Magnitas

Spider-Man: Far From Home (2019)

Rekomenduojami pranešimai

Spider-Man: Far from Home

Action

Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

Action

Apžvalga

Peter Parker and his friends go on a summer trip to Europe. However, they will hardly be able to rest - Peter will have to agree to help Nick Fury uncover the mystery of creatures that cause natural disasters and destruction throughout the continent.

Anonsas

Vaidina

  • Tom Holland
    Tom Holland
    Peter Parker / Spider-Man
  • Samuel L. Jackson
    Samuel L. Jackson
    Nick Fury
  • Jake Gyllenhaal
    Jake Gyllenhaal
    Quentin Beck / Mysterio
  • Marisa Tomei
    Marisa Tomei
    May Parker
  • Jon Favreau
    Jon Favreau
    Harold 'Happy' Hogan
  • Zendaya
    Zendaya
    Michelle 'MJ' Jones
  • Jacob Batalon
    Jacob Batalon
    Ned Leeds
  • Tony Revolori
    Tony Revolori
    Eugene 'Flash' Thompson
Citata
Director: Jon Watts

Writers: Steve Ditko (based on the Marvel comic book by), Stan Lee (based on the Marvel comic book by)..

Stars: Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Cobie Smulders, Zendaya, | See full cast & crew »

 

Peter Parker and his friends go on summer vacation to Europe, where Peter finds himself trying to save his friends against a villain known as Mysterio.

 

313697_WcEVLxMxBR_dw9oqcvxqaasb1o.jpg

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar man vienam jis toks keistas spider man palyginus prieš tai? Ir čia tipo prieš inifity war ar po endgame? Nelabai suprantu čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai pozityviai nustebino Jake Gyllenhaallo pasirodymas traileryje. Geras aktorius, labai geras.

 

Man irgi nelabai aišku kaip čia kas bus. Šiaip pats filmo egzistavimas yra dideliu Avengers spoleriu. Suprantu, kad išleis po Endgame, bet vistiek, du traileriai vienas kitam prieštarauja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

J.Gyllenhaal suvaidins siame filme Mysterio. Idomus aktorius ir idomus sprendimas. Aisku po T.Maguire SM filmus ziuriu su nostalgija...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

multiverse visatoj juk viskas kitaip nei toj kurioj vyko end game tai realiai gali but viskas kas tik nori


"bi*ch plz u have been to space"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iki sio laiko taip ir nesuprantu kodel Prince of Persia filmas nenusiseke.. Nebuvo jis toks blogas kaip kitos adaptacijos is zaidimu.

 

Jake Gyllenhaal on almost playing Spider-Man and what he learned from 'Prince of Persia'

https://www.yahoo.com/entertainment/jake-gyllenhaal-almost-played-spider-man-prince-of-persia-blockbusters-150000026.html?guccounter=1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsirado nepatvirtintu kalbu, kad i trecia SM dali gali grizti T.Maguire ir A.Garfield. Gal ir nieko butu pamatyti dar karta. A.Maguira. Del Garfildo nezinau. Nebuvo man labai ispudinga ji matyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas Tie gandai atsirado, todėl, kad Dr Strange filme bus, kas atrakintų visą Spider-verse, tad logiška, jog jeigu ne trečioj dalį, tai kitoje dalyje gali būti Spider-verse filmas. O ir Electro bus filme tas pats Foxx iš The Amazing Spider-Man filmo,  bet kiek pats Foxx rašė savo twitter'į nebebus mėlynas jis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mm.. Matai kaip cia. Reikia zinoti ne viena ganda, kad susidelioti bendra vaizda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.