baronkaz

ps4 pirkimas, kokį rinktis?

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

galvoju, kad gal pribrendo laikas atsinaujinti iš ps3 į ps4. į ką atkreipti dėmesį reikėtų? noriu arba pirkti jau nulaužtą, arba, kurį galima nulaužti. online manęs nedomina, tik single playeris, tereikia pasiekti žaidimų updeitus. kokią versiją konsolės pirkti paprastą ar pro versiją(telikas 4k)? kaip supratau 6.20 nulaužimas feikas? tai su kokią fw pirkti konsolę, kokį modelį rinktis ir t.t. į ką atkreipti dėmesį? ačiū

Redagavo baronkaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jau kalbeta ps4 turbut labiausiai neapsimoka nulauzti is visu konsoliu, zaidimai kainuoja centus, nauji aisku brangiau, bet ju ant nulauzto ir taip negalesi zaisti, nes dar nebus padaryti, o ka senesnio pirksi jei cd nekaupi tai ir parduosi uz ta pacia kaina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jau kalbeta ps4 turbut labiausiai neapsimoka nulauzti is visu konsoliu, zaidimai kainuoja centus, nauji aisku brangiau, bet ju ant nulauzto ir taip negalesi zaisti, nes dar nebus padaryti, o ka senesnio pirksi jei cd nekaupi tai ir parduosi uz ta pacia kaina :)

na, man reikia, kad būtų galima žaisti ps1, ps2, ps3, sega, nintengo ir pan., t.y. ir visokius senus žaidimus. tai praktiškai gal yra legalus būdas tą daryti kažkoks? tada nulaužimas man visai nereikalingas, nes jei ps4 žaidimai ne karvę kainuoja, aš nieko prieš už juos mokėt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, man reikia, kad būtų galima žaisti ps1, ps2, ps3, sega, nintengo ir pan., t.y. ir visokius senus žaidimus. tai praktiškai gal yra legalus būdas tą daryti kažkoks? tada nulaužimas man visai nereikalingas, nes jei ps4 žaidimai ne karvę kainuoja, aš nieko prieš už juos mokėt :)

PS3 zaidimus tai tik ant Playstatytion 3 gali zaisti, tai ce niekur nedingsi reiktu dar ir ji pirkt, ant ju visu galima ir PS1 zaidimus zaist. Jei PS3 nulauztas tai tada galesi ir Sega ir Nintendo ir visus kitus. Taip kad be dvieju konsoliu ce neiisiversi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pro neapsimoka, nes kaip matau nori sutaupyti kažkiek nes reikia nulaužto, o pro brangesnis ir be gero teliko neapsimoka. Nors ir šiaip nelabai matau nulaužimo pliusų, senesni žaidimai atpigę, daug nemokamų internetinių, be to gali mainytis, dar daugiau sutaupysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aišku, norisi pigiau, bet svarbiausia, kad būtų viena konsolė viskam, o ne kelios. nes, kaip minėjau, reikia, kad veiktų visi žaidimai. o jei kažkurie nepasileis, tai man pakaks ir ps3, nes su juo dabar žaidžiu viską išskyrus ps4, na, ir aišku xbox :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant ps3 tai pasileidzia viskas ir dar online veikia, ko jau nebus ant ps4 nulauzto. ir nulauztu PS4 kainos bus kosmines. o kad paciam nusilauzt tai sekmes rast PS4 su sena FW. siaip jei rezos nori geresnes ar siaip geresnio vaizdo ir stabilesniu fps tai PS4 Pro reiktu as net negalvojau, bet kai ziuriu kaias pirkau jau deveta Pro pries pora metu ir dabar kainos ne ka pasikeite.  jei nori pigiau tai PS4 slim ziurek. 


tik po to nemegink ant PS4 pasikurt seno PS3 acc kuris ejo ant nulauzto PS3 , as gavau bana tam acc po kurio laiko ne is karto, po keliu menesiu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pirk rashpire pi b+ ir pasidaryk retro zaidimu konsole labai dau konsoliu zaidimu pasileizjoa zilitos nes nitendo ten virs 30 retro konsoliu tiesa susidiekt reikia viska pachiam bet nera sunku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nekuriant naujos temos, turiu keleta klausimu apie ps4. Daug metu neturejas konsoles, tai nelabai gaudausi kaip ir kas dabar... Zodziu turiu 300 europietisku ir dairausi i lauztus ps4, bet nesu hardcore geimeris, kad geiminciau viska is eiles, tai dar galvoju ar verta moketi daugiau uz lauzta, kad kaip sakot zaidimai nebe kosmosa kainuoja. Youtubej maciau jog su lauzta eina paleisti senesnius ps3 ir ps2 zaidimus, tiesa ar ne? Noretusi dar koki rdr 1 dar palosti ir panasiai, tas man labai aktualu. Ir kaip ten yra su tuo ps now? Jeigu turiu prenumerata tai gaunu priejima prie visu ten esanciu zaidimu ar uzsiprenumeravus reikia atskirai ten juos pirktis? Po to, namie telikas 4k raiskos, tai geriau butu ps pro, bet ju atristu kainos didokos, tad niekaip neapsisprendziu ka pirkti.... Online nera aktualu, nes mano zaidimu sarasas pagrinde sp, todel dairausi i atrista, bet klausimas ar verta... Ka dar turi ps4 atristas ko neturi paprastas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei nezaidi visko is eiles, tai tik ps4 pro ir neristas. ps plus metam apie 40 euru kainuoja. ir i menesi duoda po pora zaidimu (pagrinde beverciai, bet pasitaiko ir geru). ps now tai uz mokesti gauni priejima prie visu ten esanciu zaidimu. beda tik, kad tu juos streamini is ps servu todel yra lagas. kai kur labai didelis kai kur pakenciamas.

p.s. realu 4k turi tik keli zaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau jei gali sau leisti 4K televizorių ir PS4 Pro, tai žaidimų kaina mažiausiai turėtų jaudinti jei tik kartais prisėsi pažaisti. Pirk naudotą PS4 Pro. Jau reiktų iš piratavimo išaugti, kelių metų senumo žaidimai nesunkiai įperkami pasidarė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4K televizoriui tai tik ps4 pro, tikrai imanoma papigiai ju rasti. As savo PS4 konsole irgi naudota uz 310eu radau, tai tikrai patenkintas

Redagavo Brizas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.