Džekeris

PS Store "Access Denied"

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal galit pasakyti kas per nesąmonės čia vyksta bandant patekti į PS store per PC gaunu "Access Denied" vakar vakare dar prisijungiau.

Screen: http://prntscr.com/ix25wk jokių acc nepirkau, viskas diskuose arba digital pirkta iš PS store.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pati store nuluzus gal ? buna juk


nors sia minute man veikia tiek UK tiek US psn. gal intero tiekejas tavo kazka sumale.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman Na su VPN programa pakeičiau IP ir atidarė puslapį, tai nežinau, kas čia gali būt, na tikiuosi, kad užlinko čia lietuvoje :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@GhostRider Susisiekiau su PS support'u tai va, mano IP buvo banintas ir neaišku kodėl, tai per 48val sutvarkys tipo kažkoks spamas virusas, na turėjau drauguose kažkokį lopą kuris man invite to play spamino dafiga kartų negalėjo dėl to banint?


P.S kątik patikrinau, jau atbanintas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia perkrest draugu sarasa, nes zaidziu tik su keliais pagrinde, o kiti gaunasi tik ant vaizdo arba zaidzia, tai ko as nezaidziu. Draugu kalnas, o naudos 0. Dar ir man nutiks paskui, kaip tau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.