blindside

Tales of Vesperia

Rekomenduojami pranešimai

Neeeee! Nors PS3 turi tokius gerus jRPG kaip Final Fantasy, White Knight Story, Eternal Sonata ir kt. BET Xbox360 turėtojai berods turės taip pat neblogą jRPG savo kolekcijoje. Tai.. Tales of Vesperia.

"Tales" geimai visada buvo geri, tik jie per daug vinguriavo nuo vienos platformos iki kitos, šįkartą nusileido ant Xbox.. grr.

 

Traileris:

 

Tikrai High-Defininition anime žaidimas! Anime! Ech.. gerai atrodo :>

 

Tikiuos bus paskelbtas ir ant PS3. Hehe.

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodo graziai...labai primena Eternal Sonata tiek grafika tiek kova kiek jos cia parodyta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, man tai asmeniškai čia gražiau atrodo chatakteriai, ypač ta mergina rožiniais plaukais, labai "animiškai" atrodo (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jus jauciu sedit su pal konsolem tai jus sio geimo iki 2009 nesulauksit, o pas mane NTSC tai as manau geima jau ipusejau, seip tikrai geras, man paliko gera ispudi ;) gera grafika,jokiu loadingu,daug skillu,8 playable characteriai,pvz ant lost odyssey sneka tik per norm filmukus ir kartais toki texta rodo, o cia sneka per kiekviena filmuka, ir seip kartais buna piestos cutscenes, kurios atrodo nesveikai!!! ;) tikrai ipute naujo vejo XBOX360 ziaidimu bibliotekoje, kazkur skaiciau kad del sio geimo japonijoj ispopuliarejo x360 ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo dabar galim gailetis kad neturim ntsc ir mes. sitas zaidimas tikrai isskirtinis tokiai konsolei kaip x360 tai isvis,tik gaila kad palost dar negalim

o dar toks anime grynai stilius tai isvis veza

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na del anime stiliaus tai cia skonio reikalas,kitiem gali ir nepatikt bet man patiko ir dar:

as dar nedaug jo perejau,wos 10valandu gametime,o forumuos skajciau kad geimas nuo 30 iki 60 walandu,priklauso nuo zmogaus,na o per siandienos gametrailers review pasake kad +40 hours of gameplay xD taigi geras zaidimas sutalpintas i wiena diska ir jokiu load times bei nesweikai ilga storyline xD

beto idomiai gaunami patobulinti skilai skilai:pawyzdziui yra Azure Edge ir Fatal Fang, abu siuos skilus kowose panaudojus ne maziau 50 kartu atrakinamas skilas Azure Fang,jis daro didesni dmg bei yra sudetos ir sujungtos abieju skilu animacijos xD zodziu kol kas mano favoritas tarp Jrpg isleistu X360,turesiu ka zaist kol last remnant ir fable iseis,dar infinite undiscovery neisbandytas xD sie metaj rpg metai xD

Redagavo dwesk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi belaukiant pal versijos,uztikau trial versia kur ieina ir ant pal,uzima nedaug,vos apie 250mb,taigi telpa ir i paprasta cd,bet bent jau pasiziuret galima i ta grozi,ir ka gi ,labai grazu,grynas anime kuri dar tu ir valdai,nerealu kam patinka toks stilius. siaip as jo neradau siustis nei is xlive,nei niekur kitur iki siol kur ziurejau,tik vakar vienoj vietoj pamaciau

ar kas daugiau megines trial versija ? kaip ispudziai

mano tai tiesa sakant keisti ganetinai,gal cia tik trial versija tokia nes,na per kova daugiau neiko neveiki tik spaudai knopke B,kuri siaip dazniausiai buna naudojama kaip cancel knopke :D ,toliau visi jau turi visus skilu,nieko man reguliuot nereikia,bet ka man tie skilai duoda?? ogi kazkaip nieko +5% damage ...hmmm o atrodo jie kaip paprastos atakos kazkodel,na nzn kit inariai itemus naudoja patys,ir net ima juos ismanes,taigi po pirmu keliu kovu itemai gali jau ganetinai sumazeti,ir kdoel jie manes klausia dar ar naudot itemus? praeina kelios sekunde kol jie juos panaudoja,arba mirsta taip ir nespeja sulaukti atsakymo :thumbsup4: . nzn to boso trial versijo turbut iveikt neina ,gal cia taip buvo sugalvota,nes per ji visi mirsta tuo paciu ir as pats,ir labai greitai tureciau pastebet,kazkaip ziuredamas pilna versija kaip losia ir nemaciau kad jiem ten butu taip sudetinga taigi tikiuosi kad pilna versija bus normalesne

 

keista kai ntsc gauna nauju add onu siam zaidimui,pal negauna nei demo versijos :D reikia ieskoti kazkur paciam

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai yra jau PAL sio zaidimo versija, ar ne? :)

Redagavo Cabron

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.