FUZA

Nutraukiamas PS2 "supportas" Japonijoje.

Rekomenduojami pranešimai

Nežinau kaip jums,bet man tai kažkokia kosminė naujiena :) Praėjus kokiem 3-4 metam po PS3 įsigalėjimo rinkoje (ir pas mane kambaryje :D ),galvojau,kad SONY tiesiog visame pasaulyje išvalė PS2 likučius ir PS2 apsinešė dulkėmis ir nusėdo retromanų kolekcijose ir mūsų prisiminimuose...Bet pasirodo,kad iki 2013 ši konsolė Japonijoje vis dar buvo gaminama ir pardavinėjama ir tekančios saulės šalyje techninis remontas šiai konsolei vis dar buvo atliekamas  :whistling: Kas savo konsolę buvo užregistravę iki rugpjūčio 31,visos garantijos ir "supportas" galioja iki 09.07 o po to jau "dead end'as".

Originalus šaltinis: https://kotaku.com/sony-japan-is-finally-saying-goodbye-to-the-ps2-1828780998

Hail to the King!!!  :notworthy:

post-12900-0-41665900-1536153085_thumb.png

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai liudna naujiena. ypac kai tiek daug laiko praleista su ja ir zaidimais. :) O ir nezinojau, kad ja vis dar gamino. Jauciu jeigu butu kazkiek patobuline, kad zaidimai atrodytu kiek geriau, butu manau ir toliau pardavimai keliave. Na, bet cia jau istorija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai buvo puiki zinia, smagu zinoti kad Sony taip ilgai suportina savo gaminius. O garantijos nutraukimas Japonijoj manes neitakoja niekaip. O megautis sia konsole dabar ypac nesudetinga, pardavime ju labai daug, jos pigios, zaidimu daug ir jie taipogi pigus nes nelabai kam ju ir reikia. Ir tikrai taip neatsitiks kad konsole taps reta ir bus sunku ja isigyti, ju parduota tiek kad uzteks dar keliolikai metu i prieky. Taigi kas nori toliau megautis, visos galimybes cia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O naujų yra dar galimybė sutikti?

Zinoma, paskutiny kart maciau uz 600 svaru. Pacioj Japinijoj turetu but maziau retos. Kolekcionuotinas daiktas nauja, zmones tikrai neperka tam kad zaistu, greiciausiai ta konsole ir lieka sealed.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gaila, kad nutrauktas supportas, bet wow, palaike istisus 18 metu, tai manau cia tikrai neblogas rezultatas ypac tuo labiau jog kitos tos pacios kartos konsoles jau senu seniausiai pamirstos gamintoju. :D

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Japonai savotiškai pamišę dėl konsolių,ypač savų gamintojų t.y. Sony,Nintendo :) Reiktų pasidomėti,bet turbūt pas juos Wii vis dar ant bangos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi buvo staigmena, kad iki dabar palaikymas buvo. 18 metų yra labai labai daug konsolei, turbūt ilgiausiai palaikoma konsolė istorijoj. Ne veltui jos ir daugiausiai parduota. Man tik keista, kad tokioj geimerių valstybėj vis dar reikėjo tokios paslaugos. Pas mus patys tvarkytų arba neštų "pas meistriuką", o ten įprasta oficialiuose centruose tvarkyt. Fuza, deja Wii numarintas specialiai, kad užleistų vietą Wii U. Bet žinom kuo tai baigėsi. Nu dar ne visai... bet beveik.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinojau kad tiek ilgai gamino, maniau jau 5 metai kaip negamina ju :) Teko kelis ps2 slim turet, nereali nostalgija, dar ir ps1 skaitydavo zaidimus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jų ir negamino jau kuris laikas, tik taisė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jų ir negamino jau kuris laikas, tik taisė.

Tai taip,tačiau iki 2013 Japonijoje jas pardavinėjo ir gamyba vyko,o Europoje ir Amerikoje,manau tikrai jokiame "shope" naujų jų nei su žiburiu nebebūtum radęs :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomiai. As savo ps2 slima dar turiu, graziai supakaves, kaip katik is parduotuves viskas, nes labai saugojau. Tik viena beda, as ps2 kai buvo ant bangos labai daug su juo zaidziau, lazeris jau silpnas, nevisada nuskaito zaidimus.. :)

Redagavo busted

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mačiau šiemet berods kažkokioj lt parduotuvėj naują ps2. A rimtai anglų dibilai duoda 600 svarų ? reik tada atrast , kur aš ją mačiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomiai. As savo ps2 slima dar turiu, graziai supakaves, kaip katik is parduotuves viskas, nes labai saugojau. Tik viena beda, as ps2 kai buvo ant bangos labai daug su juo zaidziau, lazeris jau silpnas, nevisada nuskaito zaidimus.. :)

Na,lazeriukų tai tikrai gali rasti nusipirkti,o jau kas jį pakeis tai jau tikrai rasi :)

 

 

Mačiau šiemet berods kažkokioj lt parduotuvėj naują ps2. A rimtai anglų dibilai duoda 600 svarų ? reik tada atrast , kur aš ją mačiau :)

Įdomu būtų pamatyti kur tu ją užtikai :D Visokių genijų būna,aš pvz. pirkau LED ZEPPELIN LP rusišką už 4eur,Ebay jie vaikšto iki 10eur,bet vienas ruselis parašė aprašyme very rare ir užsišaukė 500USD,o kas jam? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va, kad nepamenu reiks gal paieškot , jei nepamiršiu. LED ZEPPELIN iš serijos archiv populiarnoj muzyki ? Tada tikrai retas - koks šimc tūkstančių :D aš jį rubliais pirkau 3,5 berods

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.