nesantaika

Serialų rekomendacijos

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Kurį laiką nieko nežiūrėjau, nes laukiau kol prikurs naujų serialų. Tai gal kažkas naujo/gero jau išėjo, ką vertėtų binge-watchinti? Chernobylio nesiūlyt, jau mačiau (10/10). Visokių Stranger Things irgi, mačiau bet nelabai patiko. 

Pats nuo savęs labai rekomenduoju Mindhunter, Dark, Hannibal, Black Sails, Ozark, The OA, Maniac. Taip pat pasidalinkit, kokią platformą naudojat būtent serialų streaminimui? Nes mano visi išvartindi serialai buvo Netflixe, bet ten naujų vertų dėmesio įdeda gan retai. Kažkaip pastebėjau jie labiau koncentruojas į kiekį, o ne kokybė. Tai gal pasiūlysit kokią kitą platformą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar atradau Justified  seriala, uzkabino . Koki 60 proc veiksmas, 10 proc plepalu ir 30 proc komedijos sudaro, sakyciau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu nebent tik senus parekomenduoti, tokius kaip "The Wire", "Sopranos". :D Ai dar "Black Mirror" visai nk, tik ka zn kokiose platformose jie streaminami, niekad tokiais fuflais nesinaudojau. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar pagalvojus, mano mėgstamiausiu serialu tikriausiai nominuočiau THE LEFTOVERS. Šiurpuliukai kiekvienos serijos metu. Daug simbolizmo, WTF momentu, labai gilus. Tobulas soundtrack, nuostabi vaidyba.

 

Dar iš tų kuriuos priskirčiau prie favorites:

* The Office (US) - geriausias comedy serialas.

* Game of Thrones - savaime suprantama.

* This is Us - geriausia drama, verkiu po kiekvienos serijos. Vaidyba aukščiausio lygio.

* Black Mirror - kiekviena serija tai mini filmas apie tai, kaip tam tikra dabartinė ar ateities technologija gali paveikti mūsų gyvenimus ir santykius. Išsižiojęs visada žiūriu.

* Fargo - lėtai besivystanti istorija, bet po kelių serijų tiesiog binge watch prasideda visą naktį.

* 13 Reasons Why - per dieną irgi viską pažiūrėjau, nes kai įsitrauki, tai negali sustoti, nes tikrai įdomu.

* Sex Education - visai smagus, tikrai neprailgo. Vertas dėmesio.

* The Killing - geras buvo, su savotikška tamsia atmosfera, iki galo nesupranti kas žudikas.

 

Tiek atsiminiau. Net vėl The Leftovers užsimaniau peržiūrėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes mano visi išvartindi serialai buvo Netflixe. Kažkaip pastebėjau jie labiau koncentruojas į kiekį, o ne kokybė. Tai gal pasiūlysit kokią kitą platformą?

 

Nesutikčiau. Netflix'o (Originals) turinys visiškai orientotas į kokybe.  Narcos, The Last Kingdom, Marvel(Jessica Jones, Daredevil, The Punisher, Iron Fist, Luke Cage) Atlered Carbon,  Homeland, Sons of Anarchy, The 100. Netflix'e nebėra, bet man asmeniškai numeris vienas The Shield, Southland. Bandyk amazon streamo flatforma. Nedaug liko matysim Disney+, Apple+ ar kaip ten vadinasi.

* 13 Reasons Why - per dieną irgi viską pažiūrėjau, nes kai įsitrauki, tai negali sustoti, nes tikrai įdomu.

 

Nu prisipažink depresinės nuotaikos nebuvo?  :)  Tris dienas kaip zombis darbe buvau, nuo mergaitiško serialo. Dar nepažiūrėjau antro sezono, kokius metus netflix'o dėl laiko trūkumo atsisakes, o vis man siunčia tuos nemokamus mėnesinius pasiūlymus į email'a, nėra noro aktyvuoti. Reikės kada čia surinkti keturių žmonių komanda ant vieno account'o, po tris eurus mokėt kiekvienam ir negaila tada būtų keleta kartų į mėnesi prisijunkt. Dabar taip moku už F1 TV ir p*, kad tik tris kartus prisijungiu per mėnesį.  :acc:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu dar nematei, tai labai rekomenduoju Fargo. Manau pats geriausias serialas, geresnis ir už Černobilį. Jau labai ilgai laukiu naujo sezono. Dar Peaky Blinders ir Alias Grace man patiko, abu serialai istorinės dramos. Dėl paltformų tai pats kurį laiko jau nesinaudoju Netflixu, nes nieko neįkelia verto dėmesio. Tai dabar perėjau prie HBO serialų streminimo per telia https://www.telia.lt/privatiems/televizija/ismanioji/videonuoma/hbo, kadangi ieškojau kur pažiūrėt True Detective naują sezoną. Tai kolkas esu patekintas, nes HBO turi tikrai gerų serialų, kiekiu nepalyginsi su kokiu Netflixu, bet jie ir orientuojasi labiau į didelius projektus, tad ir turi mažesnį pasirinkimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.