Impaler

Labiausiai "išprievartauta" daina

Rekomenduojami pranešimai

Perskaitęs šį pranešimą pažiūrėjau dar iš kitos pusės ir sukūriau dar atskirą temą:
 

O ju dainai "move on baby" galiu daug repeat daryt =}

 

Ar pamenate, ar kada esate klausę, kokią vieną dainą, kurią klausėt rekordinį kiekį kartų ant repeat'o? Kol nuo jos pykinti pradėjo.. ar ji vis tiek liko geru gabalu? :D
 

Aš turiu konkretų atvejį, kai Linkin' Park - Forgotten leidau 4 dienas ant 'repeat'o". Gryžti po pamokų ir ... Galiu pasakyti, kad specialiai tos dainos nebeklausau, bet kai pasitaiko fone išgirst, tai super. :sweet:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai dazniausia buna taip, kad "prievartaujama" daina galiu klausyti visa para. Ir labai gaila istikro kai diena baigiasi, reikia eiti miegoti, o kita diena ji jau neveza. Kartais bandau tokia strategija atklausyti ne tiek daug tai ir kita diena ji veza. Bet vistiek po to tas :omg: dingsta kazkur.

 

Geros kokybes neradau, bet kai pamaciau sita tema tai sove i galva 7s. 20e. Kempinuko placekelnio serija. :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesugebu klausyt tos pačios dainos ant repeat ilgiau nei 2-3 kartus, tad išprievartauti būna albumai :D

(Yra šitas video originalo kokybe vimeo.com)

Šiuo metu šitas albumas sukasi jau n kartų. Iš pradžių spotify, vėliau draugas padovanojo diską. Nerealiai sueina mašinoj klausyt susidėjus padorią garso aparatūrą.

Ir šeip, Daft Punk beveik viskas perklausyta daug kartų, užkabino vos tik paragavus :D

 

Kitas albumas negaunantis poilsio

 

 

O tokios vienos dainos, kurios visada galėčiau klausyt neturiu, vis kažkas naujo rotuoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1 vieta Cappella-move on baby- belekiek repeat ir po dvieju desimtmeciu neatsibosta.kazkodel.

2 vieta 2unlimited-let the beat control your body- atsibosdavo ,bet po kokiu metu vel kabina.93 ar 94 pirma kart pamacius ju klipa ir daina,labai lipo gabalas. Klipe gimnastikos kieti elementai, garso koloneliu siena,bicas kietai repuoja ir hanteli kilnoja :D ir vokalistė lb hot =)

3 vieta Flo Rida- whistle. Sita daina grynai perdege man,ir jos net nebetraukia klausyt kaip anksciau.o kai ji tik pasirode tai ir masinoj,draugu masinoj,telefone, kompe,mp3 grotuve ji buvo pas mane,ir igriso po kokio pusmecio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, tuos senus is 90 kartais paklausau.. :)

Gal net dazniau negu kartais.. :) O del isprievartautu dainu tai as ko gero geriausius "the prodigy" gabalus esu perklauses virs simto kartu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors offtopinam, bet ta proga, kad pradėjo eit kalba apie 90s eurodance stilių, tai pamenu aš dariau savo 29 gimtadienį vien su 90s muzika (28 su 80s) ir gavosi labai geras pilnas nostalgijos tūsas. Chebrai prieš tai dar online playlist'ą padariau apšilimui, kad žinotų ko tikėtis: http://90.plm.lt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors offtopinam, bet ta proga, kad pradėjo eit kalba apie 90s eurodance stilių, tai pamenu aš dariau savo 29 gimtadienį vien su 90s muzika (28 su 80s) ir gavosi labai geras pilnas nostalgijos tūsas. Chebrai prieš tai dar online playlist'ą padariau apšilimui, kad žinotų ko tikėtis: http://90.plm.lt :D

 

Na ivairus pasnekesiai apie muzika xD geras playlist ir invite :o per Ps4 nekrauna dainu is jo, per laptop chekinsiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesenai, besiklausydamas Scooter - No Fate, sau uždaviau klausimą. Jeigu atsitiktų taip jog gyvenime leistų pasirinkti vieną dainą kuria galėtum klausyti kiek nori, o kitų nebegalėtum girdėti, kokia tai daina būtų. Tai daug galvoti ir neteko, nes tai ir būtų Scooter - No Fate. Jau 6 metai kaip gyvenu su ja, netgi ringtonas ant mobilkės toks pat. Ji niekad neatsibosta ir visada veža. O šiaip kai randu kokią labai patinkančią dainą tai visą dieną ant repeat galiu varyt, bet po kelių savaičių tiesiog įprasta paviršutiniškai patinkančia daina pasidaro, o po kelių mėnesių jau skipinu playliste.

***inserts it feels so good meme***

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Damn jus cia panostalginot :D dar turiu kasetes tu laiku vienoj vietoj, daug ka irgi klausiau "Eurodance" :D

O jei tai taip pagalvojus ka daugiausiai "isprievartaves" tai ne tokia linksma, bet ziauriai/daugiausiai atklausyta.

Tuo metu jokiu klipu neturejau, tik kruvos mp3'shkiu, begales repo ir kiek beklausiau sitas labiausiai uzstrigo:

 

Atiduodu duokle ir Lietuvai, labiausiai "isprievartautas" lietuviskas gabalas (lt muzikos nedaug klausiau):

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man galioja tokia taisyklė - jeigu nori, kad nuo dainos pykintų, nusistatyk ją kaip ringtonas ar žadintuvo melodija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu mėnesiais kasdien repeate klausyti ir ji nenusibosta. Kogero mano labiausiai repeatinta daina. Daina su kuria užsikabinau ant David Bowie muzikos. "My mama said, to get things done, you'd better not mess with Major Tom"  :(

 

 

Redagavo Mldc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu tokios mados ??? 

Nebent begerdams paskutiniu metu per youtube ką pakartoju ?? Bet tai 2 - 3 kartus max

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.