scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

nei vieni nei kiti nera first party developeriai.

Horizon kurejai yra. pirmas man rods Sony FP exclusivas iseinantis ant PC, 25 metu istorija sugriove. sudziai. Nintendo padeja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, nėra first party, bet IP pilnai priklauso Sony ir tik Sony. Taip kad be jų pritarimo, o gal net iniciatyvos nieko nebūtų. Čia jų sprendimas. Nematau tame nieko blogo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nei kiek neskauda, kad gaus PC vartotojai HZD po 3 metų, tikrai superinis game buvo jeigu mano biudžetinis PC vilks būtinai dar karta sulošiu, kadangi taip ir neįsigijau aš to DLC

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

superinis game ir yra , o DLC isvis pasaka , labai dar reiktu paieskot kito tokio gero kokybisko DLC . Aisku kad Sony turejo sutikti ir leisti. nemanau kad kazkas nukentes , o devai manau jau kuria kazka naujo ant PS5, nemanau kad bus ir pc ju naujas projektas.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu galima ieškot įskaitant PC DLC tai toli ieškot nereikia Witcher 3: Wild Hunt abu DLC tiesiog nuostabūs,  o jeigu žiūrėti PS exclusive žaidimų DLC tai pilnai tikiu, turiu Spider-Man  vieną  pirmą DLC ir galiu pasakyti, kad ne kažką tai kitų net neėmiau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sony pagalvojo, kad iš senų ekskliuzyvų galima išmelžti papildomų pinigų portinant juos į PC. Tik PS fanams (įskaitant mane) skaudžiausia, kad PS ekskliuzyvai tampa nebe ekskliuzyvais. Prisibijau, kad nesugalvotų Sony keisti taktiką ir ateityje leist vis daugiau žaidimų ant PC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek mano tiek daugumos ekspertų nuomone Horizon perkėlimas į PC tik išimtis ir viskas dėl to jog Decima varikliukas jau buvo pritaikytas PC su Death Stranding. Gal būt ateityje Decima varikliko žaidimai turės PC portus, bet viskas tuom ir baigsis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 19 valandų, lukasamba parašė:

Sony pagalvojo, kad iš senų ekskliuzyvų galima išmelžti papildomų pinigų portinant juos į PC. Tik PS fanams (įskaitant mane) skaudžiausia, kad PS ekskliuzyvai tampa nebe ekskliuzyvais. Prisibijau, kad nesugalvotų Sony keisti taktiką ir ateityje leist vis daugiau žaidimų ant PC.

Man skaudžiausia kad tokie kaip jūs egzistuoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 37 minutes, cheburator parašė:

Man skaudžiausia kad tokie kaip jūs egzistuoja.

sutinku, butthurtina bereikalo

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie ko cia skaudu turetu but kad sony zaidimas vienas perejo i PC ? vienodai rodo man as losiau ji ant ps4 ir tikrai nelosiu ant pc. ir tiek. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 8 valandas, Commandos parašė:

jaigu perejo vadinasi itin geras zaidimas.

Kur god of war ant pc? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.