Rekomenduojami pranešimai

Nioh 2

Nioh 2

  • Platformos

    • PC
    • PlayStation 4
    • PlayStation 5
  • Kūrėjas

    • Team Ninja
  • Leidėjas

    • Koei Tecmo
  • Temos

    • Fantasy
  • Išleidimo data


  • Apie žaidimą

    Master the lethal arts of the samurai as a mysterious half-human, half-supernatural Yokai warrior, in this challenging action RPG sequel.

Nioh 2

Apie žaidimą

Master the lethal arts of the samurai as a mysterious half-human, half-supernatural Yokai warrior, in this challenging action RPG sequel.

Nuotraukos


c1f52a8b0b69.jpg

 

Kūrėjas: Koei Tecmo
Leidėjas: Team Ninja
Žaidimo variklis:
Žanras: Action / RPG
Režimai:
Išleidimo data: 2020 -- --
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:

 

Citata
Nope, you won't be playing as a grizzled predetermined character like William Adams in Nioh 2. Instead, you'll be able to create your own custom hero. You'll be able to choose your sex and race according to game director Fumihiko Yasuda, who confirmed the addition during PlayStation's E3 2018 livestream.

It's unclear how much deeper the customisation will go, but we're sure a lot of Nioh fans will appreciate the change all the same.

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmos dar net nežaidęs... Reik review pažiūrėti gal vertas žaidimas.

Jei Souls patinka tai vertas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei pirma dalis nei šitą dalis, fantastikos per daug, plius kai išeis Ghost of Tsushima tai Nioh išvis nieko vertas, aišku kitiems gal ir patinka tas Nioh bet ne man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei pirma dalis nei šitą dalis, fantastikos per daug, plius kai išeis Ghost of Tsushima tai Nioh išvis nieko vertas, aišku kitiems gal ir patinka tas Nioh bet ne man

 

Tu žaidimu koks gurmanas? Daug pas tave kritikos. 

 

P.s Pažiūrėjau tavo paminėta žaidimas net seile nutyso. :D Nu tikrai neblogas tas Ghost of Tsus...

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau ir gameplay yra. kiek pastebejau tai praktiskai viskas kas is pirmos dalies, tik meniu biski kitoks man rods ir priesai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau skeptiskas biski del antros dalies, nes visai nepasiekeite. pirma buvo ziauriai gera. bet poziurejus gameplay, tai tikrai neblogai atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.