suY

Patapon

Rekomenduojami pranešimai

b***** neina man to pacio pirmo drakono nugalet kur gauni zemelapi ir eini nauju vietu ieskot. jsi suvalgo mano visus karius man neina atsigint. patarkit ka daryt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad as nuzhudau senus, o tada gamint galiu TOKIUS PACIUS levus ( pvz po 80kajino ), o noru krutu su ausim ir oranzhiniu :D

o patart del drakono nuzhudymo - astatyk po 6 visu kariu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad su orandzinem ausim pasistatyt tai turi geresniu materialu gaut. paspaudinek L iki galo ten toks medis bus ir pataponas duosi jam mesos tada ten reikes papust duda pagal ta meti ir kris tau geresnes tos sakeles ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a, tai tipo kai tik atsiranda materialai tada atsiranda ir galimybe? nors man rodos turiu as tu materialu :D na zhodziu ishaishkinsiu parashysiu kaip ten yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pvz yra paprasta sakele ir su ziedais arba malku kruva kai nori upgreidintus ietininkus nuo tuos uz 80 pasigamint spaudi x ir tada spaudi ne reborn ar kaip ten :lol: o ant sakeles uzvedi ir pasirenki su gelytem ar kitoki. tikiuosi supratai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant burio paspaudi /\ ir po to parinkes kari spaudi select ir confirmini. viskas gi ant ekrano parashyta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant burio paspaudi /\ ir po to parinkes kari spaudi select ir confirmini. viskas gi ant ekrano parashyta

Taip, skaityt moku ir /\ yra equip, tai reiškia ne naujus karius, tik jų tobulinimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eini i medziokles lygi ten prie stulpo spaudineji ;) ;) ;) ;) ,tu gausi daikta tada atsidarys naujas lvl kuri perejus gausi lietaus stebukla ji isidesi i ta rutuli rikiuojant armija,o toliau paaiskins ka reikia daryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidima ka tik praejau!! Ar as pirmas toks greituolis!? :o))) (irodymas: paskutinis Bossas labai idomus, nes jis turi dvi isvaizdas xdd)

 

Nu neimanoma forto pereiti ir su katapulta.

Dabar klausyk. Mano manymu tai pats sunkiuosias lygis. Tu tik nepasiduok. Pasidaryk visus kareivelius kiek tik imanoma stiprius. Tada neik su katapultu per arti prie forto. Pastatyk ji atokiau ir varyk attack daina. Jis tada vistiek saudys. Kai suvarysi tuos spyglius, kur ant galvos krenta, eik su kariais arciau forto ir varyk FEVER attaka kiek tik pajegi. Is vis, as vien tik su FEVER is praejau, nes kitaip be sancu.

Iki.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip kaip gauti, grindinti, pereiti medziokles dafiga kartu kad gauti daug kajin, po to ilgai zhaisti su mountain giant'u ir tt kad gauti jo draugu, tada padaryti dar sriubos ahujennos kad healtho daugiau butu ir voila :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.