Impaler

Kažkas negerai po atnaujinimo? Praneškite apie pastebėtas klaidas

Rekomenduojami pranešimai

Sarsalas del to kilo, kad dabar youtube langas vel per visa langa eina. Va tas man labiau nepatiko negu platus vaizdas saito. :)

516b8d923671.png

p.s. Kodel nuotraukas atidaro nebe playmanijos lange?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai nesugalvoju kaip ta padaryti, nes tie, kurių ekrano plotis talpina toj eilėje 4 žaidimus. Tada jiem 8 rodys per 2 eiles. O to aš nenoriu. Nežinau dar kokiu būdu dabar spręsti tai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, Impaler parašė:

Matai nesugalvoju kaip ta padaryti, nes tie, kurių ekrano plotis talpina toj eilėje 4 žaidimus. Tada jiem 8 rodys per 2 eiles. O to aš nenoriu. Nežinau dar kokiu būdu dabar spręsti tai.

O jei daryt 4 columns'us, juose fotkes daryt fiksuoto dydžio, principas kaip bootsrap'o "col-sm-3"? Tai būtų pilno pločio ir gražiai prisitaikytų prie ekrano dydžio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, Magnitas parašė:

Del sito pritarciau ?

dzo plm.PNG

Deja, agree.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2019-12-02 13:17, Magnitas parašė:

Del sito pritarciau ?

dzo plm.PNG

Taip, tiesa. Kartais net "pasiduodi" be'scroll'indamas per foruma ir landziodamas. Forumo scale jau neblogai, tik tereikia at'zoomint iki 90%. Bei redaguot be html kodu pvz "Apie mane" gaunas betvarke, neturetu but tiek vargo norint pasidatyt pagal save kaip turetu atrodyti.

Edit: Reiketu pervadinti "ITERPTI PRIEDA>Iterpti nuoroda i nuotrauka", cia yra iterpimas fotkes is url, labiau "Iterpti nuotrauka is nuorodos". O maniau net nera galimybes imest foto is url :D

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar yra galimybė redaguoti senus blogo įrašus? Daugumos paveiksliukų neberodo, tai norėjau patvarkyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm pildziau profilio info,ir paraso vistiek nerodo mano postuose. Kazka praleidau,gal veliau veiks ta funkcija?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mobilioje versijoje parašas nerodomas. Pasakysiu tiek ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nežinau ar čia taip turi būti, ar čia po rolių keitimo taip pasidarė ir man dabar tai nepriklauso, bet praradau vieną funkciją, kurią turėjau nuo pat užsiregistravimo. Nematau, kas palaikino kieno nors postus. Kažkaip trūksta šito dalyko ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Mldc taip turi būti, čia ne klaida. Priklausomų grupė nemato kas jai davė rep. Mato sekanti grupė į kurią gali pakilti - Maniakai. Linkiu patekti į ją, nesėkmės ar nenoro atveju yra VIP / VIP+ grupės ;)

Tau reiktų pažiūrėti čia https://www.playmanija.lt/nariu-grupes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba,

Nera arba neradau kaip redaguoti pranesimo is mobiliosios versijos. ?

 

P.S

Nors va po situo postu Redaguoti galimybe yra, o kitoje temoje(mano sukurtoje) jau negaliu redaguoti pranesimo...

Redagavo bigisk
Update

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@bigisk nes nariai negali redaguoti savo turinio neribotą laiką. Pažiūrėk info Kiek laiko praėjus po patalpinimo gali redaguoti savo turinį.

Jeigu kažką konkretaus nori pakoreguoti, pasinaudok pranešti apie pranešimą ir komentaruose parašyk ką nori pakeist, moderatoriai padės.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.