Vidmasv

ESET NOD32

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki gal kas turite licenzijos aktyvavimo raktu arba gal zinot kur galima rasti?

http://trial-keys.ru/ - jamink. Palauk kol sutikses laikas ir atsidarys raktu listas. Rakta imk pagal savo turima versija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Sveiki, vaikinai! 

 

mano kompiuterį užpuolė virusai. Jau nebežinau ką ir daryti ir noriu jūsų patarimo. Ar verta pirkti antivirusinę programą iš čia: http://www.antivirusine.lt/ ar siųsti kažkur iš interneto? Viskas žiauriai stringa... bijau, kad tuoj visai kompas nusprogs. :( 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad eBay arba g2a.com kodą gali nusipirkti už 5/10£ metams laiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gameslover man 99.9% panašu, kad yra pats antivirusine.lt atstovas. Ads are getting smarter :D post'ą jo ištrinsiu paskui.

 

iš tikro NOD krekint neapsimoka, geriau susirandi key'ų kas kelis mėnesius ir nesuki galvos. Pvz. man pasisekė radau key, kuris galioja 2 metus, 1.5 metų jau praėjo ir veikia puikiausiai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniau naudojau kur intike randi tuos name ir password, kie esu radęs metams laiko, visada po kokiu 3/4 savaičių pagauna tuos loginus, dabar nuo 8 versijos jau eina license key o ne Name/Password

Dabar pirkau is eBay key tai davė 16 mėnesiui

O mokėjau 5.10£

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lm vis buna nauja esset versija kurioje buna ir tnodup + license keys kurie patys isikelia ir pan. aktyvuoja kuria laikui kol neprireikia atnaujint pacia esset versija. bet viskas veikia jau daug metu kiek naudoju nesiskundziu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš youtube komentare radau rakta ir man iki 2020 dar galios man regis šis raktas RUAW-W33F-5DHE-ED85-MTWX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai ta kodą naudos 1000 žmonių manau atjungs galiojima, bet visko gali but kad veiks gal ir ilgai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.