REITAVSV

JUMPER

Rekomenduojami pranešimai

post-6208-1203979483_thumb.jpgJUMPER (šoklys)

 

Vienas naujausiu 2008 metu PlayStation kuriniu kuri neseniai isigijau."Jumper" - tai žmogus su genetine anomalija, kuri suteikia galimybę teleportuotis. Kino teatruose kaip tik pradeda rodyt to paties pavadinimo filma... Tai veiksmo zaidimas,pagrindinis veikejas sugeba teleportuotis is vietos i vieta,per sienas ir t.t. Filmukas apie Jumper zaidima cia: http://www.youtube.com/watch?v=PDLnT79IoLE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žiūrėjau video tai nieko gero, jeigu čia žaidimas pagal filmą, tai jau tyliu. Jei filmas pagal žaidimą tai jau kažkas biški geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žiūrėjau video tai nieko gero, jeigu čia žaidimas pagal filmą, tai jau tyliu. Jei filmas pagal žaidimą tai jau kažkas biški geriau.

 

Filmas ir žaidimas sukurti pagal Steveno Gouldo romaną "Šoklys" ("Jumper").

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trailer liewokas, nieko ten nepamatau, visi sako, kad nieko gero žaidimas ir mane nelabai domina irgi, tai: i'll pass

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip nieko gero.. einant aplink zmogu kazkokia juoda juosta yra... tikrai nepatariu siustis..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as losiau x360 versija, nezinau ar ji panasi i ps2 bet man tai tikrai nepatiko :) kazkos lievas geimas :) nors filmas tai neblogas visai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nei filmas labai ispudingas nei zaidimas manau :) nes isvis nesuprantu kad kurti zaidimus pagal sukurtus filmus nes esu zaides king kong pagal filma tai visiskai lievas zaidimas manau vienas geresniu tik kuris pagal filma sukurtas ar pagal filmuka tai tiksliai nezinau tai spider man 2 o del spider man 3 nzn nezaides :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.