scalman

PlayStation Plus Service (PS+)

Rekomenduojami pranešimai

dabar bus duodama pliuso memberiam jo beta . kiti negaus kol kas. o pilna gaus visi.. nes jis bus free.tik daiktai uz pinigus tiem kas nori.bet moket nebus butina uz nieka.

 

As ir dabar galiu ji zaist ir as ne +.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir dabar galiu ji zaist ir as ne +.

 

tai tu kitais keliais.ne tu vienas jau ten losia kas gavo pakvietimus. bet nuo siandia oficialiai visi pliusai gauna Dust 514 uzdara beta. daugiau niekas. :D be to fixai pareina , bei klavos+peles palaikymas.

 

http://www.dust514.com/community/news/2012/08/dust-514-precursor-update-1/

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui tymbarkFM uz atsakymus. Turiu dar viena klausima: kas bus su zaidimais, kai pasibaigs pliusas? Jie isnyks? Ar pasiliks hdd, bet negalesiu ju zaisti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patys žaidimai niekur nedings - gulės kietajame diske, tiesiog negalėsi daugiau jų žaisti.

 

Beje, su naujuoju Store atnaujinimu į UK Pliusą atkeliavo nemokamas Retro/Grade ir Dust 514 Exclusive Beta.

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Chebra, ar apsimoka pirkt ps+ ant 90 dienu? Pasidalinkit savo ispudziais. IR kazkas dar sake kad tik nuo 18 metu galima pirkt tai jei as papildysiu psn saskaita kortele 25 svaru ir jei ant mano profilio bus parasyta kad man 16 tai jau negalesiu pirkt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, pirkti apsimoka. Už 12 svarų gauni labai daug gerų žaidimų. Tikrai turėsi ką veikt tuos 3 mėn.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Chebra, ar apsimoka pirkt ps+ ant 90 dienu? Pasidalinkit savo ispudziais. IR kazkas dar sake kad tik nuo 18 metu galima pirkt tai jei as papildysiu psn saskaita kortele 25 svaru ir jei ant mano profilio bus parasyta kad man 16 tai jau negalesiu pirkt?

 

Tikrai apsimoka. Pats neseniai uzsisakiau, likau labai patenkintas. Kaip uz 4 svarus per menesi gauni tikrai daug ir zaidimai idomus. Uzsisakyk iki menesio pabaigos ir galesi parsisiust Dead space 2, nes uz keliu dieniu jis bus pakeistas i Red Dead Redemption(pataisykit, jeigu klystu) :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Logiskai mastantat, siandien turetu pasirodyti Red Dead Redemption? :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ps Vit'ai nieko doro neduoda dar? Ar Psp?

 

Trumpai pasakant: ne.

Duoda kartais 10-20% off nuo kainos, bet daugiau nieko verto demesio.

Anksciau kur duodavo minis/ps1 zaidimus - visad galima susikelt i Vita ar psp, bet dabar jau nebedalina kaip ir ju, pas mane uzkaupta minis kazkur 30-40 kai paskutini karta ziurejau, net nerasau as ju ten.

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.