įleidinėti žmones. Jau minimaliai apšilęs apsisuku padaryti eilės nuotraukos už savęs.

 

6faa3143fb2e077ff001da26d38a7741.jpg

 

O aš jau tuoj būsiu viduje :yao:

 

5e64154c1b648226110f63a3375433f5.jpg

 

Greitu tempu į rubinę, WC ir areną, bėgu prie baro, pasiimu viskio ir jau stoviu 5 eilėje nuo scenos. Good enough. :halone:

 

e9477f39a10df40eed8bc9084e153162.jpg

 

Apšildanti grupė - Heroes Get Remembered was surely forgotten quickly, kada Papa Roach pasirodė scenoje :D:trl: Šiaip tai prastūmė gerą pusvalandį tą grupė, stengėsi vietiniai bachūrai, viskis susileistas, nuotaika kyla, bet ne jų čia liaudis atėjo, o ir liaudies apšildyti visai nereikėjo, liaudis žinojo ko susirinko ir buvo tikras sprogimas, kai jie pasirodė. Dar prieš prasidedant veiksmui apfilmavau kas yra aplinkui, mintyse pasigailėjau tokių porelių, kurie tikėjosi ramiai palinguoti (daugelio žmonių nebemačiau po pirmos dainos, nes neatlaikė masės mėsmalės ir pasišalino toliau nuo centro į šalis) ir skaičiavau paskutines sekundes iki starto. Turn up the volume!!

 

 

8f0b8061f917c0bb4904396495507a1b.jpg

 

Ir prasidėjo tikra beprotybė, liaudis nevaldoma šokinėjo, rėkė, dainavo, stumdėsi ant repeat'o. Gyvenime, jei nesi buvęs, tikrai nesuprasi koks jausmas tada apima ir kokia žvėriška energija išsiskiria tuose keliolikoje kvadratinių metrų. Jacoby visus ragina tūsintis, crowdsurfinti ir šėlti kiek tik pajėgiame.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Antros dainos eigoje jau esu visas šlapias nuo galvos iki kojų literally, temperatūra mėsmalėje siekia kokius +70 laipsnių :D visi taškosi lyg rytojus nebeateitų. Mintyse pagalvoju, su tokiais tempais aš čia gausiu irgi nešdintis atsipūsti kur nors į šalį, nes neįmanoma. Atlaikau tvarkingai 7 dainas, kol užgroja lėtesnė, mažiau patinkanti daina Periscope ir maunu į WC ir link baro alaus, nes dehidratacija siekia tokį lygį, lyg būčiau 3 dienas Sacharoje be vandens. Bare užsisakau alaus ir nufilmuoju šį video :fuck-that-bitch-forever-yao-min

 

 

Pilu alų greituoju režimu, Song 2 cover'is baigiasi ir girdžiu savo laukiamą dainą Traumatic (kuri gyvai gal tik 3 ar 4 kartą tik atliekama) ir su pusiau pilnu bokalu bėgu centro link pasinaudodamas proga, kad Jacoby liepė padaryti vietos moshpit'ui. Geresnių aplinkybių negalėjo būti dar kartą atsidurti priekyje, kaip su cheat'ais čia, nekitaip :D prabėgdamas paskutinį bokalo gurkšnį atidaviau pirmai pasitaikiusiai merginai, kuri mane palaimino kaip kokį Jėzų ir aš nusigrūdau toliau arčiau scenos. :D

 

Nors live video ne mano, nes aš esu toli priekyje, bet įmetu tą dainą, kuri sekė paskui - Traumatic. Išsitaškymas Level 9999 priekyje. O video iš galo :D prasukam 3:47

 

 

Tuo metu prasidėjo jau masiniai crowdsurfinimai, virš galvos pralėkė, gal 15 žmonių per visą likusį vakarą. Likus kokioms 6 dainoms iki galo, 3 apsauginiai priekyje pilstė vandenį į stiklines ir siuntė visiems gerti, nes buvo sausra nenormali, aš nenustebčiau, nes pasirodė, kad vienu metu tokią panelę liaudis nucrowdsurfin'o į priekį apsauginiams, nes ji nualpo ar kažką, tai turbūt dėl to ir pradėjo vandenį jie siųst :srs:  :lol2: Vieną tų stiklinių pagavau aš ir replenishinau HP +500 tai tikrai. :lol2:

 

 

Daina po dainos judėjau vis artyn ir artyn pačio priekio ir priešpaskutinėje dainoje Last resort (video ne mano) Jacoby pasidarė kažkokį nuėjimą virš apsauginių, kad būtų tiesiai prieš pat pirmas eiles nu ir tada buvo:

 

 

ir galiausiai tikslas pasiektas, tos dainos vienu momentu gavau high-five iš Jacoby ir naktis man jau baigėsi su platina, padariau ir patyriau viską ko atėjau. :omg:

 

Koncertą užbaigė To be loved.. daina (video ne mano), Jacoby paėmė Lenkų vėliavą, ir atidavė visai į kitą pusę minios, nei iš kur gavo :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasibaigus koncertui visi drabužiai buvo 100% šlapi, lyg į vandenį kas būtų įstumę. :okay:  Afigienai :omg:

 

Koncerto setlistas - https://www.setlist.fm/setlist/papa-roach/2017/progresja-warsaw-poland-3be214e0.html

 

Išeidamas pažiūriu kokį merch'ą pardavinėja:

 

00af6371feeb22e055b1cba34a12478b.jpg

Išsikviečiu Uber'į ir praeidamas pamatau dar liaudį laukiančią, kol jie išeis į savo autobusą, nes kitas koncertas jau sekančią dieną jiem kitur:

 

1cea62a42dfffbf1f6b8bbbbf1c26d88.jpg

 

Visumoje žiauriai vykęs koncertas, visa grupė ir ypač Jacoby užkūrė žiauriai gerą nuotaiką ir judesį. Jis pats jau po kokiu 3 dainų buvo šlapias nuo galvos iki kojų, o paskutines dainas, tai po bambalį į dainą gerdavo, nes irgi taškėsi ne mažiau už visus susirinkusius, plius jam dainuot dar reikia. :D Profesionalumas irgi Level 9999 visą save atidavė.

 

Įmetu daugiau video iš koncerto, video daryti ne mano:

 

 

 

 

 

 

 

Koncerto metu dar pasakė, kad grįš 2018 metais su nauju albumu, tai garantuotai vyksiu dar kartą! Who's with me?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.