scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

bet tos prakaituotos rankos is to balto ka padarys tai .. valymo serveteliu deze po ranka tures but is karto. 

o va konsole tokiu dvieju spalvu butu kietai, dar melyna pasvietimas .. jau isivaizduoju geri ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man kas keista, kad jie juodą iškeitė į baltą, o juodas variantas ateis vėliau? Pagal pultelį galima susidaryti nuomone, kad visa konsolė bus balta day one.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu DS4 baltą, tai tokių problemų kaip purvinas pultelis - nėra. Rankas gi plauname. O per karantiną priprasime dar daugiau tai daryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

DualSense , ka jau dualshock viskas atia ? na einam vistik pirmyn. na del grozio tai turbut graziausias pultelis visu laiku visu konsoliu mano skoniui. toki padejai prie teliko, ar kur lentynoj koks geris. futuristinis toks. 

tik idomu ar jis cia tikrai i auksti isplatejo, ka reiks pratintis prie siek tiek kitokiu formu? 

DS4 pulteli man start ir options knopkes per mazos tokios ir per giliai pasiekt nera labai patogu bent man. gal cia bus labiau pasiekiamos ypac kai tokiam kaip Division 2 ja reikia pastoviai ir daznai naudot. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 31 minutę, scalman parašė:

cia oficialiai ? kazkaip nematau nieko nuo paciu sony apie tai .. ?

Linkas i PS bloga yra.

Prieš 33 minutes, scalman parašė:

jei real tai man tai patinka. tik ne baltas pultelis nes nuo ranku jis nebus ilgai baltas tikrai

960x0.jpg?fit=scale

Pusantru metu, lyg dar nepazaliavo..

B85-F9-C85-8210-49-D1-8-F1-D-1-C565-E8-E

  • Patinka 1
  • Cha cha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiem skirtingai matau, šaunu, kad Sony evoliucionuoja, atrodo žiauriai gražiai pultelis, iš pultelio spalvu galim manyti, kad ir dizainas bus kažkas baltos ir juodos spalvu miksas, didelis pliusas, kad bus integruotas mikrofonas, tik mano vienintelis pastebėjimas, jie daug aprašė visko, tačiau nepaminėjo, kad išliks 3.5mm audio kištukas, tai greičiausiai šito jau nebebus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man cia atrodo kaip knopkes fizines, nebent dar bus su kokiais sensoriais , bet tikrai ne touch pad meslas

taigi iskile knopkes kurias reikia spausti 

49747502797_ba4ef26976_3k.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

D-PAD tikrai bus, pažiurėkit į foto, kurioje pultelis iš šono, matosi, kad mygtukai paprasti, jeigu būtu D-PAD patapes touch mygtukais, Sony būtu tai tikrai paminėja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laido reikes tik kraut, daugiau viskas jungsis ten blutu greiciausiai . dar ir krovimas koks belaidis galetu siaip but padejai pulteli ant spec padeklo ir jis kraunasi sau graziai be jokiu laidu. telefai gali kodel ne pultelis tada .

atrodo pamenu kai kazkas kalbejo kaip losis jau esami zaidimai su nauju pulteliu net kurie nera spec pritaikyti PS5 , ten sake bande GTS lost tai sake masinos jauciasi visai kitaip vien su nauju pulteliu, didelis skirtumas pataps. Tai va to noriu labiausiai, dar daugiau jaustis zaidimo viduje net ir be VR visokiu. pultelis perteiks dar daugiau visko . cia devai kiek pamenu taip kalbejo apie tuos bandymus. SUper

geros teksturos gripo ant analogu matosi, nes reikia kuo daugiau ten gripo

49746632758_470c1cca29_3k.jpg

spalvos paimtos is jau seniau rodytu kitose formose

Astro-Bot-Rescue-Mission_05-23-18.jpg

 

dar biski

Eve_By_Madmoiselleclau_by_w_e_love_wall_

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai labai nepatinka pultelis. atrodo pigiai ir per nelyg panašu į xbox... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu butu juodas

EVBxmIgWsAI8MYV.jpg

 

tikrai ne toks isskirtinis butu be tos baltos spalvos , ar koks tada juodas su baltu ar geltonu. kazkuo ryskiu reiktu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.