scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Na o tai koks įdomumas tuomet iš viso ir bediskutuot, jei šovei kozerį, kaina per didelė ir viskas niekas negamins, tai pasigilint į kitas priežastis bent jau man asmeniškai tikrai įdomu. Bet čia kitiem tik kaina ir viskas.

Redagavo lukasamba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai cia kaina ir yra vienintele kone priezastis, dar gali buti kad kaistu per daug, bet ir tai, geras ausinimas ta problema issprestu. idetu vandens ausinima ir ramu. nesuprantu, ka tu cia bandai irodyt ar pasakyt? kitu variantu nera. plonesnes NEIMANOMA padaryt uz 500euru. o kad imanoma padaryt, tai zinoma, su 1000 PS5 ir i kosmosa galima nuskristi, bet tai kam sneket lempas?
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai geriau kažkokias nelogiškas sapaliones rašyt, kurios tikrai nepasitvirtins? :D Vėlgi rašiau ne tik dėl kainos..

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 10 minučių, gedunex parašė:

tai cia kaina ir yra vienintele kone priezastis, dar gali buti kad kaistu per daug, bet ir tai, geras ausinimas ta problema issprestu. idetu vandens ausinima ir ramu. nesuprantu, ka tu cia bandai irodyt ar pasakyt? kitu variantu nera. plonesnes NEIMANOMA padaryt uz 500euru. o kad imanoma padaryt, tai zinoma, su 1000 PS5 ir i kosmosa galima nuskristi, bet tai kam sneket lempas?
 

Aš kalbėjau apie normalias problemas su kuriomis susidurtų konsolių gamintojai gaminant ploną konsolę, tu čia ryškiai lempas parašei.

Ir be to kaina tikrai ne vienintelė priežastis, jau aš čia prirašiau pakankamai.

Prieš 11 minučių, Lonsdale parašė:

Tai geriau kažkokias nelogiškas sapaliones rašyt, kurios tikrai nepasitvirtins? :D Vėlgi rašiau ne tik dėl kainos..

Paaiškink kas tau čia nelogiška.

Redagavo lukasamba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienintele problema yra kaina.

kaina ne vienintele priezastis? o kokios dar priezastys? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 6 minutes, gedunex parašė:

vienintele problema yra kaina.

kaina ne vienintele priezastis? o kokios dar priezastys? :D

Perskaityk tą ilgą komentarą kur parašiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 9 minutes, Lonsdale parašė:

@lukasamba nelogiška išsigalvot dalykus kurių nebus naujam ps5

Skiri logiką ir fantazijas ? Ryškiai ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 5 minutes, Lonsdale parašė:

Aš tai skiriu, todėl ir sakau kam tu fantazuoji apie dalykus kurių nebus..

Aš nefantazuoju, fantazavo tas, kuris pasidalino tuo plonu PS5 konceptu, aš išaiškinau, kad konsolę įmanomą pagaminti laptop'o storio, apie kokias tu čia logikas paistai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@lukasamba tokias, kad tu išimi pagrindinį argumentą kainą ir sapalioji apie dalykus kurių ištriko neįmanomą padaryt, nes mes diskutuojam realiai kaip gali būt, o tu fantazuoji..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 4 minutes, Lonsdale parašė:

@lukasamba tokias, kad tu išimi pagrindinį argumentą kainą ir sapalioji apie dalykus kurių ištriko neįmanomą padaryt, nes mes diskutuojam realiai kaip gali būt, o tu fantazuoji..

Ką tu čia nusišneki, aš jau prirašinėjau, kad įmanoma taip padaryti, su tavim diskusija kaip su siena, kai tu nesupranti, tai tau ir sapalionės, jei jau neįmanoma, na tai prašom reikškis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tu fruktas kaip reta.. Mes tau aiškinam, kad neįmanoma ir tu toliau savo brieda rašai... Tavo fantazijų pasaulyje įmanomą padaryt tokį jeigu atmeti pagrdininį argumentą, tai yra kaina, bet čia bandom realiai diskutuoti koks jis galėtų būti.

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 2 minutes, Lonsdale parašė:

Bet tu fruktas kaip reta.. Mes tau aiškinam, kad neįmanoma ir tu toliau savo brieda rašai...

Ne nu, aš jau išaiškinau, KAD įmanoma, skaityt moki ? Aš argumentus pateikiau kaip ir kodėl įmanoma, tu čia tiesiog šaudai, kad neįmanoma ir viskas, ką čia su tavimi diskutuot, jei tau gaming laptop'ų storis panašus į PS4 Pro. Be argumentų tavo nuomonė visiškai bevertė.

Tu tik kartoji, kad neįmanoma ir viskas, nu tai paaiškink kodėl neįmanoma. Kokį dar pagrindinį argumentą ? Tu bent matei kaip diskusija prasidėjo ? Kad ale fiziškai detalės netilps, nu tai aš ir išaiškinau, kad įmanomą pagaminti ploną, apie jokią kainą niekas net nekalbėjo, žmogau tu gal skaityti ir moki, bet suprasti kas parašytą sunkiai sekasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.