scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

narkata, sita zinau, ta ir turejau omeny. bet ir aplamai, xbox deklaruoja kad siekia padaryt klaviatura ir pele normalia konsoles dalima, nauja norma. as esu tik uz. naujas palaikymas butu zmonems kurie nelabai moka zaisti pulteliu. as turbut panasiam lygi kaip ir DeLinkas siuo klausimu, as panasiam lygi su pele ir klaviatura kaip kiti su pulteliais, nors siaip ir aplamai as retai MP losiu, praktiskai viskas pas mane 99% yra SP.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane taip pat galit įtraukti į kreivarankių su pulteliu sąrašą. Dėl to ir pirkausi XIM4, bet teko parduot, nes DeLinkas labai norėjo jo ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziuriu, peliu invazija jau rimtai isibegejo. :D jauciu, peles naudoja tik pereje nuo pc, kurie niekada neturejo konsoles?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turejau pc ir konsole turiu daug metu, bet vistiek, dvi desinios rankos pas mane kai kalbam apie shooterius. aisku pereit zaidimus galiu, bandai, bandai ir pereini, bet malonumo praktiskai jokio sioje vietoje :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai kazkaip peles visai netruktu jei eitu patogiau paspausti tuos keturis figuru mygtukus, laikant abu nykscius ant thumbsticku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pultelis tera pripratimo reikalas, tai priklauso nuo jusu paciu, kiek daznai su juo zaidziate vienokius ar kitokius zaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pultelis tera pripratimo reikalas, tai priklauso nuo jusu paciu, kiek daznai su juo zaidziate vienokius ar kitokius zaidimus.

Kaip matau neturi žalio supratimo apie ką kalbi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek metų praėjo nuo ps4 ir ps5 išleidimo, jei ps5 tikrai išeis 2020? Vis dar galvojau pirkti ps4 ar ne, bet dabar tikrai nusprendžiau dar palaukti ir pirkti ps5 juolab kad bus galima žaisti ir 4ps žaidimus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2013 ps4 buvo isleista. Na jeigu neesi labai didelis zaidimu fanatas, nieko cia tokio palaukti metus laiko bet jeigu seki zaidimu naujienas ir karts nuo karto palosi, nemanau kad iskesi metus laiko laukimo :D, ta konsole 200 kainuoja, tai nera dideli pinigai tikrai.

O kiek metų praėjo nuo ps4 ir ps5 išleidimo, jei ps5 tikrai išeis 2020? Vis dar galvojau pirkti ps4 ar ne, bet dabar tikrai nusprendžiau dar palaukti ir pirkti ps5 juolab kad bus galima žaisti ir 4ps žaidimus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu mano era prasidejo nuo PS1 Phat laiku, kai radau po kaledu eglute. Tada ejo PS2, PS3, PS4. Turejau ir Xbox pirma ir 360 ir One. Bet vistiek saudyt deramai ir neismokau, kad galeciau online zaidimuose but pirmas :D Gal rankos kreivos, gal laiko trukumas. Bet vistiek su pele geriau zaidziasi :) Priprast tai reikia, sita as suprantu, bet pulteliai turi ir ribas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

https://gamingbolt.com/ps5-and-next-xbox-will-be-far-more-powerful-than-stadia-says-dev stadia oficialiai bus 10,7Tflop. tikiuosi kad Sony sieks 60fps. nes ir dabar zaidimai atrodo Sony belenkaip gerai, Days Gone atrodo ziauriai gerai, plius dar HDR nesveikai gerai padarytas.


p.s. as irgi zaidziu daug metu su pulteliu ir saudykles losiau, pripratimo klausimas tikrai cia nera :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

20 metų žaidžiu, daugiausiai su PC, bet turėjau ir PS 10 metų. Su pele tikrai lengviau žaisti, bet ir tai tik vidutiniškai. Problema slypi ne tame kad reikia išmokti, o visai kitur. @MedLey gali patvirtinti kokios mano kreivos rankos, nes žaidėm su juom CSGO :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The PlayStation 5 Devkit Is Running A Nearly 13TF GPU – Rumor

 

 

Benji-Sales, who has proven to be a reliable insider, recently tweeted that the PlayStation 5 devkit is running a nearly 13TF GPU. He has since deleted the tweet, but a screenshot of it has been captured, which you can find below.

 

 

PS5-leak.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The PlayStation 5 Devkit Is Running A Nearly 13TF GPU – Rumor

 

 

Benji-Sales, who has proven to be a reliable insider, recently tweeted that the PlayStation 5 devkit is running a nearly 13TF GPU. He has since deleted the tweet, but a screenshot of it has been captured, which you can find below.

 

 

PS5-leak.jpg

:god:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.