MatthewOj

Naujas kompiuteris

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, aš nusprendžiau susidėti naują žaidimų kompiuterį, bet nežinau kas su kuo dera... Mano biudžetas 800 euru ir norėčiau, kad GPU būtų Nvidia gtx 1060 ( arba geriau)

 

Kas galėtų kažka sumesti būčiau labai dėkingas.

 

Taip pat man jau sudėjo vienas draugas : https://de.pcpartpicker.com/list/rHMCGG   įvertinkite ir šį.

 

Dėkoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, aš nusprendžiau susidėti naują žaidimų kompiuterį, bet nežinau kas su kuo dera... Mano biudžetas 800 euru ir norėčiau, kad GPU būtų Nvidia gtx 1060 ( arba geriau)

 

Kas galėtų kažka sumesti būčiau labai dėkingas.

 

Taip pat man jau sudėjo vienas draugas : https://de.pcpartpicker.com/list/rHMCGG   įvertinkite ir šį.

 

Dėkoju.

Puse velnio surinko bet maitblokio galingesnio ir daugiau ram reiktu jau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maitblokis ok, bet vaizduskes kaina nesamone, geriau is skelbiu.lt 1060 6gb paimk ir bus ciki piki. sutaupysi ~250e uz kuriuos galesi ps4 nusipirkt ir bus geresnis variantas zaisti ne piratinius zaidimus  :D

pas mane kaip tik lygiai toks pats gtx 1060 6gb armor metosi, tai galiu pasakyti nevertas tokios kainos, dar turiu kelis rx 580 tai galiu pasakyti jog armor serija pati blogiausia - pucia ora amzinai, net jei ir nezaidi. cia laimi sapphire ir xfx su isjunginejamais ausintuvais.

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip ir SSD jau reiktu vietoj HDD. Bent jau man atrode nera skirtumo, bet naudojant jauciasi ir labai. Aisku gal cia dar nuo zmogaus priklauso ir kaip jam tie krovimaisi patinka ar nepatinka


Maitblokis ok, bet vaizduskes kaina nesamone, geriau is skelbiu.lt 1060 6gb paimk ir bus ciki piki. sutaupysi ~250e uz kuriuos galesi ps4 nusipirkt ir bus geresnis variantas zaisti ne piratinius zaidimus  :D

pas mane kaip tik lygiai toks pats gtx 1060 6gb armor metosi, tai galiu pasakyti nevertas tokios kainos, dar turiu kelis rx 580 tai galiu pasakyti jog armor serija pati blogiausia - pucia ora amzinai, net jei ir nezaidi. cia laimi sapphire ir xfx su isjunginejamais ausintuvais.

Cia as krepsiuosi kaip treciuoju asmeniu, bet jums sekasi su pirkimais is skelbimu, lietuviai. :D As niekad nepirkau is kito zmogaus kazka. Na, PS3 pirkau is UK, bet gavau kaip nauja, kai reikejo versijos del piratavimo. Bet pirkti is lietuvio niekad nesinorejo. Aisku ne visi tokie, bet.. Gal tik man sekasi ant tokiu papulti. Cia turbut jau nuo tu laiku kai lietuviai pradejo pardavineti masinas ale be defektu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip ir SSD jau reiktu vietoj HDD. Bent jau man atrode nera skirtumo, bet naudojant jauciasi ir labai. Aisku gal cia dar nuo zmogaus priklauso ir kaip jam tie krovimaisi patinka ar nepatinka

Cia as krepsiuosi kaip treciuoju asmeniu, bet jums sekasi su pirkimais is skelbimu, lietuviai. :D As niekad nepirkau is kito zmogaus kazka. Na, PS3 pirkau is UK, bet gavau kaip nauja, kai reikejo versijos del piratavimo. Bet pirkti is lietuvio niekad nesinorejo. Aisku ne visi tokie, bet.. Gal tik man sekasi ant tokiu papulti. Cia turbut jau nuo tu laiku kai lietuviai pradejo pardavineti masinas ale be defektu.

Ant vaizduskes nelabai nuslepsi defektu, jei neduoda patestuoti - viskas aisku, gali net nesivarginti. Bet masina galiu lengvai masina nulipdyti be defektu :) Tiesa, sunku padaryti kad tie defektai lygiai po 6 men islystu.

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant vaizduskes nelabai nuslepsi defektu, jei neduoda patestuoti - viskas aisku, gali net nesivarginti. Bet masina galiu lengvai masina nulipdyti be defektu :) Tiesa, sunku padaryti kad tie defektai lygiai po 6 men islystu.

Na, neveltui auksarankiai. :) Cia kazkur buvo rasyta, kad lietuviai is dvieju masinu modeliu viena nulipde. :D tai ka cia ir kalbeti. O siaip tai jo. Jeigu jau pirkti per skelbimus tai reikia gauti prekes testa. Aisku ne ant visko galima patestuoti ir sakykime tiketis, kad preke nesuges po savaites. Bet.. yra tam tikros rizikos.

 

Pamenu savo PS2 zaidimu pardavinejimo laikus tai as buvau saziningas. Niekad nesiunciau, ypac pastu, zmogui blogos prekes. Visada stengdavausi apipasakoti pliusus ir minusus. Bet aisku ne visur taip sekasi. Zmones skirtingi. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, aš nusprendžiau susidėti naują žaidimų kompiuterį, bet nežinau kas su kuo dera... Mano biudžetas 800 euru ir norėčiau, kad GPU būtų Nvidia gtx 1060 ( arba geriau)

 

Kas galėtų kažka sumesti būčiau labai dėkingas.

 

Taip pat man jau sudėjo vienas draugas : https://de.pcpartpicker.com/list/rHMCGG   įvertinkite ir šį.

 

Dėkoju.

 

Ar galėtumėte kas "pataisyt" tą sąrašą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galėtumėte kas "pataisyt" tą sąrašą?

Nereikia nieko net taisyt, tik gpu isbrauk ir imk is skelbimu :) tik kam tau tas skyscio ausintuvas :D fx 8530 laikai senu seniausiai praejo.

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.