Rekomenduojami pranešimai

vis dar galvoju ar  verta pirkt ir niekaip neapsisprendziu ir noriu ir nenoriu juk kainuoja 60 eur ir nesinori ismest i bala

Redagavo pecka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunkus atvejis. :) Siaip apsispresti turetu padeti traileriai ir gameplay. Kaip zaidimas bus ivertintas ponu, kurie kartais apie zaidimus nieko nesupranta, cia kalbu apie visokius IGN ir panasius. Arba laukti kol kaina nukris siek tiek. Jeigu zaidimas bus prastas kaina turetu greitai sumazeti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai laukiui net pre-order pasidariau, pagaliau po ilgo laiko gausim true story žaidimą, o ne kažkokį Xenoverse ir Xenoverse 2 su iškraipyta istorija bei ne only fighting'ą DBZ  FigterZ su random story kažkokia. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

famitsu ivertino 9 8 8 9. tai lyg gan neblogas turetu iseiti. apie 8/10 turetu rinkti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Džekeris Man tas ir xenoverse ir patiko, kad savo personažą gali susikurti ir pan, ir istorija kita. nu nes kiek jau galima žaistį tą pačią istoriją, kurią beveik visi žino. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@cookeris Realiai jo, bet ką tu prigalvosi naujo, čia ne Narutas kur serijų dafiga ir nauja dalis naujas istorijos pratęsimas :) bet po dviejų xenoverse dalių ir dbz fighterz norisi standart story.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai Xenoverse pirma dalis labiausiai patiko, nes prieš tai nebuvo jokio rimto AAA DBZ žaidimo ir kai išleido Xenoverse, buvo kažkas wow, DBZ fanai gavo, tai ko labiausiai norėjo, antra dalis išvis ten realiai kaip standalone DLC buvo, DB Fighterz va 2D nors toks rimtesnis, visai patiko, o šitas Kakarot tai mano manymu tik Xenoverse su Open-World sistema, nieko naujo kovos sistemoje nesimato, net grafiškai ne kažką patobulėjes atrodo, žinoma, jį žaidėjai pirks ir jiems patiks, nes tai visgi DBZ žaidimas. Aš manau, kad čia jau nebeįmanoma iš to DBZ kažką išspausti naujo, nes visuose žaidimuose bus ta pati visiems žinoma istorija, o kol pirks žadėjai, kurėjai kaip kūrė, taip ir kurs šiuos žaidimus. Pats labai norėčiau, kad ateityje sukurtu ant visiškai naujo varikliuko, su nauja kovos mechanika, kad na tikrai jaustusi, kad kitokį žaidimą žaidi, nei šiuos dabartinius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš esu beveik tikras, kad laukia mūsų DLC su DB Super istorija įtraukiant ir paskutinį filmą su Broly. va čia jau būtų kaip ir new story žaidime, bet aš dabar pagalvojau why kūrėjai nedaro žaidimo DB su kid Goku, nes su kid Goku kiek pamenu yra 2D ant GBA žaidimas kurį perėjęs n kartų ir buvo tiesiog wow žaidimas tuo metu.

O kad čia pastatytas žaidimas ant Xenoverse tai čia faktas, ir mes pirkom ir pirksim DBZ žaidimus, nes kaip jau minėjai @lukasamba  tai juk DBZ, aš nekantriai laukiu jau penktadienio, kada galėsiu pasijungti išmėginti, tik pamirštamas vienas faktas, kad kūrėjai atkuria viską 1:1 story net su Opening sužaidė su nostalgia opening'e žinoma ne viskas 1:1 bet iš ties super atkurta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl originalaus Dragonball, tai jis tiesiog žymiai mažiau populiarenis, tai ir mažiau ir parduotų :) Xenoverse2 nebandžiau, nes grynai tikrai nėra jokio ten šuolio, gal tik labiau apšlifuota pirmoji dalis ir tiek. Turiu dar išbandyti DragonballFighterzzzzsszszszs, o jis steame guli pas mane.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazin kaip bus su pc valdimu ar patogus ar visgi reiks pultelio ko labai nenoreciau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patiko man ši dalis iš bandai visa story eina koja kojon lošiu dar tik sajanų saga bet taip viskas gražiai padaryta lošimas už Goka perėjimas ant Pikolo ir Gohano nu super.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo as irgi pradejau tik losst  kolkas nieko visai nors nepirkau ir gerai padariau (piratu tapau  :( )  sutaupiau 60 euru ant wolcen zaidimo zjbs bus tie pinigai

Redagavo pecka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.