Impaler

Android TV boxes? Ką turite, ką rekomenduojate?

Rekomenduojami pranešimai

mačiau ,kad pas alių pigiau,bet iš ten nėjo nuorodos įdėt. o šiaip tik 4gigų ramo bebejo verta pirkt.a dėl talpos kaip? 64 ar 32 ir kortelę geriau talpesnę? ir ar bandę kas tą klaviatūrą ,beigi oro pelę ,kur galima papildomai papirkt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Impaler ,ne tai ,kad visai nėjo :)  bet url nukopinus ten ,kur pats aparats ir idėjus , nusprendžiau patikrint. ir vietoj to nuoroda nuvedė į aliexpress registracijos puslapį :D fig znajet kodė ,aš kol kas dar ten net neužsireginęs :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 21 valandą, jerry parašė:

 ar bandę kas tą klaviatūrą ,beigi oro pelę ,kur galima papildomai papirkt?

Turiu pigu Alfawise A8 (iš Gearbesto akcijini pajemiau) tai originalaus pulto beveik nenaudoju,išskirus kelius appsus kur airmaus nepalaiko.Dar su donglu pasijungiu iPega 9076 gamepultą tai ir Android žaidimukus papliekiu per TvBoxą. Air pelė gėris (pas manę 2 TV LG su air pultais -komplektę buvo ir paprasti ,tai net batareikų vargšai nematę su plėvelėm kaip cielkutės guli kažkur stalčiuj.Kalbu apie airmausus be klavos (tokios nečiupinėjau-skaitau nesamonė maža klava mano storiem pirštam, man patogiau oru pele pamakalavus tekstą surinkt).Kur nuorodoj tos su spalvom tai man asmeniškai nelabai ,geriau ta MX3. Gali paieškot su asistentu (Alexia Google).

Redagavo nulisdu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daznai pagalvoju o gal reikia. bet paaiskeja kad nereikia. visad laptopa pasijunges prie hdtv kai namie. 

o kad ir pati android tel pasijungt galima juk.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-01-09 21:35, scalman parašė:

daznai pagalvoju o gal reikia. bet paaiskeja kad nereikia. visad laptopa pasijunges prie hdtv kai namie. 

o kad ir pati android tel pasijungt galima juk.

kad telefo laidas į tv kainuotų turbūt tiek,kiek pats priedelis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman o jei panaršyt per neįdomias scenas nori? nah, video į TV iš telefono jau extra atveju tik, asmeniškai man. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata o kaip tau PC žaidimo streaminimas į TV? Kaip lagas, kaip smoothness?

Galvoju vis dėlto, kai užmatysiu protinga kaina naudotą Nvidia Shield - reiks pagriebt.

Dar klausimas, gal bandei kokius nors emulatorius leisti, pvz. NES ar SEGA, SNES emu?

XBOX  360 pultelį gal esi bandęs pajungti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbox 360 pultas neturi bluetooth..

xbox one bluetoothinis turetu veikt.. arba jei pirkt nauja tai i 8bitdo verta pasidairyt... turiu sn30.. ir labai patenkintas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sena tema, bet kad labai man tikama turiu, mano xiaomi smart tv box s 4k, kaip apie android box nelb ka bepridursi, bet man labai tiko jo komplekte esantis bt pultelis ir custom meniu browseris, naudojamas spotify muzikai, bei go3 ir kitiems video, pultelis daug patogiau nei pele ir klaviatura.

 Minusai, custom meniu neleidzia interneto narsykles, aplamai apstore ribotas kiekis programu, bet lengva apeiti, ir optine jungtis ausiniu lizde, nekiekvienoj parduotuveje tures perejima, nors gaut irgi neproblema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2021-01-31 19:22, Impaler parašė:

@narkata o kaip tau PC žaidimo streaminimas į TV? Kaip lagas, kaip smoothness?

Galvoju vis dėlto, kai užmatysiu protinga kaina naudotą Nvidia Shield - reiks pagriebt.

Dar klausimas, gal bandei kokius nors emulatorius leisti, pvz. NES ar SEGA, SNES emu?

XBOX  360 pultelį gal esi bandęs pajungti?

Nu su nvidia shield viskas gerai streaminas tiek Media / game is pc į nvidia shield 

Naudojant media streaming pvz netflix, prime video, YouTube ir visi kiti puikei veikia, bet jei bandai game streaminti per geforce now tai lagas yra, nors pas mane interneto greitis download apie 70mb/s upload 18mb/s bet jei is pc streamini game I nvidia shield, viskas puikei veikia

Su emulator bandes tik ePSXe, žaidžiau SH ir Mgs 1, kitų emulatoriu nenaudojau, bet jie tikrai veiks and nvidia shield 

Plius jei dar ieškai nvidia shield, tai pirk tik 2019 metu modelį ir PRO versija, aišku gali būti kad šiais metais išleis nvidia shield tv 2021, nes pirmas nvidia shield tv buvo 2015 paskui 2017 ir 2019 

Pultelį naudoju xbox elite controller v2, puikei veikia per BT, ir nereik jokio usb adapter ar laido, su kitais pulteleis nzn kaip veikia, bet manau su laidu xbox 360 Controller turėtų veikti, nu dar su nvidia shield Controller veiks irgi, bet galiu pasakyti kad neseniai buvo nvidia shield Update ir dabar palaiko ps5 Controller ir xbox series x/S controller 

Plius nvidia shield Pro 2019 palaiko Dolby Atmos and Atmos vision čia labai gerai jei tv tavo palaiko atmos vision, aišku palaiko ir HDR, kai 2017 metu modelis tik palaiko audio Dolby Atmos, 2019 modelis turi AI upscaling pagerina kokybe video, Remote control geresnis negu 2017 metu modelio, plius ant 25% galingesnis 2019 metu modelis.

Turbūt viską parašiau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau taip ir galvoju, kad tą 2019 Pro ir pirksiu, stebiu skelbimus ir prie progos imsiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.