blindside

Baroque

Rekomenduojami pranešimai

o as isirases niekaip nepasileidziu,ir taip jau su dauguma naujai iskeptu ps2 zaidimu buna,seni veikia be problemu,o tik koki nauja isirasau,tai arba isvis neuzkrauna arba is kokio 10 karto paima,diskus keiciau,greicius meginau ivairius rasymo,tas pats :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as isirases niekaip nepasileidziu,ir taip jau su dauguma naujai iskeptu ps2 zaidimu buna,seni veikia be problemu,o tik koki nauja isirasau,tai arba isvis neuzkrauna arba is kokio 10 karto paima,diskus keiciau,greicius meginau ivairius rasymo,tas pats :thumbsup4:

Ne į temą

Tikrai keista , bet manau , kad sioje situacijoje kalti ne diskai ir ne irasymas , gal lazeris ? Nors mano ps2 jau apie 7 metai , bet veikia nepriekaistingai , viena kita zaidima sunkiau nuskaito. Tai taip ir nepavyko palosti Baroque?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš jau palošiau ir jau spėjau pereiti, užtrukau gal apie valandą :thumbsup4: aišku, galima ir kažkaip ilgiau, bet ten labai toks ..sudėtingas ir painus žaidimas, tokio keisto game dar nesu lošęs..

Žaidimas kažkoks vidutiniškas, nesakyčiau kad jis blogumo viršūnėj, grafika man bent jau įtiko..na vertinčiau taip:

 

Įdomumas: 5.0

Žaidimas pradžioje būna tikrai "confusing", nes tada nieko nesupranti išviso..kaip ir kas čia vyksta, bet vėliau truputėlį pažaidi ir va.. jau pereini, mieste yra įvairių žmonių kurie turi problemų.. na kažkaip ..kažkaip gali išvystiti tą istoriją tik nelabai žinau kaip ..tikrai kažkoks "žaidimas rūke".

 

Grafika: 7.2

Niekad nekibau prie grafikos..man jis niekad nedaro įtakos žaidžiant žaidimą..sakyčiau, kad grafika visai gera.. žiūrint iš toli, bet iš arti tai nelabai, tokia akmeninė, movements charakterio tikrai keisti, bet šiaip tai nieko.

 

Muzika/Garsas: 8.2

Na, garsai vidutiniški kaip ir pridera japoniškam RPG, muzika visai nieko, kartais pavaro techno, kartais roko elementų galima rasti, ji tikrai atitinka atmosferą.

 

Siužetas: ?

Na, tikrai negaliu vertinti siužeto, nes po kolkas tik vieną kampą pagavau, kad pagr. charas tipo yra kažkokio žmogaus klonas ir jis kažką labai senai blogo padarė ir visą žmoniją pražudė, tai dabar jis turi atpirkti savo nuodemes nueidamas į kažkokį bokštą ir sunaikindamas kažkokią deivę su "Angelic" ginklu.

(Kai aš nužudžiau Deivę tai pabaiga išvis nieko ypatingo nebuvo, bet kiek žiūrėjau screenus saituose, tai buvo ir tokių vietovių ar video intarpų kurių net nemačiau, čia dedu "?")

 

Išvada: Žaidimas gal ir buvo populiarus japonijoje tačiau tikrai nemanau, kad kitų šalių žmonės per daug susidomės šiuo kūriniu, nes čia tikrai keistas ir mažai galimybių atskleidžiantis žaidimas (negaliu tvirtai teikti, nes nieko daug nepasiekiau). Man asmeniškai kaip JRPG megėjui nelabai patiko šis žaidimas, tad manau, kad kiti ne tokie stiprūs RPG megėjai tikrai nesusidomės šiuo žaidimu. Taškas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tikrai keista , bet manau , kad sioje situacijoje kalti ne diskai ir ne irasymas , gal lazeris ? Nors mano ps2 jau apie 7 metai , bet veikia nepriekaistingai , viena kita zaidima sunkiau nuskaito. Tai taip ir nepavyko palosti Baroque?

tai vat kad negaliu niekaip ismegint ,jau 3 diskus irasiau su skirtingais greiciais,kelis su clonecd,viena su imgburn ir nieko,bet va nzn ar cia lazeris,na kodel tada visi kiti seniau rasyti zaidimai eina puikiausiai,kad ir kokie apdulkeja ar net pabraizyti butu visi seni eina,o va sitie naujai kepti nenori pasileist visai,na taip pat nesenai keptas Persona3 irgi pasileidzia per vargus,vartant konsole,is kokio 5 karto pasileidzia tik,bet va sito tai niekaip nepakuriu,cia toks vaizdas kad kazkas blogai yra su tos pacios pradzios uzkrovimu,nes pats zaidimas tai jau jauciu eitu gerai jei tik pagautu pradzia ta.

krc nzn ka daryt,nes is nuomones naujos pagalvojau kad mane jauciu toks gal ir sudomintu,nes dabar losiu P3 kaip tik

o siaip tai tikrai netikiu kad jrpg galima pereiti per valanda nes juose vien teksto buna na tikrai ne viena valanda skaitymo,o kur dar visa kita

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nori tikėk, nori ne.. ar per valandą perėjau, bet čia toks neįprastas JRPG, čia aišku nėra party ar kokių komedinių momentų, ir per šitą game lentelėm nekalba, ir dažniausiai tiesioginiai pokalbiai būna keisti kaip: "atsiranda kokia mergina ir sako: tu mane įžeidei, seniau buvai kitoks, ir t.t ..o pagr.char tik tyli.. jau galvojau, kad jis nebylys bet ant endingo prakalbo."

Na, gal perėjimu tai nesiskaito, bet kai nužudžiau tą deivę, tai man nerodė jokių titrų ant galo, tiesiog pradėjau iš naujo ir viskas.. nė vieno daikto neturiu ..tik galima išsaugot vieną įmetus į tokį burbulą ir tada pačioj game pradžioj pasiimi.

 

Hm, dabar berašydamas šią žinutę pamačiau FAQ kuriame rašoma:

"This game is an action roguelike. The dungeon is randomly generated every time

you dive into it, including the map layouts, monster types and locations, and

items lying around. It's highly replayable - in fact, that is the main point

of the game. The more you replay the dungeon, the more story is revealed, and

the deeper you can delve."

 

Visdėlto, gal ir paimsiu dar kartą palošti šį game, nes kaip rašė vienas žmogus:

"I think most people could learn to like this sort of game if they gave it a

chance."

 

Šis game daugiau turėtų būti priskirtas ne JRPG, o RTS.

 

EDIT: Va, mat kaip.. Gamespot įvertino Baroque 6.5 balais! Nesitikejau, kad bent tiek gaus..

http://www.gamespot.com/ps2/rpg/baroque/re...ag=tabs;reviews

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip supratau visas zaidimas vyksta tame bokste , net random-generated map'ai siam zaidimui idomumo neprideda , jei nepatiko zaidimas pirma karta , tai nesinores ji zaisti ir antra , jei zaidimas butu idomus gal si schema ir pasiteisintu.Na apzvalgininkais nelabai pasitikiu , o ypac Gamespot , kiekvieno zmogaus nuomone individuali , taipkad ne visi moka neutraliai vertinti. As pvz Baroque duociau nedaugiau 3 balu. Si zaidima palyginciau su Ergheiz , jei kasnors zinot , ten buvo kazkoks panasus , pigus dungeon-crawler'is (beje Square kurybos :) :) ). Mano nuomone Atlus norejo sukurti niuru harcore'ini zaidma , o isejo meslas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu čia jau toks game ir yra, arba LABAI patinka kaip kai kurie žaidėjai vertina, arba labai nepatinka..

Dungeon-crawler jau iš prigimties turi patikti (:

 

Nors man patinka mistika, bei tamsūs žaidimai, tačiau labiau vertinu kai charakteriai būna gyvi, bei originalūs. Tad aš ne prie tų dungeon crawler žaidėjų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tikrai abejoju jei nesi RPG ar Dungeon-crawler fanas, čia jau tikrai sukurtas konkrečiai auditorijai, na ..bet gali pabandyt, nieko neprarasti, tik dvd diską (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as irgi tikrai ne dungeon crawler fanas,sitas geimas pasirode labai prastas,nu sorry ar tik tiek gali parodyt ps2? tikrai ne,ir paziurejus kiek ps2 turi jrpg perliuku tai sitas visai netikes,nei istorijos ,nei grafikos ,kovos visai be rysio,krc nusivyliau,o disku tai visai negaila,nors ir tik ketvirtas diskas pasileido,as aisku neprasau FF XII grafikos lygio bet na niekaip nesuprantu ka jie veike kurdami si zaidima :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ergheiz ? 0 čia jis kartais ne fighting kur gali naudoti klauda ir tifa?bent jau toki ant PS esu žaides bet tiktai ne kokio rpg/action stiliumi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as irgi tikrai ne dungeon crawler fanas,sitas geimas pasirode labai prastas,nu sorry ar tik tiek gali parodyt ps2? tikrai ne,ir paziurejus kiek ps2 turi jrpg perliuku tai sitas visai netikes,nei istorijos ,nei grafikos ,kovos visai be rysio,krc nusivyliau,o disku tai visai negaila,nors ir tik ketvirtas diskas pasileido,as aisku neprasau FF XII grafikos lygio bet na niekaip nesuprantu ka jie veike kurdami si zaidima :lol:

Nu vat, o tiek stengeis.. ar išvis kažkam patiko šis game? ;D

Vienu žodžiu, žmonės, geriau prieš rašydamiesi paskaitykit ką pasakom mes (Atlus fans), nes jei jau mūsų nesužavėjo tai jau nieko nesužavės iš forum.

 

P.S dar žadėjau eit tą Baroque, bet kai dar scalman išdergė tai visai pradingo noras >_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ergheiz ? 0 čia jis kartais ne fighting kur gali naudoti klauda ir tifa?bent jau toki ant PS esu žaides bet tiktai ne kokio rpg/action stiliumi.

Ne į temą

Taip ,tai tas pats Ergheiz. Galima sakyti ten minigame'u zaidimas ir vienas is tu minigame'u yra kazkoks pigus action/rpg , kuri as net sugebejau pereiti :)
Redagavo Shliuzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vat, o tiek stengeis.. ar išvis kažkam patiko šis game? ;D

Vienu žodžiu, žmonės, geriau prieš rašydamiesi paskaitykit ką pasakom mes (Atlus fans), nes jei jau mūsų nesužavėjo tai jau nieko nesužavės iš forum.

 

P.S dar žadėjau eit tą Baroque, bet kai dar scalman išdergė tai visai pradingo noras >_<

patiko sis game? ne niekuom visai,pats blogiausias zaistas mano ps2 geimas jauciu,bet negaila,pamaciau kad yra ir tokiu,na gerai zaidimo stilius man patiktu jei butu 1.gera grafika , 2.idomi istorija,daug intarpu ,pokalbiu

o kitu nuomone niekad nepasitikiu ir nekreipiu demesio ka ten kas raso,nesupykit,nes kiekvienam patinka skirtingi dalykai

pas mane dar kokie 24 ps2 jrpg nezaisti,ir visi tokie geri kokius tik galiu isivaizduoti,tai argi varginciausi del tokio zaidimo kaip sis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neklausiau kuom patiko, o klausiai ar kažkam patiko išvis, bet nevermind (:

Pas mane dar irgi dauuug jrpg nežaistų dar, tad .. tikrai ir pats dabar manau, kad nebegrįšiu prie jo.

 

Mano asmeniškai blogiausias žaistas game yra "Just Cause" ant ps2, kažkoks gta stiliaus, grafika vimdo ir t.t

Bet įskaitant jRPG tai turbūt šis game būtų pats prasčiausias, nors hmm, nelabai jis užneša į jRPG nes jie skiriasi tuom, kad istorija bei charakteriai būna unikalūs, ne kaip paprastam RPG, kur istorija lieva ir charai..

 

Vienu žodžiu nors ATLUS yra jRPG meistrai, bet šis game tikrai manau nėra jRPG, ir turbūt yra pats prasčiausias jų kurtas geimas, nes iki šiol visais žavėjausi. Geriau jau paimkit greit išeisiantį Persona 3: FES.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.