scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

na ziurint kas tau slamstas is tu ? man kazkaip nesimate slamsto tenai. negalima zaisti vien tiktai tu didziuju, labai geru platformeriu parode ir siaip kiti irgi geri buvo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 17 minučių, scalman parašė:

na ziurint kas tau slamstas is tu ? man kazkaip nesimate slamsto tenai. negalima zaisti vien tiktai tu didziuju, labai geru platformeriu parode ir siaip kiti irgi geri buvo. 

Turejau galvoje kad ir sita

Slamstas tai tik man. Nereiskia, kad zaidimas toks yra. :) Tiesiog tokiu zaidimu rodymas prie TU.. Gadina bendra vaizda. Aisku reikia kazkuom "uzkimsti" laika, bet nereikia sekti M$ pavyzdziu kai Kas antras Indie zaidimas pas juos Wolrd Priemere. Tokius zaidimus, kaip pavyzdyje, reiktu rodyti po show, o ne jo metu pagal mane. Arba tas zaidimas turi buti tikrai kazkuom traukiantis.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebent tu aklas, bet Gran Turismo 7, Ratchet and Clank, Horizon zaidimai yra grynai next gen. Spider Man parode per mazai. Demons Souls atrodo toks kaip cross gen, bet reiktu daugiau pamatyt. Project Athia irgi neblogai atrode.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 6 minutes, Magnitas parašė:

Turejau galvoje kad ir sita

Slamstas tai tik man. Nereiskia, kad zaidimas toks yra. :) Tiesiog tokiu zaidimu rodymas prie TU.. Gadina bendra vaizda. Aisku reikia kazkuom "uzkimsti" laika, bet nereikia sekti M$ pavyzdziu kai Kas antras Indie zaidimas pas juos Wolrd Priemere. Tokius zaidimus, kaip pavyzdyje, reiktu rodyti po show, o ne jo metu pagal mane. Arba tas zaidimas turi buti tikrai kazkuom patraukiantis.

Sutinku su @Magnitas, tiek sioje tiek per kitas konferencijas dominuoja didelis kiekis sio ... mm.. pavadinkim turinio, kuris mano supratimu ne visai skirtas suaugusiem hardcore zaidejam. Noreciau jog tokie projektai butu atskirti i atskira prezentacija arba bent jos dali. Siuo atveju asmeniskai mane taip pat sudomino tik 2 zaidimai. Grafikos atzvilgiu, taip pat deja nieko next gen nemaciau. Neabejoju jog Horizon atrodys ispudingai su geru TV, pirma dalis siai dienai atrodo puikiai.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man asmeniskai uzkliuvo 2 zaidimai. visa kita normaliai. manau turi parodyt ir AAA zaidimu bet turi nepamirst ir indie zaidimu. auditorija ivairi zmoniu, ivairove tik padidina paklausa, tikrai nemazina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matyt musu supratimas kaip turetu atrodyti Next Gen zaidimai yra skirtingi. As maciau PS4 zaidimus su 30FPS. TLOU2 galima butu irgi pavadinti Next Gen zaidimus nes jis geriau atrodo negu kuris kitas PS4 zaidimas, bet tai nereiskia, kad jis ir yra.

Kai parode GodFall gameplay tau jis irgi Next Gena primine?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip reikia ziuret youtube 4k, nes tikrai gerokai pablogino situacija tiesiogine transliacija. dar neziurejau 4k bet is esmes neatrodo kaip next gen, atrodo kaip superine PS4 Pro versija, atrodo kai geriausi siu laiku zaidimai bet ne next gen ir ne taip gerai kaip mano trys isvardinti.

Kena, sita dar pamirsau. atrodo kaip next gen irgi, kaip ziuretum tikrai vaidybini filmuka, atrode nesveikai gerai. dabar dar paziuresiu 4k su geru garsu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutine Ratchet & Clan dalis pasirode 2016m. Po tiek laiko nauja dalis zinoma, kad turetu atrodyti dar geriau, zinant kaip technologijos juda i prieki. Ta pati galima butu pasakyti apie TLOU 1 ir 2 dalis. Apart to, kad naujausias Ratchet & Clan isnaudos naujaji SSD ir zaidime tu galesi persikelti is vienos lokacijos i kita be jokio uzsikrovimo, kazko su Next Genais as tikrai nepmaciau.

Man kazkaip sunku palyginti kazka kai tu net neturi su kuom lyginti. Turetum PS4 ir PS5 zaidimo versija tada taip. O dabar.. Kad PS5 versijos zaidimai tures daugiau atspindziu ar labiau detalesne aplinka?! Siulau isivaizduoti, kad TA KAZKA pamatysime po geru 5m. Kai viskas normaliai isivaziuos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, scalman parašė:

ir cia tau ne wii kur ten kazkas uzsidaro nzn , uzsidaro tai serveriai kad online negalesi lost, ne apie tokius zaidimus siaip turejau omeni, nzn savo digital zaidima galiu bet kada pasimt, nes mano jo nereikia laikyt konsolej isvis. ir visa tai tiesiog po to pasimt vel kai busiu PS5, nieko niekur nedet , tiesiog vel zaist. tuos kuriuos palaikys aisku. ne vieno man privalumo diske tik minusai ant visko. 

Kokie vien minusai?! Ka tu cia vel eilini karta nusisneki. Tau gydytis reikia jau tikrai.  Man atrodo pagal tavo intelekto lygi, tau labiausiai turetu tikt tas zaidimas su vaiksciojanciomis braskemis :D

Redagavo Dellinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kena iseis ir ant PS4. isleidimas Holiday 2020


tai zinoma kad su metais viskas tik geres, cia ir durnam aisku. bet skirtumas tarp dabar ir PS5 ryskus.

yra su kuo palygint, su UE5 demo. viename is intarpu rodo kaip jis teleportuojasi i dykuma, tai detalumas, aiskumas, geometrijos, intensyvumas, paskui is kart kur i miesta teleportuojasi tas pats. next gen.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 16 minučių, Magnitas parašė:

Paskutine Ratchet & Clan dalis pasirode 2016m. Po tiek laiko nauja dalis zinoma, kad turetu atrodyti dar geriau, zinant kaip technologijos juda i prieki. Ta pati galima butu pasakyti apie TLOU 1 ir 2 dalis. Apart to, kad naujausias Ratchet & Clan isnaudos naujaji SSD ir zaidime tu galesi persikelti is vienos lokacijos i kita be jokio uzsikrovimo, kazko su Next Genais as tikrai nepmaciau.

Man kazkaip sunku palyginti kazka kai tu net neturi su kuom lyginti. Turetum PS4 ir PS5 zaidimo versija tada taip. O dabar.. Kad PS5 versijos zaidimai tures daugiau atspindziu ar labiau detalesne aplinka?! Siulau isivaizduoti, kad TA KAZKA pamatysime po geru 5m. Kai viskas normaliai isivaziuos.

Esi zaides Ratchet? Next gen ir yra detalumas, apsvietimas, ssd ir pan. Is karto matau skirtuma, nes zaides visus. 

5 metai? Nekalbek taip ypac apie eksliuzyvus. Koks Horizon parodys taip, kad akiu obuolius istins. Jau koks geris buvo pirmoji dalis. 

 

Negalvojau, kad Sony sugebes padaryti digital event toki, kad ir po keliu metu bus idomu paziureti. Tas ypac gale pristatymas buvo nerealus. Minios reakcijas neblogai pakeicia youtuberiai irasuose. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Next gen grafikos tepradės matytis tik greičiausiai po kokiu 4-5 metu, kai PS5/Series X jau eis į pabaiga, developeriai jau sugebės išspausti konsoles, palyginkit 2013 ir 2020 metu grafikas, skirtumas kaip diena ir naktis, o viskas ant tos pačios dėžutės ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.