scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Daug kam rūpi backwards compatibility ? Pastebėjau internete, kad dauguma verkia dėl šito. Man asmeniškai, tai nusispjauti į tai, kadangi aš pirksiu naują konsolę, tai norėsiu žaisti naujus žaidimus, o ne senienas 10-20 metų senumo. Mano nuomone, nori žaisti senus žaidimus, tai ir nusiperki seną konsolę, kuri nieko nebekainuoja realiai, suprantu, ps4 backwards compatibility tikrai būtų didelis pliusas, bet einant vis senyn būtų pointless, geriau visa šitą vargą investuoti į performance arba aušinimą konsolės. Mano nuomone backwards compatibility paskutinėje vietoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam man kelios konsolės kai aš viską galiu turėti vienoj vietoj?

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 36 minutes, Lonsdale parašė:

Kam man kelios konsolės kai aš viską galiu turėti vienoj vietoj?

Aš irgi man geriau viskas vienoje vietoje. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu po vieną žaidimą PS1 ir PS2, PS3 Fat ugedo, nebeturiu kaip pažaisti. Niekad neturėjau Nei PS1 nei PS2.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svarbiausia kad butu PS3 ir PS4, kitos nerupi nes zaidimai tiesiog per seni ir atrodo prastai labai, valdosi nekazka ir aplamai tokie prasti atrodo. geriau tegu daro tikrus remakus. kaip bebutu, tik pliusas tureti BC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai neuztektu. eile zaidimu neblogu ant tos platformos. labai tikiuosi kad bus PS3 palaikymas, chuinia, tegu PS4 nebuna, turiu PS4, svarbu PS3 butu :D cia tik man asmeniskai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesioginis backwardas kazkaip nedomina jei darytu jeu kaip reikiant emuliacija tokia pusiau remeikus tai butu idomu aisku. aisku kad ps4 zaidimu kuriuos jau per losiau ant ps4 pro nelosiu vel ant ps5. nebent kazkaip uz dyka duotu naudot jeigu pirkai ant ps4. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai PS4 backwards compatibility į valias užtektų, nemažai PS3 žaidimų yra remake'inta ant PS4 (pvz. TLOU, Uncharted trilogija ir daug kitų), aišku būtų smagu pabandyt kokį GTA IV arba senesnes NFS dalis, bet tikriausiai visus senus biški pažaidęs tiesiog ištrinčiau, nes taip jau būna su nostalgija bent man. Kai nebeliktų ką žaisti ant PS5, pilnai užtektu pažaist PS4 žaidimus, kurių nespėjau sužaist anksčiau, aišku, jei padarytų visiems PS žaidimas, tai būtų didelis pliusas, bet dėl manes gali to BC ir nebūti, kadangi man labiau rūpi next gen žaidimai (GTA 6 laukiu begalo).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas ir nesako, kad greit bus, bet GTA 6 bus bomba ir visus kitus žaidimus dės į pavėsi.

Bent jau šiais, ar kitais metais tikiuosi anonso, o kai jis bus, tai visas internetas sprogs.

Redagavo lukasamba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei bus atgalinis suderinamumas su visom, tai bus best konsole ever, turiu kaip ir apie 4k fiziniu PS zaidimu, tai man labai aktualu. Ir ta opcija tikra bus naudojam, pavyzdziui PS1 zaidimus visad zaidziu ir testuoju ant PS2, nes nu o kam dar viena konsole jungt kai vieetos ir taip nera. Ir as gebu issirinkti gerus zaidimus is visos PS bibliotekos, nesu toks ribotas, kad reiktu zaist tik naujus. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau  sakyčiau, kad pats laikas būtų reveal padaryti ir pačios konsolės ir oficialiai info apie duomenis, jeigu taip baiminasi to viruso tai tegul per stay of play ar kaip ten vadinasi viską parodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tikrai jau atsibodo gandai, paskelbtų bent kažką oficialiai. Jei neapsisprendžia dėl kainos, tai bent kitus dalykus parodytų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.