Džekeris

Neatsako 443 port'as

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Susidūriau su tokia problema, nekrauna socialclub.rockstargmaes.com  gaunu štai tokį pranešimą "Nepavyksta pasiekti šios svetainės", o paspaudus "Windows Network Diagnostics" gaunu štai ką.

 

resource (socialclub.rockstargames.com) is online but isn't responding to connection attempts. Detected The remote computer isn’t responding to connections on port 443, possibly due to firewall or security policy settings, or because it might be temporarily unavailable. Windows couldn’t find any problems with the firewall on your computer

Į firewall rules įrašiau porta, bei per tp link router'į forward'inau tačiau vis tiek tas pats, Susisiekiau su Rockstar Support'u, jie man pasakė, jog bėdos iš jų pusės nėra, ir nieko jie neblokuoja, o bėdos su mano IPS, susisiekus su savo interneto tiekėjais jie pasakė lygiai tą patį, ir pridurė, kad bandant pasiekti šį puslapį kažkas kitur blokuoja kai jį jau turi pajungti, Įdomumo dėlei paprašiau savo tiekėjo pakeisti IP adresą limited time (nes ip keitimas 12e? :o) pasikeitus IP adresui puslapį kuo puikiausiai atidarė kaip ir socialclub launcherį. Toks įspūdis kad mano IP socialclub'e yra blokuojamas.

Nors tiek Support'as tiek mano interneto tiekėjai teigia kad bėdos nėra ir nėra blokuojamas ip.

 

Rockstar Support\as - Viskas ok, mano tiekėjai interneto - viskas ok = neveikia :D 

 

Gal kas buvote su tuo susidūrę? Ir kaip išsprendėte problemą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paleisk per CMD tokią komandą - tracert socialclub.rockstargames.com

Gal parašys kur pakeliui užstringa

Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tamulionis Viską išbandžiau ir tą patį tiekėjai sakė daryt, ir jiems rezultatus siunčiau sako viskas tvarkoje, tai juokinga man mano tiekėjai sako rockstaru kaltė rockstarai kad mano IPS kaltė ir siuntinėja vienas pas kita :D nervai neatlaikė susimokėjau ip pakeitė veikia gerai :D  tema galima rakint/išmest


Ten toks support'as aš ir galėčiau dirbt nes praktiškai liepė daryt tą ką aš jau pats bandžiau ;D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.