blindside

Baroque

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Taigi, štai čia naujasis ATLUS darbas pavadinimu Baroque, kaip visiems jau žinoma ATLUS garsėja keistų žaidimų išleidimų, kurie tikrai skiriasi nuo paprastų RPG formulių kaip: Kaimo bernas --> išeina į pasaulį --> išgelbėja pasaulį.

ATLUS tikrai kitaip yra.

Žaidime valdysite save ir turėsite iėję į bokštą Shinketou, nueiti į patį žemiausią bokšto aukštą. Taigi tiems kurie yra žaidę Persona 3 jau kyla vienas panašumas: per Persona reikėjo per Tartarus lipti į viršų, o čia į apačią.

Pirmą kartą Baroque atsirado 1998 metų Sega Saturne.

O dabar jau išeis ant PS2 ir Wii Kovo 18 dieną.

 

Traileris:

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog myliu Atlus darbus , Persona ir Shin Megami Tensei serijos mano megstamiausios , jie vieni is nedaugeliu jrpg kureju , kurie islaiko japoniska kalorita zaidimuose , nes kiti jrpg po truputi vakareja. Baroque inriguoja vien savo dark fantasy stiliumi , nezinau kaip ten su gameplay , bent jau atrodo , kad yra action-jrpg. Be to malonu , kad dar yra kuriami jrpg ps2 konsolei , taip ir toliau Atlus.

 

Blindside , aciu uz info

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

No prob.

Mano manymu tikrai geras žaidimas turėtų būti, nes ATLUS visi projektai labai kokybiški, man taip pat, savo "tamsa" patinka jų darbai. Labai patiko, kad pvž Persona žiauriai "anime" buvo, šiaip visi jų darbai "anime" yra, o aš tiesiog myliu anime. :mellow: Na, be ATLUS dar Namco Bandai kuria anime žaidimus bet ne tokius kokybiškus ir ne jrpg.

 

Laukiu nesulaukiu Baroque (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Baroque jau išėjo šiandien (2008.04.08), meskit į trackerį kas galit. Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau vakar išėjo o aš niekur dar nerandu, žmonės darykit kąnors, ieškokit visur. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Neturiu aš pakvietimo, ir jei ir reginčiaus tai net nelaikyčiau to ratio, reik iš kažkur kitur gaut :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkur apie valanda pazaidziau ... Na ir ka ... Jei kas ir kure Baroque , tai ne ta pati grupe zmoniu kurie kure P3 , nes kokybe skiriasi kaip diena ir naktis ;) .Grafika blogesne nei vidutine , veikejo animacija tragiska , gameplay'jus visai nekoks , veikeja valdyti labai nepatogu , taip atrodo kad jis nebegioja , o blaskosi . Juokingai atrodo tas priesu spardymas ir dvieju smugiu rankomis combo ;) . Bet juokingiausiai buvo kai

nusileido angelas ir dave ta stebuklingaji-galingaji ginkla 'Angelic' , na galvojau dabar tai plieksiu , tai plieksiu ... bet pasirodo ir cia kurejai susimove , nu toks pigus lazeriukas , kad nezinau...

Na nebent si zaidima gelbeja istorija , visai nebloga pradzia pasirode , bet daugiau nieko... Nusivyliau ... Nezaisiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkur apie valanda pazaidziau ... Na ir ka ... Jei kas ir kure Baroque , tai ne ta pati grupe zmoniu kurie kure P3 , nes kokybe skiriasi kaip diena ir naktis ;) .Grafika blogesne nei vidutine , veikejo animacija tragiska , gameplay'jus visai nekoks , veikeja valdyti labai nepatogu , taip atrodo kad jis nebegioja , o blaskosi . Juokingai atrodo tas priesu spardymas ir dvieju smugiu rankomis combo ;) . Bet juokingiausiai buvo kai

nusileido angelas ir dave ta stebuklingaji-galingaji ginkla 'Angelic' , na galvojau dabar tai plieksiu , tai plieksiu ... bet pasirodo ir cia kurejai susimove , nu toks pigus lazeriukas , kad nezinau...

Na nebent si zaidima gelbeja istorija , visai nebloga pradzia pasirode , bet daugiau nieko... Nusivyliau ... Nezaisiu :)

sakai taip blogai viskas ?? ;)

nu pameginsim,ar taip jau blogai viskas,aisku kas kam patinka,as tai dar losciau ir losciau tokius kaip shin megami, .//hack , ff jei dar tokiu kas kurtu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar pats siunčiuosi. Žiūrėdamas video kažkaip pastebėjau kad ten 1-2 hit smūgius tedaro ir taip keistokai, bet galvoju gal pažaidžius nieko bus, bet tada Shliuzas apsvaidė visokiais minusais, nu jo kaip JRPG fano nuomonę gerbiu.. tai man atrodo reik mažiau tikėtis iš šio game :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tik isreiskiau savo nuomone , patys pabandykit ir nuspreskit kaip sis zaidimas jums. As isivaizduoju koks ledas tiems kas pirko originalia sio zaidimo versija , ju vietoj nusisauciau :rolleyes:

Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tik isreiskiau savo nuomone , patys pabandykit ir nuspreskit kaip sis zaidimas jums. As isivaizduoju koks ledas tiems kas pirko originalia sio zaidimo versija , ju vietoj nusisauciau :rolleyes:

manau kas ji pirko tai jiem ir patiko,bent jau japonams tai tikrai <_<

juk beveik visi zaidimai suranda savo zaidejus,tai gal ir sitas pvz man patiks,bent jau jei istorija gera tikrai tai man tas labai patinka,megstu geras idomias,susuktas,uzsleptas,netiketas istorijas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm, nu nžn ..jau kai pažaisiu ir savo nuomonę parašysiu, gal man visai patiks, nes aš nesu labai kritiškas geimams.

Ne į temą

To Mirka: Ačiū, kad įmetei Baroque, bet man per užsienietiškus greičiau siunčia. :rolleyes: sry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.