GuMa

Steam informacija

Rekomenduojami pranešimai

Aš už kito acc tikrai nemokėčiau.... Man skaitmeninės žaidimo versijos neturi vertės, nebent ant steam galima persikelti į savo acc? Žinau ne į temą aš tik norėjau labai išreikšti savo nuomonę.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir skaitmeniniai beverciai, nesuprantu tu kurie nesamoningas kainas praso uz savo padroztus xboxus vien del to jog yra keli parsisiusti zaidimukai ant ju paciu accountu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja nezinau kokia verte parduodant, bet for fun gali pasitikrint per Steam Calculator kiek tavo acc library vertas. Mano pvz su 1258 games: https://steamdb.info/calculator/76561198006430916/?cc=eu

 

Prisidesiu ir as, kad ir kiek turiu geimu, vistiek nepalyginsi su geimu diske, dezutej, virseliais, manualu ir extrom.. daug maloniau turet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip, pilnai sutinku, kad maloniau diska su dezute turet. Na, bet bent jau ant pc praejo disku laikai ir asmeniskai patogiau kai viskas vienoje vietoje yra. Kaip bebutu ant ps lieku tarp disku, kol yra galimybe ir pasiliksiu prie ju. Taip pat steam turi irgi isliekamaja verte, todel ir paklausiau kainos, nors ir neplanuoju parduot, vistiek smalsumas padare savo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.