scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

gaila kad tik zaidimais labai nenustebino, dar neturi matyt kitu gameplay, FF XVI visai idomiai atrodo vel grysim prie FF XIV stiliaus matyt . 

konsole bus perkama pagal zaidimus, tikrai ne tam kad esamus ps4 zaidimus zaist o naujus. tai ziurint kiek nauju zaidimu iseis kartu su konsole. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir klystu, bet kiek pamenu tai nauju konsoliu pasirodymas ir joms skirti zaidimai visada buvo skambus, grazus, bet nera taip, kad del ju kraustytis is proto. Tiesiog judama i prieki, o jau geresni zaidimai pasordys.. Speju su GTA 6 pasirodymu.

prieš 2 valandas, cheburator parašė:

Rusiškos versijos nėra? Čia ne sau jei ką, pats žiūriu angliškai.

Neuzmaciau anksciau. Kita karta tegul turi:

 

Spausti ant Twitch mygtuko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bent jau gameplay kazkiek parode spiderio, FF XVI gameplay, Demons souls irgi pavaiksciojo ir kazkaip labai easy pakapojo visus kol daejo iki boso ir mire... gale tesas neblogas bet to dar laukt gal ir 2 metus jauciu. bet jokio GT7 gameplay ? silent hill remake nera ? nzn dar kazko ir ta apgailetina youtubes kokybe tragiska ziuret buvo i toki vaizda. kai treileriai iseis atskirai 4k kokybej tada dar pageres vaizdelis visko, bet kainos super manau. pvz imt digital nes pigiau ir priedo ju naujas ausines tam visam 3d audio. neblogas komplektas.  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manęs šį kartą nenupirko sony, deja. Naujų žaidimų labai skurdžiai. Ir dar tas excliuzyvas bet + ant pc.

Daugiau nei pusę laiko rodė PS4 žaidimus kuriuos galima bus žaisti ant PS5. Lygtais mes jų būtumę nematę.
Man pasirodė ištempta ir neinformatyvu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes dar neturi ka daugiau parodyt is PS5 stovyklos. nereiskia kad nieko nera. aisku zaidimai parduoda konsoles ne atvirksciai tai lauksim daugiau tu naujienu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man visi tie zaidimai sukele geras emocijas. Kaip greitas maistas kuris yra skanus, bet apie ji daug ko nepasakysi. Aisku zaidimu pateikimas buvo labai geras. Noretusi pasakyti atskira Aciu kas montavo. Jau esame priprate, kad patys zaidimai tokie geri nebuna kaip ju netikri broliai traileriai. :D

Siaip man kazkiek liudna. Digital rodo, kad mes zengiame laipteliu i prieki ir po truputi kompaktai bus pamirsti kaip Kasetes, radio grotuvams. Kazkokia nostalgija ir liudesys. Gal kas nori duoti peti? ?

Demons Souls as nezaides, bet man "patiko" tas vienas kirtis priesui. Dabar suprantu kodel kaikurie zaidimai, kur mirstama nuo vieno smugio, yra lyginami su DS.

O pabaigoje kaip suprantu GOW? Rase, kad 2021m. Nepamenu kokia praktika su Santa Maria.. ptu.. t.y. Santa Monica. Megsta jie atidelio ar ne?!

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yep gale gow . Esu patenkintas, gavau ff16 anonsą, Mailso ganeplay, haruo poter game anonsą, gow teaserį ir kainą, mastau pirkti ant kalėdų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PlayStation Plus Collection gives subscribers access to classic PS4 games on PS5
https://www.polygon.com/2020/9/16/21440383/the-playstation-plus-collection-complete-game-list-release-date-price

Citata

 

  • God of War
  • Bloodborne
  • Monster Hunter World
  • Final Fantasy 15
  • Fallout 4
  • Mortal Kombat X
  • Uncharted 4
  • Ratchet & Clank
  • Days Gone
  • Until Dawn
  • Battlefield 1
  • Infamous: Second Son
  • Detroit: Become Human
  • The Last of Us Remastered
  • Persona 5
  • Resident Evil 7: Biohazard
  • Detroit: Become Human
  • Batman Arkham Knight
  • The Last Guardian

 

 

eabd7b762a28.png

f5c7ed3502d9.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats pristatymas patiko, skubeti pirkti nera reikalo, ypac jeigu dar turi ps4, isvis jokiu ekskliuzyvu ant launch'o, sausai kaip ir su ps4 isleidimo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 8 valandas, Magnitas parašė:

Man visi tie zaidimai sukele geras emocijas. Kaip greitas maistas kuris yra skanus, bet apie ji daug ko nepasakysi. Aisku zaidimu pateikimas buvo labai geras. Noretusi pasakyti atskira Aciu kas montavo. Jau esame priprate, kad patys zaidimai tokie geri nebuna kaip ju netikri broliai traileriai. :D

Siaip man kazkiek liudna. Digital rodo, kad mes zengiame laipteliu i prieki ir po truputi kompaktai bus pamirsti kaip Kasetes, radio grotuvams. Kazkokia nostalgija ir liudesys. Gal kas nori duoti peti? ?

Demons Souls as nezaides, bet man "patiko" tas vienas kirtis priesui. Dabar suprantu kodel kaikurie zaidimai, kur mirstama nuo vieno smugio, yra lyginami su DS.

O pabaigoje kaip suprantu GOW? Rase, kad 2021m. Nepamenu kokia praktika su Santa Maria.. ptu.. t.y. Santa Monica. Megsta jie atidelio ar ne?!

Demons Souls REMASTERIS uz 80 USD/EUR? :D
Spėju jau mažiau jis tau bepatinka :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau imti su kompaktu versija ir ramu, nereiks paskui gailėtis. Naudojant kompaktus tikrai pigiau gaunasi žaidimai, čia kas prekiauja tas supras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau bigbox atkuto 1:1 kainą padarė :D Bet standart versija tikrai labiau apsimoka, nes su laiku iš žmonių gali pigiau nusipirkti, nei digital versijoj ir tik iš ps store pirkti galėsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.