mantukis5000

PS3 problema

Rekomenduojami pranešimai

Žodžiu taip. Pirkau naudotą PS3 Super Slim iš eBay (UK). Tikslus modelis CECH-4003C. Neįsijungia. Spaudžiant kartą įsijungia raudona lemputė ir šviečia, paspaudžiant antrą kartą įsijungia žalia lemputė ir po 2-3 sekundžių lemputė užgęsta. Kol dega žalia lemputė ventiliatorius sukasi nevisuomet. Nėra vaizdo televizoriuje. Apart dulkių ir kitų nešvarumų konsolės elektronika atrodo sveika. PSU irgi atrodo sveikas. Kai dega žalia lemputė, tai multimetras rodo 12,03V ant pagrindinio kištuko (ne 4 pin). Kas čia galėtų būti?

 

PS: Ant pagrindinės plokštės yra beterija tokia kaip kompiuteriuose BIOS'o būna, už ką ji atsakinga konsolėje?

 

PS 2: Chip'as kur ant viršaus parašyta Sony Computer Entertainment Inc. lyg ir daug kaista. Ant apsauginio metalo matosi parudimas toje vietoje. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O geltona lemputė būna , kad užsidega? Nes jei taip -"ylod"

Aš galiu klysti, bet man panašu jog CPU atsilitaves ar atšokes gali būti.

Redagavo Luigi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A.t.a. jam, gali nesti i taisykla, bet apsimokiau nauja pirkt. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O geltona lemputė būna , kad užsidega? Nes jei taip -"ylod"

Aš galiu klysti, bet man panašu jog CPU atsilitaves ar atšokes gali būti.

Ne, tik žalia (įjungiant) arba raudona (idle). 

 

Kiek žinau tai Super Slim'ai lyg ir negesdavo taip dažnai dėl YLoD. Kai jis atkeliavo, tai dėžė buvo derokai apdaužyta ir suplyšus. Pati konsolė iš išorės neatrodo tragiškai, tik tiek, kad vienas plastikas viršuje buvo pusiau atšokęs. Tai velnias ten žino kas jam per siuntimą buvo padaryta.

 

Aš dar pažiūrėjau į plokštę ir tikrai nesimato jokių kaitimo ženklų. Nėra rudų ar apsilydžiusių vietų. Tai gal ir nėra perkaitęs. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaitimo nesimatys realiai, aplamai tik viena sena ps3 fat maciau apsilydziusi, o siaip esu tikrines visa kalna sugedusiu ps3, tai galiu pasakyti jog cia is akies ir maigymo nieko nepesi, reikia multimetru individualius chipus tikrinti kur trumpina, ir perlituoti trumpinancius :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaitimo nesimatys realiai, aplamai tik viena sena ps3 fat maciau apsilydziusi, o siaip esu tikrines visa kalna sugedusiu ps3, tai galiu pasakyti jog cia is akies ir maigymo nieko nepesi, reikia multimetru individualius chipus tikrinti kur trumpina, ir perlituoti trumpinancius :D

Jau kaip suprantu namie to padaryti nepavyktų be jokios specialios įrangos. Kiek daugmaž tokie darbai kainuoja?

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau kaip suprantu namie to padaryti nepavyktų be jokios specialios įrangos. Kiek daugmaž tokie darbai kainuoja?

 

nezinau, bet kiek pamenu, taisyklose vien uz lazeri 30e uzsikosedavo, tai cia turbut prasys ps3 kainos, bet geriau individualiai artimiausioms taisykloms paskambink, labiau nuo miesto priklauso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas tau cia ka patars, nesk tu ji pas ka nors kas kazkiek apie tai sharina ir pasakys tau ka toliau daryt ar i koki siukslyna mest

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas tau cia ka patars, nesk tu ji pas ka nors kas kazkiek apie tai sharina ir pasakys tau ka toliau daryt ar i koki siukslyna mest

Ne į temą

Net ir žaliam kaip ir akivaizdu, kad forumas su pavadinimu Playmanija ir kalnu nuotrauku su visokiom Segom, zilitonais, SNESais, PS1ais kur žmonės rašo kad patys taisosi ir iš esmės gerbia žaidimų hardware yra kaip ir tinkama vieta klausti tokių dalykų.

 

Juo labiau konsolė iš eBay'aus, gi galima ir pirkėjui grąžinti. Jeigu bėda smulki ir nebrangi pataisyti, tai gali būti verta ir susitaisyti. Tai kalbos apie šiukšlynus turėtų baigtis

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau buciau rades nete kaip pasiziuret kazka pasibandyt jei nebuciau ne karto jo ardes. Bet jei turi koki pazystama elektronscika nesk pirma jam.

Tiesiog daug greiciau galima rast kazkokia iseiti nei cia laukt atsakymo kazkiek laiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jau buciau rades nete kaip pasiziuret kazka pasibandyt jei nebuciau ne karto jo ardes. Bet jei turi koki pazystama elektronscika nesk pirma jam.

Tiesiog daug greiciau galima rast kazkokia iseiti nei cia laukt atsakymo kazkiek laiko.

Aš jau pabandžiau įvairius standartinius troubleshoot'ingo dalykus nuveik nu ir nieko nepešiau. O šiaip tai laikas man nebėda ir atsakymas jau buvo (greičiausia pagrindinė plokštė).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zilitone keli chipai, no braineris kaip ir amigoje, tuo tarpu ps3 yra visiskai kitas lygis, palyginai b su pirstu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zilitone keli chipai, no braineris kaip ir amigoje, tuo tarpu ps3 yra visiskai kitas lygis, palyginai b su pirstu. :)

Visvien esmė tai noras susitvarkyti tai ką turi, o ne kaitalioti tol kos atsiras veikianti konsolė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.