scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Aš manau digital versija imsu, bet dar neskubėsu, nes manau reikia dar palaukti pora metu kol išvažiuos, o digital imsiu dėl to kad jau dabar gali pirkti žaidimus iš psn store. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia preorderius isslave, tai jau tie visi turi, kai iseis realiai maau bus prieinama normaliai, tik dar nera del ko imt kaip ir . del wow ps5 zaidimu , kur jie ? palauksim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai aktualu imti PS5 dabar ir planuoju imti ant švenčių, kadangi pc mano ne iš geriausiu, tad geiminsiu kas domina ant PS5 viską.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 7 valandas, kybartai parašė:

Visi po 600 ispardave isparduos baitukas ir po 700 :D uk isvis jau niekas nebeturi, per valanda viska isslave :D

gameroom zadejo gaut po 600 dar ,jei ne,po naujako ramiai nuspirksiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar cia kas nors is esanciu uzssisake is gameroom ar is big box? Nes kiek maciau, kad net nebuvo pradeje pardavineti, pastoviai buvo isparduota.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 1 valandą, Giovanni parašė:

Ar cia kas nors is esanciu uzssisake is gameroom ar is big box? Nes kiek maciau, kad net nebuvo pradeje pardavineti, pastoviai buvo isparduota.

Is gameroom preorderinau. Isparduota buvo per 10-15 minuciu, kai tik paleido.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 18 minučių, Shadee parašė:

Is gameroom preorderinau. Isparduota buvo per 10-15 minuciu, kai tik paleido.

O kelinta valanda jie buvo paleide, bet greiciauiai tik gameroom, ne tikrai nei technorama nei varle.lt nei big box nebuvau mates , kad butu paleide preorderi, nors sekiau vakar nuo pat 7 ryto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gameroom'as ~100 vnt. gavę buvo, nespėjau pagriebt ? dabar sako gaus prieš išleidimą arba gruodžio vidurį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, Giovanni parašė:

O kelinta valanda jie buvo paleide, bet greiciauiai tik gameroom, ne tikrai nei technorama nei varle.lt nei big box nebuvau mates , kad butu paleide preorderi, nors sekiau vakar nuo pat 7 ryto.

Spejau paimt dar apie 11:10 - 11:25. Zinau tik tiek kad jau 11:30 nebebuvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 17 valandų, Džekeris parašė:

Man tai aktualu imti PS5 dabar ir planuoju imti ant švenčių, kadangi pc mano ne iš geriausiu, tad geiminsiu kas domina ant PS5 viską.

ir ko tam netiks jau PS4 ant svenciu ? kad nera dar tu zaidimu normaliu kurie iseis iskarto. nematau ka lost kol kas. plius dar beveik viskas iseis ir ant ps4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekad nepirkau daikto jam pasirodzius. Todel is sono man kartais sunku suprasti kitu nora tureti is kart. :)  Bet cia kiekvienam spresti pagal savo norus. Kitas dalykas, PS5 verta tureti vien del tu zaidimu kurie atkeliaus su Pliusu. Jeigu pateikta informacija atitinka realybe, ir tie zaidimai pateks su Pliuso uzsisakymu, kodel gi ne? ypac kas nezaides tu zaidimu is listo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 38 minutes, scalman parašė:

ir ko tam netiks jau PS4 ant svenciu ? kad nera dar tu zaidimu normaliu kurie iseis iskarto. nematau ka lost kol kas. plius dar beveik viskas iseis ir ant ps4

PS4 turiu, o kaip @Magnitas ir minėjo PS+ turėtojai gaus  PS Plus Collection jeigu neklystu ~18 žaidimų iškart free aišku dauguma iš to list'o turiu bet koks Days Gone kurį norėjosi išmėginti bet atbaidė review bus proga išmėginti ir visiškai nemokamai. 

Cyberpunk 2077 planavau imti ant PS4, dabar imsiu ant PS5 lošiu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 38 minutes, Magnitas parašė:

Niekad nepirkau daikto jam pasirodzius. Todel is sono man kartais sunku suprasti kitu nora tureti is kart. :)  Bet cia kiekvienam spresti pagal savo norus. Kitas dalykas, PS5 verta tureti vien del tu zaidimu kurie atkeliaus su Pliusu. Jeigu pateikta informacija atitinka realybe, ir tie zaidimai pateks su Pliuso uzsisakymu, kodel gi ne? ypac kas nezaides tu zaidimu is listo.

Daug tokiu kaip aš, kurie pardavė ps4 ki išleidimo.

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku galima ji imt tik del to kad paziuret i loadingus trumpus ir siaip gal pagerintus kiek ps4 zaidimus. cia kas turi atliekamu euru. as po vasaros intensyvios jau nelabai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš valandą, Džekeris parašė:

PS4 turiu, o kaip @Magnitas ir minėjo PS+ turėtojai gaus  PS Plus Collection jeigu neklystu ~18 žaidimų iškart free aišku dauguma iš to list'o turiu bet koks Days Gone kurį norėjosi išmėginti bet atbaidė review bus proga išmėginti ir visiškai nemokamai. 

Cyberpunk 2077 planavau imti ant PS4, dabar imsiu ant PS5 lošiu 

Mano mintys tokios pat days gone nepirkau del prastu review dabar bus galima uz dyka palosti dar persona 5 norejos isbandyti, daugiau dauguma kaip ir turimi, bet tuo paciu cyberpunkas iseina spiderman tai praktiskai sitie du zaidimai jau mane nuperka ir load greitesni ir pultelis naujas vistiek privalumu daugiau negu ps4 plius cyberpunk gaus ir update po nauju metu, tai realiai bus next gen,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.