scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

prieš 1 valandą, tymbarkFM parašė:

Vis tiek svarbiausias manau bus SSD. Jau dabar žaidžiant bet kokį PS4 žaidimą norisi, kad tų užsikrovimo nebūtų. Taip nervina.

Sutinku. Vien pakeitus ps4 pro hhd i ssd, krovimo laiko skirtumas akivaizdus... Tai manau su ps5 bus kazkas unreal.

Ir koks skirtumas is tu tflop. next gen bus next gen... nemanau kad zaidimai susksis geriau ant xbox x ar ps5.  gal xbox gales geresne rezolucija ispausti, bet koks n...x.... skirtumas sedint atsiputus ant sofos?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didelio cia daigto zaidima paleis per 3 sekundes ar per 5 ?

Kur kas svarbiau fps stabilumas ar lockinta native rez.

825gb ssd kurio dar koki -50 OS tai liekam su 775 ir be prapletimo artimiausiu metu, nes rinkoje nieko tokio dar nebus.

Exclusivai, exclusivai, exclusivai... Ir kiek per metus ju gauni? 1-2 ? Nueisiu pas draugeli ir pasiskolinsiu savaitei tuos du zaidimus suzaisti.

Leakas kur buvo islindes xbox 12tf ps 9.2tf buvo tikslus, tik sony kai pamate ms spec overclokino gpu ir taip perlipo 10 tf del to gpu dirbs nestabiliai ir turi variable frequency kas greiciausiai ir vel dulkiu siurblio garsu kauks...

10.2 tf cia geriausiu atveju, frequency gpu kris zemyn ir teraflopai kris.

Pamirskit 4k ir 60fps visuose zaidimuose to tikrai nebus, per mazai galios.

Krc fail sony cia rimtas. Abejoju ar sis veikejas Mark Cerny dirbs ir prie next PS ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš kritikuojant PS5, atminkit, kad bus pigesnė konsolė, visi dėl galios užsipuolė, paprasti žmonės tik į kaina ir žaidimus žiuri prieš pirkdami. Sony rūpi developeriai ir žaidėjai, kad būtu patogu kurti žaidimus ir konsolė nekainuotu kosmoso. Greičiausiai bus dynamic 4K@60fps, su opcija įjungt ray tracing ir numušt fps iki 30.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nz jei sutaupant 100 ar net 50 pinigu renkiesi silpnesni produkta , kuriuo zaisi visa generation ir cia pagrindinis rodiklis, tai gal tada nereikia tos konsoles tau, paziurek teteris dar pigiau bus.

Kainos drastiskai nesiskirs o net ir ziurint su kuria konsole pigiau zaisti tai vel vienareiksmiskai xbox del game pass. Galiu lazintis su kekviena konsole komplektacijoje bus 3men game pass (Microsoft bandys atsveri kainos skirtuma),kuriame sedes jau pilnai uzupgreidinti ir day one ready tokie zaidimai kaip Doom Eternal ar Cyberpunk 2077. Nusipirksi konsole ir ne cento daugiau, taves ten jau lauks Halo Infinite, Forza Motorsport 8 bei auksciau pamineti zaidimai ir dar daugiau. Pilnas backward compatibility nuo original xbox laiku.

Vieninteli koziri kuri sony turi tai geru zaidimu paleidimas starto metu, kitu atveju nekazka...

Ray tracing konkurentu konsoleje bus zymiai geresnis del 52 vs 36 gpu compute units. Expertai sako jog sioje srityje 50% pranasumas.

Kas del developers tai jiem lengviau dirbti yra su pakankamai raw power, nei kekviename zingsnyje stebeti ta random frequency. Jie negales siekti "lubu" zaidime visada tures palikti erdves frequency sviravimui. Nes tai gali nutikti ir netiketai, pasokus apu temperaturai ar pan.

Labai daug off-topic privariau, tai speju ateis dabar koks supykes ps fanas adminas ir istrins viska ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sony su Playstation kuria inovacijas. Microsoft paėmė PC, užklijavo xbox logo. Ai nu padarė external SSD kad tik jų galėtum naudot...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kame cia inovacija? Kad padidino data transfer rate? SSD pakankamai geras transfer rate ir taip. 

Man asmeniskai Next generation asocijuojasi su suoliu grafikoje fizikoje, na inovacijos ir prie to pacio nepamaiso, bet siuo atveju sony nusipigino. Net ir Internal storage netraukia 1 TB...

Prisiminus Sixaxis ar Toutchpad tiek naudos is tu inovaciju ir tebuvo, bet bent jau techniskai neatsilikinedavo...

Taip ir dabar bus exclusive gal isnaudos geriau ta data stream ten asetu loadinime ar dar kazkur, bet multiplatforminiai tai tures tik keliomis sekundemis greitesni uzkrovima ir tiek kai tuo tarpu konkurentam visada native 4k ir 60 fps bus lengviau pasiekiami.

Na ziuresim kokie startiniai zaidimai bus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai grafikoj ir fizikoj ir bus galima det suoli kai nereiks galvot kaip ta data reikia ten pakraut o  viskas eis real time . bet cia ne inovacija tiesiog didesnis greitis bus geriau devam. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir koks čia šuolis grafikoje ? Tipo 10.3 tf vs 12.0 čia jau tragedija ne konsolė ? Čia reikia lyginti 8 karta vs 9 karta ir žiūrėti ant kiek pažengė konsolė, o pažengė abi konsolės tikrai daug.

@Edeoman tavo pasakymas makes no sense, 100€ sutaupant renkuosi silpnesni produkta, o tai ko aš turiu tikėtis daugiau perkant silpnesni produkta ? Kad jis bus galingesnis ? ? Ir konsolė tikrai man, ne tau manau, nori galios tai ir pirk high-end gaming pc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kad pristatymas buvo sausas tai kas be ko. jokiu vaizdu , jokiu pavyzdziu ka duoda tas ar anas devam, nejau jei dar tikrai neturi ka parodyt aplamai ? ar kazko tai labai laukia . kodel nebut pirmiem ir neparodyt kokio gameplay treilerio ? Nei konsoles dezes, nei lizdu nei pultelio. skaiciau yra tik skaiciai,  kai kas cia laukia siaip zaidimu , man visai neidomu kas mano ps4 pro viduj ten yra kai jau ji turiu, nes jie tik atlieka savo funkcija , gaila kad tai daro gana garsiai tiktai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 2 valandas, lukasamba parašė:

Ir koks čia šuolis grafikoje ? Tipo 10.3 tf vs 12.0 čia jau tragedija ne konsolė ? Čia reikia lyginti 8 karta vs 9 karta ir žiūrėti ant kiek pažengė konsolė, o pažengė abi konsolės tikrai daug.

@Edeoman tavo pasakymas makes no sense, 100€ sutaupant renkuosi silpnesni produkta, o tai ko aš turiu tikėtis daugiau perkant silpnesni produkta ? Kad jis bus galingesnis ? ? Ir konsolė tikrai man, ne tau manau, nori galios tai ir pirk high-end gaming pc.

Del variable gpu bei cpu frequency ten nebus 10.2 teraflopo. Nei vienas developeris i tiek netaikys. O antra, 2 teraflopai tikrai duos Microsoft advantage siekiant 4k ir 60fps.

O siaip tau ieskant pigiausio varianto tai tiktu tas kur turguje gali nusipirkti su geltonom "disketem" juk ir teraflopu nesigaudai tai va kaip tik ?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meh aš programavima baiges, puikiai žinau, kad teraflopai ne viska reiškia, nesivaikau teraflopu, vaikausi kokybės ;) pirkdamas žiūriu į kaina ir content'a, tad PS5 bus man tiesiog čiki, xbox faniai gali džiaugtis kiek nori konsolės galia, aš džiaugsiuos Sony ekskliuzyvais ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biski ne i tema, bet kartais atrodo, kad cia kalbama ne apie konsole, bet apie PC detales.  ?

Bus ta pati istorija kaip su kiekviena nauja konsole, t.y. gausime pirmus gerus zaidimus nuo kuriu visi aikcios, aisku jie neisnaudos visu konsoles galimybiu nes tai bus pradzia, bet su laiku viskas pasikeis.

Man zaidimas ar per 3 ar per 5 sekundes uzsikraus kazkaip nera skirtumo. Zmones pasidare tokie, kad jie sumoketu, kad tu sekundziu aplamai nereiktu laukti.

O siaip PS5 pirks nes bus pigesnis, o ne kokias ten detales sugrus. + ekskliuzyvai.

Stadia irgi daug zadejo, bet kai pasirode zmones to negavo. Gali buti, kad ir konsolems pasirodzius negausime daug zadetu dalyku.

Ir siaip reikia atsijoti tuos zmones kurie megausis zaidimu, o kas su Lupa kiekviena pikseli nores pamatyti. Is postu matau, kad cia daug grafikos profesionalu kurie nori visko viename. ?

Man visada buvo sunku tai suprasti. Kai vieni pirkdavo ausines, kad girdeti kiekviena gitaros styga, tuo tarpu man tiesiog uztekdavo girdeti muzika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neskubėčiau speliot ps5 kainos, visgi jie turi geriausius ekskliuzyvus, kas dėl užkrovimo laikų tai vėlgi abejoju ar ten bus didžiulis skirtumas, stabilumas yra žymiai svarbiau.

 

 

  

Prieš 2 minutes, Magnitas parašė:

Man visada buvo sunku tai suprasti. Kai vieni pirkdavo ausines, kad girdeti kiekviena gitaros styga, tuo tarpu man tiesiog uztekdavo girdeti muzika.

Tau sunku suprast, kad žmonės nori kokybės?

 

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkoks naujas kosmonautas cia atsirado ziuriu. nepasieks 10,3 nes besikeiciantys cpu ir gpu dazniai. ar tu bent matei kada nors bet koki PC testa zaidimo? tik ta gpu ir cpu tik ir atlieka. jeigu butu kitaip, tai Loanding metu dirbtu abu 100%, kas visiskai nerealu ir net neegzistuoja, nebent zaidimo kodavime atsirades bugas ta dalyka padaro. 

kitas dalykas, PS5 bando isvengti kaip imanoma daugiau bottlenecku sistemoje, ir panasu kad presentacija ta parode, kas reiskia, kad kaip tik 10,3tf PS5 lengviau bus pasiekti nei xbox 12tf del bottlenecku. arba developeriai tures eiti i kompromisus stiprius, kad pagautu ta 12tf, kas reiks laika ir finansus, o studijoms kaip A,AA ar indie, laiko/kokybes/finansu santykis pats svarbiausias nei papildomu kelis tukstanciu pikseliu.

tuo labiau speciai sako, kad tas skirtumas bus 1/2% realiai TF pasiekiamume.

teko nemazai skaityt, tad yra taip PS5 can have 2x to 3x more details/textures/assets than XSeX, while XSeX can have better resolution. kas padaro Grafika grafika? ar detalumas, teksturos ir assetai ar siek tiek didesne resoliucija?

siaip neaisku kaip zaidimai nauji suksis ant konsoliu, bet tikiuosi kad bus kaip dabar jau priimta, kad 2 mode, 30fps su belenkokiais efektais ir 60fps.

ai, va, dar noreciau prideti, kiek metu is eiles PS zaidimai laimi geriausios grafikos kategorijoje? noreciau paminet kad tiek PC, tiek 40% M$ egzistuoja. cia tik retorinis klausimas, atsakymas nebutinas, nes viskas kalba pats uz save.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.